מאגר הרייטינג

צילום: אור דנון
בעמוד זה תקבלו גישה אל מאגר הרייטינג המלא של אתר Scopt. ריכזנו עבורכם את כל נתוני הרייטינג שעלו אצלנו אי-פעם במקום אחד ע"פ תאריך.

אמש (שבת) שודר גמר "הזמר במסכה" בקשת, במהלכו נחשפו התחפושות של השבלול (אסף אמדורסקי), הדגה (עדי ביטי) והמנצחת של העונה העכבישה (יעל אלקנה). התכנית המשיכה בעונתה ה-3 להשיג נתוני צפייה גבוהים במיוחד ולהוביל בכל ימי השידור; כמה צפו בפרק הגמר של הריאליטי הנצפה ביותר בישראל? כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/2/2023.

הריאליטי היקר של רשת במגמת צפייה שלילית תוך שבוע אחד בלבד (ירד מ-13.1% בשבת הקודמת). מנגד, הדרמה החדשה של כאן "אבירם כץ" מפציצה עם נתון גבוה במיוחד עבור כאן 11; כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/1/2023.

אתמול (א') הושקה העונה החדשה של הריאליטי "נינג'ה ישראל" בקשת ותכנית הבוקר המחודשת של רשת "העולם הבוקר" בהנחיית הרכש החדש גאולה אבן-סער, כאשר לצידה פאנליסטים חדשים. האם נינג'ה ישראל הצליחה להוביל על "הישרדות" ששודרה במקביל, והאם אבן-סער אכן סיפקה את הסחורה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/1/2023.

העונה החדשה של "הישרדות" פתחה את שידורה עם נתוני צפייה בינוניים – לא גבוהים מדי אך מנגד גם לא נמוכים, כאלה שעם עבודה נכונה יכלו להתחזק במהלך תקופת השידור. אך אמש נשבר שיא שלילי והתכנית צנחה ביותר מ-4 נק' בפרק אחד. מנגד, "הזמר במסכה" רושמת התחזקות מרשימה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 24/12/2022.

גמר המונדיאל שהתרחש אתמול (א') בין נבחרת ארגנטינה לצרפת עניין אנשים רבים ויצר שיח גדול. הגמר ששודר אתמול הפך לנצפה ביותר בישראל מבין כל הגמרים בשנים האחרונות. כמה בדיוק צפו, מי המרוויח הגדול וגם – נתונים מעניינים על משדרי העבר; כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/12/2022.

אמש (שבת) עלו לשידור שתי תכניות הדגל של קשת ורשת, "הזמר במסכה" ו"הישרדות". השתיים צפויות להתחרות זו בזו במשך כל תקופת השידור שלהן ולנסות למשוך כמה שיותר צופים, כל אחת לכיוונה. איזה ריאליטי הוביל אתמול את טבלת הרייטינג והצליח לסחוף אחריו יותר צופים? כל נתוני הרייטינג לתאריך 17/12/2022.

המגישים החדשים של "פגוש את העיתונות" עמית סגל ובן כספית הצליחו במשימתם להעלות את נתוני הצפייה בתכנית, שהגיעה לשיאים שליליים בשנה האחרונה. מאז התכנית הראשונה הרייטינג עולה בעקביות ומתקרב לנתון דו ספרתי. כמה צפו בתכנית אתמול וכמה הביאה אילה חסון , ששידרה במקביל? כל נתוני הרייטינג לתאריך 1/10/2022.

עמית סגל ובן כספית השיקו אמש (שבת) את הגשתם הזוגית ב"פגוש את העיתונות" של חדשות 12. הדחתה של רינה מצליח, מגישת התכנית ב-9 השנים האחרונות, קרתה לאחר שהצליחה להבריח קהלים שלא הזדהו עם עמדותיה ולעיתים תוקפנותה כלפי מרואיינים, לעומת זאת אילה חסון, המשדרת את התכנית המתחרה באותן השעות, עלתה באופן עקבי בשנה האחרונה על חשבונה של מצליח. בערוץ מקווים שהצמד החדש סגל-כספית יצליח להחזיר את הצופים שנטשו – האם הם הצליחו? כל נתוני הרייטינג לתאריך 10/9/2022.

תכנית הריאליטי של רשת "משחקי השף" חזרה אמש (ב') למסך אחרי תקופה ארוכה; העונות הקודמות זכו לרייטינג ממוצע גבוה יחסית אך נראה שהפעם זה יהיה קשה מתמיד – תכנית הפתיחה ששודרה אתמול הסתפקה בנתון ההשקה הנמוך ביותר של הפורמט עד כה. מה בדיוק היה הרייטינג וכמה צפו בתכנית של המתחרה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/9/2022.

הדיירת המדוברת ביותר בעונה הנוכחית של "האח הגדול", דיאן שוורץ, הודחה אמש (א') במפתיע ויצאה מהבית. שוורץ היא אולי המתמודדת הכי מדוברת העונה ואחת מאלו שעוררו הכי הרבה אמוציות בקרב הצופים. כעת היא תיאלץ להיחשף לכל מה שנכתב עליה בזמן שהותה בתכנית, לטוב ולרע. כמה צפו בהדחה שלה אתמול וכמה קיבלה חשיפה עם חיים אתגר, ששודרה באותו הזמן? כל נתוני הרייטינג לתאריך 31/7/2022.

הסיטקום של רשת "שנות ה-90" סיים אתמול (ג') את עונתו הראשונה, אחרי 5 עונות ל"שנות ה-80". העונה הנוכחית הייתה הכי פחות נצפית מבין העונות (11.3%) אך באופן יחסי לפריים טיים של רשת מדובר בעוגן ובנכס משמעותי, שמעלה את הרייטינג ברצועה באופן קבוע • כמה צפו אתמול בפרק הסיום וכמה ב"הכוכב הבא" ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 19/7/2022.

אמש (ב') נפתחה העונה התשיעית של "הכוכב הבא", ריאליטי השירה הפופולרי של קשת 12. במשך חמש עונות מנצח התכנית זכה לייצג את מדינת ישראל בתחרות האירוויזיון, מה שהפך אותה לנצפית במיוחד. בעונה הקודמת, נלקח ממנה תואר זה (והועבר למתחרה הגדולה "אקס פקטור") אך זה לא מה שהפריע לה לשמור עצמה במקום הראשון בטבלאות הרייטינג • כמה צפו אתמול בפרק הפתיחה והאם גם בעונה הזו היא תיחשב לבלתי מנוצחת? כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/7/2022.

ריאליטי השידוכים של רשת הגיע אתמול (ב') לפרק הסיום – שליווה את הבנות כחצי שנה לאחר הצילומים. בפרק הסיום נחשפנו כי כל הבנות יצאו בלי אהבה מהתכנית, מלבד מריאנה דייץ וסרגיי סבטינצקי שנשארו יחד והמשיכו את הזוגיות. סרגיי אף פגש את הבן של מריאנה, שאמרה כי היא תפגיש את בנה רק שתהיה בטוחה שתצא עם מי שהיא שלמה איתו. כמה צפו בפרק הסיום ומה היה ממוצע הרייטינג העונה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/6/2022.

אחרי שלושה ניצחונות רצופים: תכנית הריאליטי של רשת "האח הגדול" הפסידה אמש (א') בנתוני הצפייה למתחרה קשת, ששידרה את "חתונה ממבט ראשון" • כמה צפו בכל אחת ומה היה הפער ביניהן? כל נתוני הרייטינג לתאריך 12/6/2022.

מהדורת השבת של רשת 13 ממשיכה לאכזב בנתוני הצפייה. אמש (שבת) צפו בה 6% בלבד, זאת בזמן ש"האח הגדול" ששודרה אחריה גרפה 17%! פער מטורף של 11 נק' רייטינג שהצטרפו לערוץ מיד עם תחילת שידור הריאליטי, תוך שהם מדלגים לגמרי על המהדורה. בכיר בערוץ אף הגדיר פעם את רצועות החדשות כמשקולות עבור הערוץ, שבגללן לא ניתן יהיה להצליח גם ברצועת הפריים טיים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 11/6/2022.

תכנית הריאליטי של רשת "האח הגדול" סיפקה אמש (ה') נתון גבוה במיוחד והובילה את טבלת הרייטינג, בפער עצום מהמתחרה קשת. לראשונה בעולם, התבצעה אתמול כניסת דייר בהפתעה בשידור חי, כאשר 'האח הגדול' הודיע לשרון בניפוסי, שהשתתף כקהל בהופעה של שמעון בוסקילה באמפי שוני, שהוא נבחר להכנס עוד במהלך הערב לבית • כמה צפו בכניסה המפתיעה וכמה בפרק פתיחת העונה של "המתמחים"? כל נתוני הרייטינג לתאריך 9/6/2022.

"צומת מילר" סגרה אמש (א') את עונתה הרביעית והאחרונה ומקבלת רשמית את תואר 'הקומדיה הנצפית ביותר מאז פיצול ערוץ 2' – שלא אומר יותר מדי, נוכח העובדה שכמעט ואין קומדיות המשודרות על המסך המסך בתקופה האחרונה. הפרק היה מרגש וחגיגי עבור היוצר אדיר מילר, שניצל את המעמד החגיגי בכדי לסגור מעגל עם הסדרה "רמזור", המזוהה איתו כל כך. כמה צפו בפרק הסיום ומה היה הממוצע העונתי? כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/6/2022.

הסיטקום המצליח של רשת "שנות ה-90" ממשיך לספק נתוני רייטינג יפים לערוץ, כאשר אתמול הוא מפציץ עם נתון גבוה והתחזקות של 4 נק' ממהדורת השבת. בנוסף, גמר ליגת האלופות עם נתון שערוץ הספורט לא ישכח בזמן הקרוב. כל נתוני הרייטינג לתאריך 28/5/2022.

בפעם השלישית בהיסטוריה: קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע זכתה אמש (ג') בגביע המדינה בכדורגל. האדומים קלקלו את חלום הקוואדרופל של מכבי חיפה עם 1:3 בדו קרב פנדלים אחרי 2:2 ב-120 דקות באצטדיון טדי. שתי הקבוצות שהוליכו לכל אורך העונה את טבלת הליגה סיפקו סיומת ראויה העונה, אך בעוד בבאר שבע יחגגו את העובדה שסיימו את העונה ההפכפכה עם תואר, בחיפה ילקקו את הפצעים על כך שפספסו הזדמנות להפוך את העונה להיסטורית, אחרי שהוכתרו כאלופי המדינה. כמה צפו בגמר גביע המדינה בערוץ הספורט? כל נתוני הרייטינג לתאריך 24/5/2022.

תכנית האקטואליה של שרון גל ברשת 13 מספקת נתונים יפים יחסית לשעה המוקדמת (17:00), אך אף פעם אינה מצליחה לנצח את התכנית המתחרה של רפי רשף, המשודרת בערוץ 12. אמש (ב') היא הצליחה להפתיע והובילה את הרייטינג ברצועה – כשאחריה שוב "לפני החדשות" הצליחה להרוס את המגמה החיובית; כל נתוני הרייטינג לתאריך 23/5/2022.

ריאליטי השידוכים של רשת "אהבה חדשה" מתקרב אל שלב הסיום כאשר אמש (א') ניתנה למשתתפות התכנית האפשרות האחרונה לבחור את הגבר שיכול להיות שיהיה האחד עבורן. ממול, "צומת מילר" עם נתון ממוצע – שספק אם ייתן ליוצר הסדרה אדיר מילר את הדחיפה לכתוב עונה נוספת, זאת לאחר שרמז לאחרונה כי כנראה ומדובר בעונה האחרונה והיא לא תחודש לעונה נוספת. כמה צפו בכל אחת ומה היה הפער ביניהן? כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/5/2022.

רשת העדיפה שלא לשבץ אלטרנטיבת ריאליטי אל מול תכנית הדגל של המתחרה קשת "חתונה ממבט ראשון", ששודרה ממול, והתוצאות לפניכם: יום כל כך חלש מבחינת נתוני צפייה לא היה לערוץ כבר תקופה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 16/5/2022.

גמר אירוויזיון 2022 התקיים אמש (שבת) באיטליה וכצפוי, להקת קאלוש אורקסטרה, נציגת אוקראינה, זכתה בתחרות. בשיקלול הקולות הסופי זכתה הלהקה ב-631 נקודות, בפער גדול ממי שהגיעה למקום השני – בריטניה, עם 466 קולות. אוקראינה למעשה קיבלה הכי הרבה נקודות מהקהל אי פעם, והיא במקום השני במספר הנקודות הכי גבוה אי פעם בשיקלול הסופי. המסע של המשלחת הישראלית אמנם הסתיים מוקדם מהרצוי וישראל לא זכתה לקחת חלק בגמר (לראשונה מאז 2014). נתוני הצפייה הישראליים אתמול היו נמוכים במיוחד, בפער עצום מהשנים האחרונות; כל נתוני הרייטינג לתאריך 14/5/2022.