ארכיון כתבות:

"הנונקאסט": תכנית חכמה לגיקים בלבד!

צילום מסך מתכנית "הנוהקאסט"

כבר יותר משנה שעומר ניניו וניר חורש אוהבים לסיים את הסופ"ש שלכם (בדרך כלל) עם משפטים כמו: "בואו נתחיל לפני שיהיה מאוחר" או "הלו וברוכים הבאים לנונקאסט".. ולמי שלא מכיר – זה בדיוק הזמן!

אז אם נתעלם מהתקלות, הפקשושים והטיימינג הלא צפוי, תוכלו לגלות את התוכן הכי מבריק שאם אתם גיקים, אין מצב שהוא לא יתאים לכם!

כבר 159 תכניות שניר חורש, עומר ניניו, ולפעמים גם רהב רוזנברג – שאם רוצים לדבר על גוגל הוא בדיוק הבאנדם המתאים! מלווים אותנו עם שלל סיקורים טכנולוגיים, תכניות משעשעות והכי חשוב – הכל בלייב! וכל זה… בעיקר כי זה מעניין אותם!

קחו למשל את התכנית ה-149 שלהם, שבה הם דיברו מיד אחרי אירוע ההכרזה הגדול של אפל.. אצל אף מנחה בטלוויזיה לא תראו כזו נמרצות והתעניינות, משום שטכנולוגיה היא החיים שלהם – בדיוק כמו בשביל צופיהם ההדוקים, שרק מחכים שהשניים האלה יעלו לשידור!

אז אם התעניינתם, התרשמתם או שסתם בא לכם לראות – זה בדיוק הזמן לתת לייק לעמוד הפייסבוק של התוכנית או לאתר הבית של התכנית!

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

Comments are closed.

דילוג לתוכן