ארכיון כתבות:

חשיפה: כל המשתתפים באירועי העצמאות של קשת ורשת

קשת 12 ורשת 13 צפויות להתחרות השנה ראש בראש על הצופים בערב יום העצמאות: הראשונה עם שעשועון מוזיקה בו ישתתפו מגוון אמנים מוכרים והשנייה הצליחה לאחד לראשונה בין שני זמרים פופולארים בישראל. כל המשתתפים נחשפים

ערבי העצמאות נחשבים למועדים בהם צופים רבים אינם מדליקים את הטלוויזיה ויוצאים לחגוג במגוון הופעות ברחבי הארץ. השנה, עקב פריצת נגיף הקורונה, יעבירו האמנים בישראל את המוזיקה שלהם דרך מסך הטלוויזיה ובהתאם, יגרמו להרבה מאוד צופים להדליק אותה.
הראשונה שזיהתה את הפוטנציאל הגבוה הייתה רשת. לאחר ההופעה הפרטית מחצר ביתו של הזמר עומר אדם, ששודרה בקשת לפני כשלושה שבועות וסיפקה נתוני רייטינג גבוהים, מיהרה רשת להחתים אותו אצלה וצירפה אליו את אחד הזמרים הפופולארים בישראל- אייל גולן.

עשרות אנשים מוחים מול משרדי רשת / צילום: ליאור כהן

השניים צפויים להופיע יחד לראשונה במשדר מיוחד. הבוקר (א') הגיעו עשרות אנשים אל משרדי רשת ברמת החייל על מנת להפגין נגד הופעתו של גולן בערב יום העצמאות. גולן, שהיה מעורב בעבר בפרשת קטינות נבחר על ידי רשת ובעליה לייצג את ישראל בערב יום העצמאות. עקב כך, הופיעו המון אנשים שהרימו גבה.
ומה קשת מתכננת בדיוק?
אם חשבתם שקשת תשב בחיבוק ידיים ותיתן לרשת לקחת את כל הקופה – תחשבו שוב. הזכיינית כבר החתימה שורה של אמנים על מנת להציג אלטרנטיבה רצינית לזוג הזמרים. ביניהם תשתתף גם השחקנית גל גדות.
עוד ישתתפו במשדר: נשיא המדינה ראובן ריבלין, ראש הממשלה בנימין נתניהו, עברי לידר, איתי לוי, שירי מימון, משה פרץ, חנה לסלאו, מיקי קם, סטטיק ובן אל, יהורם גאון, אילנית, דודו אהרון, הראל סקעת, מרגי, גלי עטרי, ירדנה ארזי, עדן אלנה, ועדן חסון.
שני האירועים ישודרו ביום שלישי, 28/4, מיד אחרי טקס הדלקת המשואות בערוצים 12 ו-13.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן