ארכיון כתבות:

ערוץ 2 מתפרק וכולם מתנגדים

לאחר שנים של הכנות וביטולים, הפעם זה רשמי: ערוץ 2 ייתפצל לשני ערוצים בנובמבר 2017, אותם יפיקו קשת ורשת – שתי הזכייניות של ערוץ 2. באותו מועד גם ערוץ 10 ייאלץ להיפרד מהמותג ומהאפיק 10. שלושת הערוצים החדשים יעלו באפיקים 12-16 ביס ובהוט.


לוגו ערוץ 2

פיצול הערוץ מדאיג מאוד את הזכייניות קשת ורשת, בעיקר בגלל ההפסדות הצפויות. התקיימו כבר מגעים רבים למיזוג כלשהו בין רשת לערוץ 10 או בין רשת לקשת ,אך אלה לא התקבלו.

אבי ניר, מנכ"ל קשת

ההחלטה מדאיגה מאוד גם את חברת החדשות משום שפיצול הערוץ יגרור מציאת בית חדש לחברה. הוחלט כי גם לאחר המעבר לערוץ נפרד, קשת ורשת יוכלו להמשיך ולשדר את חדשות 2 במשך שלוש השנים הבאות, ולאחר מכן יתקיים מכרז, במהלכו אחת מהזכייניות תקנה את מלוא האחזקות בחדשות 2.

אבי בר, מנכל ערוץ 20

אבי בר, מנכל ערוץ 20 מוסר מכתב לשר התקשורת במטרה לשלב את ערוץ 20 באחד מהאפיקים החדשים שיוצעו לערוצים המסחריים (אפיקים 12-16). במכתב מסביר אבי כי ""למספרי האפיקים ישנה משמעות והשפעה רבה על שיעורי הצפייה והרגלי הצפייה בערוצים המשודרים בהם", כותב בר. "בשוק שבו כללי המשחק נקבעים על-פי עוגת פרסום שהולכת וקטנה, אין ספק כי הערוצים מבוססי הפרסומות, דוגמת ערוצים 20, 2, 10 ודומיהם, ראויים למיקומים המאוגדים כולם יחד, באופן רציף, אחיד ואטרקטיבי".

סקופט הגיעה לאנדרואיד, ואם אתם רוצים להתעדכן בחדשות הכי מעניינות ברשת זה הזמן להוריד את האפליקציה החדשה!

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

Comments are closed.

דילוג לתוכן