ארכיון כתבות:

פרשנות: מה גרם לירידה ברייטינג של התכנית 2025?

במשך שנתיים עבדו ארז טל ויורם זק (לשעבר האח הגדול) על הריאליטי החדש של קשת, לאחר שהתכנית האח הגדול נלקחה ועברה למתחרה רשת, נאצלו האנשים בקשת ליצור לנו ריאליטי חדש ושונה לגמרי, כדי שלרגע לא יגידו בטעות שזו העתקה

הפס הכתום - קשת

הפס הכתום- קשת, האפור- רשת, והכחול- כאן

כמו שתוכלו לראות, ההשקה של 2025 בערוץ 12 התחילה עם רייטינג גבוה במיוחד – כמעט 30 אחוזים! אך מה גרם לירידה ככל שהזמן עבר? אנחנו יכולים לפרש את הנתונים על פי כמה סיבות:

הפרסומות הארוכות וזמני ההמתנה הגבוהים הם אלה שגרמו לירידה והמסיגה, בכל זאת – מדובר בריאליטי חדש שאיש לא מכיר, ובמקום להילחם על הצופים – בחרו לדחוף להם פרסומות רבות. שוב – לא מאשימים אותם והפרסומות היו הדרך שלהם להחזיר את ההשקה המטורפת במהלך התכנית. אבל שוב – בעניינו יכלו לחכות עם הפרסומות לתכנית השניה.

ארז טל, וואלה

ריאליטי שאנשים לא התחברו אליו?

בשלב זה בלתי אפשרי לקבוע עובדות ולציין שהריאלטי נכשל, אך הוא נכשל בנתיים בדבר אחד קטן – הציבור לא הבין את החוקים שלו, וזו כנראה הסיבה שרבים בחרו לפרוש ולהשקיע את זמנם בדברים אחרים.

לוגו התכנית

לוגו התכנית

מילות עידוד?

אבל לבסוף, אנחנו יכולים להגיד שהריאליטי החדש ממש לא נכשל, והוא הולך להיות משודר במשך כל השבוע ולהציג נתונים יפים (לפחות בשבועות הראשונים) אך הקרב האמיתי יתחיל ברביעי – האח הגדול מול 2025. יש ניחושים?

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן