מאגר הרייטינג

צילום: אור דנון
בעמוד זה תקבלו גישה אל מאגר הרייטינג המלא של אתר Scopt. ריכזנו עבורכם את כל נתוני הרייטינג שעלו אצלנו אי-פעם במקום אחד ע"פ תאריך.

ריאליטי השידוכים של רשת הגיע אתמול (ב') לפרק הסיום – שליווה את הבנות כחצי שנה לאחר הצילומים. בפרק הסיום נחשפנו כי כל הבנות יצאו בלי אהבה מהתכנית, מלבד מריאנה דייץ וסרגיי סבטינצקי שנשארו יחד והמשיכו את הזוגיות. סרגיי אף פגש את הבן של מריאנה, שאמרה כי היא תפגיש את בנה רק שתהיה בטוחה שתצא עם מי שהיא שלמה איתו. כמה צפו בפרק הסיום ומה היה ממוצע הרייטינג העונה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/6/2022.

אחרי שלושה ניצחונות רצופים: תכנית הריאליטי של רשת "האח הגדול" הפסידה אמש (א') בנתוני הצפייה למתחרה קשת, ששידרה את "חתונה ממבט ראשון" • כמה צפו בכל אחת ומה היה הפער ביניהן? כל נתוני הרייטינג לתאריך 12/6/2022.

מהדורת השבת של רשת 13 ממשיכה לאכזב בנתוני הצפייה. אמש (שבת) צפו בה 6% בלבד, זאת בזמן ש"האח הגדול" ששודרה אחריה גרפה 17%! פער מטורף של 11 נק' רייטינג שהצטרפו לערוץ מיד עם תחילת שידור הריאליטי, תוך שהם מדלגים לגמרי על המהדורה. בכיר בערוץ אף הגדיר פעם את רצועות החדשות כמשקולות עבור הערוץ, שבגללן לא ניתן יהיה להצליח גם ברצועת הפריים טיים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 11/6/2022.

תכנית הריאליטי של רשת "האח הגדול" סיפקה אמש (ה') נתון גבוה במיוחד והובילה את טבלת הרייטינג, בפער עצום מהמתחרה קשת. לראשונה בעולם, התבצעה אתמול כניסת דייר בהפתעה בשידור חי, כאשר 'האח הגדול' הודיע לשרון בניפוסי, שהשתתף כקהל בהופעה של שמעון בוסקילה באמפי שוני, שהוא נבחר להכנס עוד במהלך הערב לבית • כמה צפו בכניסה המפתיעה וכמה בפרק פתיחת העונה של "המתמחים"? כל נתוני הרייטינג לתאריך 9/6/2022.

השקת העונה החדשה של "האח הגדול" ברשת השיגה אמש (ג') נתון רייטינג גבוה במיוחד והצליחה לשבור את התכנית של המתחרה, "חתונה ממבט ראשון", ששודרה ממול. כל נתוני הרייטינג לתאריך 7/6/2022.

"צומת מילר" סגרה אמש (א') את עונתה הרביעית והאחרונה ומקבלת רשמית את תואר 'הקומדיה הנצפית ביותר מאז פיצול ערוץ 2' – שלא אומר יותר מדי, נוכח העובדה שכמעט ואין קומדיות המשודרות על המסך המסך בתקופה האחרונה. הפרק היה מרגש וחגיגי עבור היוצר אדיר מילר, שניצל את המעמד החגיגי בכדי לסגור מעגל עם הסדרה "רמזור", המזוהה איתו כל כך. כמה צפו בפרק הסיום ומה היה הממוצע העונתי? כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/6/2022.

הסיטקום המצליח של אדיר מילר "צומת מילר" בקשת רשם אמש (א') את הנתון הנמוך ביותר עד כה העונה וחיזק למעשה את הריאליטי של המתחרה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 29/5/2022.

הסיטקום המצליח של רשת "שנות ה-90" ממשיך לספק נתוני רייטינג יפים לערוץ, כאשר אתמול הוא מפציץ עם נתון גבוה והתחזקות של 4 נק' ממהדורת השבת. בנוסף, גמר ליגת האלופות עם נתון שערוץ הספורט לא ישכח בזמן הקרוב. כל נתוני הרייטינג לתאריך 28/5/2022.

בפעם השלישית בהיסטוריה: קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע זכתה אמש (ג') בגביע המדינה בכדורגל. האדומים קלקלו את חלום הקוואדרופל של מכבי חיפה עם 1:3 בדו קרב פנדלים אחרי 2:2 ב-120 דקות באצטדיון טדי. שתי הקבוצות שהוליכו לכל אורך העונה את טבלת הליגה סיפקו סיומת ראויה העונה, אך בעוד בבאר שבע יחגגו את העובדה שסיימו את העונה ההפכפכה עם תואר, בחיפה ילקקו את הפצעים על כך שפספסו הזדמנות להפוך את העונה להיסטורית, אחרי שהוכתרו כאלופי המדינה. כמה צפו בגמר גביע המדינה בערוץ הספורט? כל נתוני הרייטינג לתאריך 24/5/2022.

תכנית האקטואליה של שרון גל ברשת 13 מספקת נתונים יפים יחסית לשעה המוקדמת (17:00), אך אף פעם אינה מצליחה לנצח את התכנית המתחרה של רפי רשף, המשודרת בערוץ 12. אמש (ב') היא הצליחה להפתיע והובילה את הרייטינג ברצועה – כשאחריה שוב "לפני החדשות" הצליחה להרוס את המגמה החיובית; כל נתוני הרייטינג לתאריך 23/5/2022.

ריאליטי השידוכים של רשת "אהבה חדשה" מתקרב אל שלב הסיום כאשר אמש (א') ניתנה למשתתפות התכנית האפשרות האחרונה לבחור את הגבר שיכול להיות שיהיה האחד עבורן. ממול, "צומת מילר" עם נתון ממוצע – שספק אם ייתן ליוצר הסדרה אדיר מילר את הדחיפה לכתוב עונה נוספת, זאת לאחר שרמז לאחרונה כי כנראה ומדובר בעונה האחרונה והיא לא תחודש לעונה נוספת. כמה צפו בכל אחת ומה היה הפער ביניהן? כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/5/2022.

רשת העדיפה שלא לשבץ אלטרנטיבת ריאליטי אל מול תכנית הדגל של המתחרה קשת "חתונה ממבט ראשון", ששודרה ממול, והתוצאות לפניכם: יום כל כך חלש מבחינת נתוני צפייה לא היה לערוץ כבר תקופה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 16/5/2022.

גמר אירוויזיון 2022 התקיים אמש (שבת) באיטליה וכצפוי, להקת קאלוש אורקסטרה, נציגת אוקראינה, זכתה בתחרות. בשיקלול הקולות הסופי זכתה הלהקה ב-631 נקודות, בפער גדול ממי שהגיעה למקום השני – בריטניה, עם 466 קולות. אוקראינה למעשה קיבלה הכי הרבה נקודות מהקהל אי פעם, והיא במקום השני במספר הנקודות הכי גבוה אי פעם בשיקלול הסופי. המסע של המשלחת הישראלית אמנם הסתיים מוקדם מהרצוי וישראל לא זכתה לקחת חלק בגמר (לראשונה מאז 2014). נתוני הצפייה הישראליים אתמול היו נמוכים במיוחד, בפער עצום מהשנים האחרונות; כל נתוני הרייטינג לתאריך 14/5/2022.

רשת העלתה אתמול (ג') למסך סדרה תיעודית חדשה בהובלתו של השף הטלוויזיוני אסף גרניט בשם "קעקועים". בסדרה גרניט יוצא לחקור איך חדרו הקעקועים מסצנת השוליים אל לב הקונצנזוס הישראלי בסדרת מפגשים עם אמנים מפורסמים ומעצבי דעת קהל. לפי נתוני הרייטינג שפורסמו הבוקר – רשת צריכה לעשות בדק בית רציני: רק 4% רייטינג לפרק ההשקה ששודר אמש – פער של 16 נק' (!) מ"חתונה ממבט ראשון" של המתחרה, ששודרה ממול. כל נתוני הרייטינג לתאריך 10/5/2022.

ריאליטי הזוגות של קשת "חתונה ממבט ראשון" חזר אמש (ב') לעונה חמישית, עם שבעה זוגות חדשים שייפגשו לראשונה מתחת לחופה. בצוות המומחים ממשיכים ד"ר יעל דורון, דני פרידלנדר וד"ר מעיין בוימן משיטה. בעונה הזו, בשונה מעונות קודמות, ייחשפו לראשונה כל המשתתפים בתחילת פרק הבכורה. הפרק אתמול נפתח בחתונתם (האמיתית) של ניר פור והגר משה, יוצאי העונה השלישית- הזוג הראשון שיצא מהתכנית ובחר למסד את הקשר; כמה צפו אמש בפרק הבכורה בערוץ 12? כל נתוני הרייטינג לתאריך 9/5/2022.

מיכאל נמירובסקי ושני גולן- הזוג שהתחיל את דרכו מהרגע הראשון בתכנית "אהבה חדשה" החליט להיפרד בפרק ששודר אמש (א'). מיכאל החליט כי הוא אינו מעוניין להמשיך בקשר עם בת זוגתו בתכנית שני. הפרידה הייתה כואבת וקשה במיוחד ונראה כי גם הזוג היחיד שנשאר מתחילת העונה – לא הצליח להחזיק מעמד והחליט גם הוא לפרק את החבילה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/5/2022.

תכנית האקטואליה החדשה של רשת "מדד ישראל" ירדה אמש (ב') מהמסך בשל רייטינג נמוך, חודשיים בלבד אחרי שעלתה לראשונה. את הפורמט יצר מגיש הטלוויזיה אברי גלעד, לאחר שעזב את תכנית הבוקר. התכנית זכתה לרייטינג ממוצע נמוך ולא הצליחה לתת פייט ל"תכנית חיסכון" של המתחרה. גלעד אף הגדיר את התכנית בעמוד הפייסבוק שלו כ"כישלון" וכתב כי זה היה סיכון שלקח מלכתכילה כשיצא לדרך; כל נתוני הרייטינג לתאריך 2/5/2022.

הסיטקום המצליח של אדיר מילר "צומת מילר" רשם אמש (א') התחזקות מרשימה בנתוני הרייטינג, כשממול הריאליטי "אהבה חדשה" של רשת מצליח להחזיק מעל פני המים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 1/5/2022.

אמש (שבת) שידרה קשת פרק חדש של "הכרישים" והתחרתה ב"שנות ה-90" ששובצה ממול. למרות ההישג ברייטינג של הראשונה, דווקא רשת היא זו שיכולה להיות מאוד מרוצה מהנתונים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 30/4/2022.

לאחר כמעט חצי שנה על המסך(!) ו-54 פרקים, רשת סגרה אמש (שבת) את העונה ה-11 לריאליטי "הישרדות", הארוכה ביותר בתולדות התכנית, וזכתה לתואר העונה הכי פחות נצפית מאז עלה הפורמט בישראל, כולל העונות ששודרו בערוץ 10, עם ממוצע רייטינג מאכזב. במיוחד לאור הנתונים הגבוהים שזכתה להם בעונה הקודמת (20.2% מול 13.3%). כמה צפו אתמול במשדר הגמר וכמה ב"רוקדים עם כוכבים" ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 2/4/2022.

אי שם בשנת 2015 עלתה למסך לראשונה דרמת המתח של קשת "כפולים", שהפכה מתחת לאף של כולנו לאחת הסדרות הישראליות המצליחות ביותר בעולם. עוד טרם שידורה היא זכתה לגרסה אמריקאית ורוסית ואף נמכרה לערוץ הצרפתי Canal+. אמש (ג') חודשה הסדרה המצליחה לעונה שלישית ולמרבה ההפתעה: לא הצליחה לספק את הסחורה ואף חיזקה את הריאליטי של המתחרה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/3/2022.

הסיטקום "צומת מילר", שמאחוריו עומד הקומיקאי אדיר מילר, חזר אמש (א') למסך, שנתיים אחרי שהתסיימו שידורי העונה השלישית. העונה האחרונה זכתה לתואר הנצפית ביותר מאז פיצול ערוץ 2. תואר שלא אומר כל כך הרבה, זאת משום שאין יותר מדי סדרות (שאינן ריאליטי) ששודרו מולה. כמה צפו בפרק הבכורה אתמול והאם "הישרדות" ששודרה ממול הצליחה לגנוב את ההצגה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/3/2022.

מגיש הטלוויזיה אברי גלעד, שנפרד לפני כחודש מתכנית הבוקר הותיקה "העולם הבוקר" (אותה הגיש יותר מ-16 שנים) עבר כמתכונן לרצועת 19:00 של רשת במקומה של "לפני החדשות", שפינתה את מקומה מלוח השידורים, והשיק תכנית אקטואליה חדשה בשם "מדד ישראל". התכנית מאפשרת לצופים בבית להביע דעה על הנושאים החמים בפוליטיקה בישראל ובכלל. האם זה הספיק כדי להתחרות ב"תכנית חיסכון" המשודרת ממול? לא בטוח בכלל; כל נתוני הרייטינג לתאריך 6/3/2022.

תכנית הריאליטי של קשת "נינג'ה ישראל" סגרה אמש (שבת) את עונתה הרביעית וזכתה לשבור שיא כאשר לראשונה בתולדות התוכנית שלושה מתמודדים סיימו את כל מסלול המכשולים המאתגר של הגמר וזכו לקבל הזדמנות לטפס את מכשול המידוריאמה, שרק מי שמשלים אותו תוך 30 שניות זוכה לתואר נינג'ה. המתמודד יובל שמלא, שהוא גם זוכה העונה הראשונה, עשה את הבלתי יאומן והשלים את טיפוס המידוריאמה תוך 26 שניות, והוכתר לנינג'ה הישראלי הראשון, וה-16 בעולם. שני המתמודדים האחרים שניסו את יכולתם על ההר הם יוגב מלכה וישי כלפון, יוגב אמנם הצליח להשלים את הטיפוס תוך פחות מ-30 שניות, אך משום שבכל עונה ניתן להכתיר רק נינג'ה אחד ושמלא ניצח אותו ב-3 שניות, הוא לא הוכתר לתואר נינג'ה. כמה צפו בגמר המותח? כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/3/2022.

קשת בחרה להחזיר אמש (א') את תכנית הריקודים הוותיקה שעלתה בישראל בשנת 2005 ושודרה תחת הזכיינית רשת. שידורה של התכנית הופסק ב-2012 והיא נחשבה לפופולרית ונצפית במיוחד. הפורמט, שלקוח מהגרסה הבריטית "Strictly Come Dancing", עוקב אחר תחרות ריקודים בין זוגות מפורסמים – רקדן מקצועי וכוכב בידור מוכר וחסר ניסיון בריקודים סלוניים. הזוגות, אשר במהלך התוכנית מספרם מצטמצם עקב ניפוי על בסיס שבועי, מופיעים עם ריקוד חדש עליו התאמנו במהלך השבוע. על הריקוד מוערכים המתמודדים על ידי שופטים מקצועיים בתחום וכן על ידי הקהל בבית. הזוג שקיבל את הניקוד הנמוך ביותר באותו השבוע, על סמך שקלול ניקוד השופטים והצבעות הקהל בבית, מודח מהתוכנית וכך עד לזוג שנותר אחרון. הפורמט הנוכחי עבר מתיחת פנים קלה עם כניסתה של לוסי איוב לתפקיד המנחה, שתכנית זו היא הפרויקט הראשון של איוב בקשת. רשת הגיעה מוכנה לשידור ושיבצה במפתיע את תכנית הדגל "הישרדות", שהייתה אמורה להיות משודרת יום קודם לכן (מוצ״ש); כמה צפו בתכנית הריקודים שחזרה למסך הישראלי אחרי יותר מעשור והאם הקסם עוד כאן? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/2/2022.

סיפורו של סיימון לבייב (שמעון חיות) "נוכל הטינדר" כובש בימים אלה את העולם בעקבות הסרט התיעודי שעלה בנטפליקס. תכנית הסאטירה של קשת "ארץ נהדרת" לא נשארה אדישה לתופעה ושלפה חיקוי מדויק למדי. בזכות הפופולריות הרבה גרפה אמש (ד') יותר מ-20 נק' רייטינג, מנגד "המקור" של המתחרה מתקשה להחזיק לבדה את רצועת הפריים טיים עם פער עצום של 14 נק' רייטינג ויותר משלוש מאות אלף צופים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 9/2/2022.

קשת העלתה אמש (א') למסך ספיישל VIP לתכנית הריאליטי "מאסטר שף". בין המשתתפים הבולטים: חנה לסלאו, משה פרץ, ליהיא לפיד, רוסלנה רודינה ואפילו שרת החינוך יפעת שאשא ביטון, שקיבלה אישור חריג להשתתף ע״י ועדת האתיקה מכיוון שלא החזיקה בתפקידים בכירים בתקופת הצילומים (מלבד היותה חברת כנסת). כמה צפו אתמול בתכנית והאם "המסעדה הבאה" של רשת ממשיכה לסחוף את הצופים בבית? כל נתוני הרייטינג לתאריך 6/2/2022.

אמש (שבת) באירוע הגמר של "אקס פקטור" זכה התמודד מיכאל בן דוד לייצג את ישראל באירוויזיון 2022 ויבצע את השיר I.M בחצי הגמר השני של התחרות, שתתקיים באיטליה. רשת יכולה להיות מאוד מרוצה מההחלטה לקחת על עצמה את האחריות לבחור את הנציג הישראלי לאירוויזיון, דבר שתוחזק במשך שנים על ידי המתחרה קשת. המהלך גרם לתכנית (שכבר ירדה בעבר בעקבות רייטינג נמוך) לזנק עם נתונים יציבים וגבוהים. כמה צפו בתכנית הגמר ששודרה אתמול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/2/2022.

מקובל לחשוב שראש ממשלה מכהן לא צריך להתראיין לתקשורת יתר על המידה, בטח שלא לחשוף פרטים אישיים מדי על עצמו. אמש (שלישי) היה זה רה״מ בנט שהתיישב על הספה של רפי רשף לראיון אינטימי. בשיחה הוא דיבר על העליהום על בת זוגתו, היחסים הקשים עם יו״ר האופוזיציה נתניהו והבטחות הבחירות שהופרו • כמה צפו בתכנית שייועדה לחזק את מעמדו של רה״מ בציבור? כל נתוני הרייטינג לתאריך 1/2/2022.

אתמול (א') הצטרפו לתכנית הבוקר של רשת 3 מגישים חדשים: צביקה הדר, מירי מיכאלי ורותם ישראל. כולם אגב, טאלנטים לשעבר במתחרה קשת. השינויים המשיכו גם בשעות הערב, כאשר הצטרפה הילה קורה (שעד כה הובילה את מהדורת השבת) להגשת המהדורה המרכזית • האם השינויים הללו הספיקו כדי להעלות את נתוני הצפייה בערוץ? לא בטוח בכלל; כל נתוני הרייטינג לתאריך 30/1/2022.

רשת העלתה אמש למסך ריאליטי מקורי, במסגרתו יבחרו השופטים אסף גרניט, רותי רוסו, מושיק רוט ויוסי שטרית. בכל פרק את המסעדן הבא שיפתח מסעדה למשך שבוע במלון הברוט בראון, ברחוב יחזקאל קויפמן 6, ת"א. מי שינצח, יזכה בפרס חסר תקדים ויפתח את המסעדה המדוברת לשנה שלמה. פרק הבכורה אתמול שודר ללא הפסקות פרסומות כלל – בפעם הראשונה בטלוויזיה המסחרית אי פעם. בערוץ כיוונו למשוך צופים נוספים בדרך זו והיו מוכנים לסכן את הרווח מהפרק היום, שעל פי הערכות, עומד על 200 אלף דולר ומיליון שקלים הפסד בעקבות השידור ללא חסויות. האם ההימור הגדול של רשת הצליח? כל נתוני הרייטינג לתאריך 24/1/2022.

מזג האוויר החורפי השאיר אמש אנשים רבים בבית וכתוצאה מכך נתוני הרייטינג בטלוויזיה עלו. המרוויחה הגדולה: "ארץ נהדרת", שעסקה במגעים לעסקת טיעון לראש הממשלה לשעבר נתניהו. כמה צפו בתכנית הסאטירה וכמה ב"הישרדות" ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 19/1/2022.

ריאליטי השירה של רשת "אקס פקטור" הגיע לשלב רבע הגמר וזכה לשבור שיא עונתי בנתוני הרייטינג. התכנית ממשיכה לשמור על יציבות מרשימה בנתונים ואף להתחזק, אין ספק שאם בחירת נציג ישראל לאירוויזיון תישאר בידי הערוץ, יחלו לעבוד במהירות על עונה חדשה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/1/2022.

אחרי יותר מחצי עונה – תכנית הריאליטי "הישרדות" בולמת את מגמת ההיחלשות בנתוני הצפייה ומתחזקת משמעותית ברייטינג – כמה צפו אתמול בתכנית, והאם העלייה באה על חשבון "נינג'ה", ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 15/1/2022.

הרגע שהשורדים חיכו לו מתחילת העונה הגיע: שלב האיחוד ב"הישרדות" יצא לדרך אמש (שבת) באופן רשמי. אחרי מספר הדחות, בשלב זה במשחק שני השבטים מתאחדים לשבט אחד, וההתמודדות הקבוצתית הופכת להתמודדות אישית. רשת תלתה תקווה גדולה בפרק ששודר אתמול, אחד בעל פוטנציאל לסחוף צופים חדשים ולהעלות את הרייטינג של התכנית. שכאמור, מדובר בהתחלה חדשה של המשחק. מנגד קשת לא נשארה אדישה ושידרה ספיישל אלופות ב"נינגה ישראל"- מקצה נפרד לבנות בלבד; איזו תכנית הובילה אתמול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 1/1/2022.

הריאליטי הגדול של רשת "הישרדות" מגיע לחלק המתקדם בתכנית ושידר אמש (ד') את ההדחה האחרונה (והמפתיעה) של לייה גיל משבט ליבולן, רגע לפני האיחוד. באותו הזמן, בערוץ המתחרה, אייל קיציס הבריא מהקורונה וחזר לחליפתו המקורית כמגיש "ארץ נהדרת", זאת לאחר שנאלץ להיעדר מהמסך בשבוע שעבר. למרות ששתי התכניות הצליחו לעניין מאוד את הצופים, אחת מהן עקפה את השנייה בפער של יותר מ-200 אלף צופים; כמה צפו אתמול בכל אחת? כל נתוני הרייטינג לתאריך 29/12/2021.

אמש (שלישי) שודד תחקיר "המקור" על ראש המוסד לשעבר יוסי כהן המספר על מפגש מקרי של כהן עם דיילת, שהפך את חייו של בעלה מהקצה אל הקצה. התחקיר, המבוסס על ראיון עם הבעל, מספר כיצד כהן שיתף אותו בסודות ביטחוניים וחשף בפניו פרטים על מבצעים חשאיים שערך הארגון. האישה טענה בפני בית המשפט כי מדובר במידע כוזב ורכילותי, וכי פרסום התוכנית היא פגיעה בפרטיותה. לכן פנתה לערוץ בבקשה שלא לשדר את הפרק – אך נענתה בשלילה. בנוסף גם בית המשפט סבר כי אין דבר פסול בשידור התוכנית וקבע כי תשודר כרגיל. התכנית ששודרה אתמול סיפקה רייטינג מצוין עבור הערוץ, שספק אם יוכל לשחזר בתכניות הבאות.

אמש (שבת) שודר גמר "הזמר במסכה" בערוץ 12, במהלכו נחשפו בזה אחר זה השיבולת (שפיטה), הספגטי (עוז זהבי) ובמקום הראשון – הגורילה (המוסיקאי שי גבסו); כמה צפו אתמול בגמר התכנית הנצפית ביותר בישראל?

העונה הרביעית של "נינג'ה ישראל" יצאה לדרך אתמול (ד') ובניגוד לשנים קודמות – לא הצליחה לסחוף צופים רבים בפרק הפתיחה; את המנחה רותם ישראל, שעמדה לצידו של ניב רסקין, החליפה העונה אלופת העולם בג'ודוקא ירדן ג'רבי, זאת לאחר המעבר של ישראל למתחרה רשת. כמה צפו אמש בפרק הפתיחה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 15/12/2021.

החלק השני של מופע האילתורים של אדיר מילר בהיכל נוקיה ממשיך לספק רייטינג גבוה במיוחד. בדומה לחלק הראשון בשבוע שעבר, שקיבל 20%, גם כאן הצופים נשארו הדוקים למסך ולא עברו לרגע לתכנית של המתחרה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 14/12/2021.

מגיש הטלוויזיה חיים אתגר חוזר למסך בעונה החדשה של "יצאת צדיק", התכנית השלישית בהנחייתו בקשת (בנוסף ל"המתחזים" ו"חשיפה"). אתגר מוכיח שלמרות התכניות הרבות אותן מחזיק במקביל על כתפיו, הוא מצליח להיות טוטאלי ונותן את כל כולו והתוצאות בהתאם; כמה צפו בפרק הפתיחה אמש? כל נתוני הרייטינג לתאריך 12/12/2021.

תכנית הסאטירה הספופולרית של קשת "ארץ נהדרת" שודרה אמש (ד') מול "הישרדות" של המתחרה, שנחשבת לתכנית הנצפית ביותר בערוץ. מי הובילה אתמול את הרייטינג בפריים טיים וכמה צפו בכל אחת מהן? כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/12/2021.

נתוני הרייטינג של מהדורות החדשות הגדולות בישראל – קשת 12 ורשת 13 ממשיכים לרדת בקצב מסחרר. אמש (א') הרייטינג המצטבר של חדשות 12 ו-13 יחד הגיע ל-21.7 נק' (לשם השוואה, ביום ראשון לפני כשבועיים, טרם עלה ערוץ 14 לאוויר, ממוצע הצפייה המצטבר במהדורות הגיע ל-25 נק' – ירידה של 4 נק' תוך שבועיים בלבד). את נתוני הצפייה של "עכשיו 14" החדש לא ניתן לפרסם. זאת עקב החלטת הערוץ לפרוש מהועדה למדרוג, האחראית על מדידת הרייטינג בישראל. אך מה שכן אפשר לראות בבירור זו פגיעה משמעותית בכנף של ערוצים ששנים נחשבו כעוגן עבור צופים רבים בישראל; כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/12/2021.

(שבת) שודר פרק ההחלטות השני והאחרון ב"חתונה ממבט ראשון" של קשת. במהלך הפרק חשפו הזוגות האם הם מתכוונים להישאר יחד מעבר ל-42 ימי הצילום של התכנית או שמא להיפרד. הזוג איתמר וקארין בחרו להמשיך, כך גם מנו וניצן – ואילו שי והדס הודיעו כי אינם מעוניים לקשר רומנטי לאחר התכנית. כמה צפו אתמול בפרק הסיום ששודר מול "הישרדות"? כל נתוני הרייטינג לתאריך 27/11/2021.

בפעם הראשונה השנה: תכנית הסאטירה האהובה של קשת "ארץ נהדרת", שחזרה בשבוע שעבר לעונה חדשה, ראש בראש מול תכנית הריאליטי הגדולה של רשת "הישרדת" – מי הובילה את הרייטינג אמש (ד') בטלוויזיה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 17/11/2021.

רצועת הפריים טיים של קשת ורשת שידרה אמש (ב') את תכניות הדגל "הישרדות" ו"חתונה ממבט ראשון" – אך ללא דרמות מיוחדות, כמו הדחה או חשיפה. איזה ערוץ הוביל אתמול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 15/11/2021.

לאחר שכבר נראה כי מגמת הנטישה של הצופים בתכנית הריאליטי של רשת "הישרדות" ברורה (העונה נפתחה עם 20% וצנחה עד ל-12.3% בשבוע שעבר) – אמש (שבת) היא רשמה התחזקות ראשונה בנתוני הרייטינג. כמה צפו בתכנית וכמה קיבלה "חתונה ממבט ראשון" ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/11/2021.

מעטות התכניות שמצליחות לספק רייטינג גבוה על המסך של רשת 13. ערוץ שנחשב עבור צופים רבים לכזה שמספק רצועת פריים טיים בלבד. "אקס פקטור" ירדה מהמסך לפני כשנתיים משום שלא הצליחה להניב נתוני רייטינג גבוהים, אך כעת, עם זכייתה של התכנית במכרז של התאגיד, שאיפשר לה לבחור את נציג ישראל לאירוויזיון, האמינו בערוץ כי נתוני הצפייה של התכנית יעלו – בדומה ל "כוכב הבא" של המתחרה קשת. לפי נתוני הרייטינג אמש (ה') – ספק גדול אם כך קרה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 4/11/2021.

אחרי כמעט עשור, סדרת הדרמה הרומנטית של קשת, שיצר וכתב אסי עזר, סיימה אתמול (ד') את שידור עונתה ה-3 והאחרונה. בעונה, שכללה 4 פרקים בלבד, סופר על מערכת היחסים החדשה של עמוס עם בת הזוג אביגיל והשניים אף התחתנו בפרק האחרון. עזר נשאר קשוב לקהל המעריצים ובחר שלא לסיים את העונה עם סוף מעט עגום והחזיר את הזוג האייקוני של הסדרה נועה ועמוס. בסוף הפרק אף קיבלו הצצה לחייהם של הזוג שנים קדימה. כמה צפו בפרק הסיום?

שתי תכניות הריאליטי הגדולות של קשת ורשת שודרו אמש (א') ראש בראש בפריים טיים והתחרו על זמנם של הצופים- מי הובילה את טבלת רייטינג ומה בדיוק ההפרש בין שתיהן? כל נתוני הרייטינג לתאריך 31/10/2021.

ריאליטי השירה של רשת פתח אתמול (שבת) את עונתנו הרביעית לאחר ניצחון במכרז מול התאגיד, שהעניק לו את הזכות לבחור את נציג ישראל לאירוויזיון, במקום "הכוכב הבא" של קשת. העונה הקודמת נפתחה עם נתון גבוה (25.6%) בערוץ 2 אך לאחר מכן התכנית המשיכה לערוץ 13 ומהר מאוד התדרדרה לרייטינג נמוך (ממוצע העונה נחת ל-13.9%). כעת בערוץ בחרו להחזיר את התכנית, עם לא מעט שינויים שמזכירים את המתחרה, במטרה לטשטש את ההבדלים ולסחוף צופים חדשים. האם היא הצליחה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 30/10/2021.

אמש (ג') התרחש אירוע נדיר בטלוויזיה. ערוץ רשת 13 בחר לבטל את שידור תכנית הדגל "הישרדות" (שהייתה אמורה להיות משודרת בפריים טיים) בשעה 20:10 – שעה בלבד לפני השידור. בערוץ טענו כי מדובר בפאק בעריכה שהצריך עריכה מחדש ולכן הפרק לא היה מוכן לשידור. אבל בפועל, כשקוראים את מפת הרייטינג מבינים שסביר יותר להניח כי הפרק נדחה בגלל "הזמר במסכה" של המתחרה קשת – ששובצה גם היא ברגע האחרון במקום "להיות איתה" – במטרה להחליש את הריאליטי החזק של רשת. בין אם מדובר בבריחה מהתכנית של המתחרה או באמת בעיית עריכה – מדובר בזלזול גדול בצופים והריסה מותג, מהגדולים בישראל. כל נתוני הרייטינג לתאריך 26/10/2021.

הריב המתוקשר של ג'קי אזולאי וגדי פניבילוב סביב הקרב על הברזנט (שכזכור, עורר סערה גם בעונה הקודמת) לא הצליח לעניין יותר מדי את הצופים ותכנית הדגל של רשת מצאה עצמה עם נתון רייטינג נמוך במיוחד תוך שבועיים בלבד; כל נתוני הרייטינג לתאריך 25/10/2021.

ממבט ראשוני זה נראה כמו ערב גרוע לשני הערוצים – שהסתפקו בנתוני רייטינג חלשים, אך כשבוחנים את הנתונים לעומק מגלים שיש מנצחת אחת ברורה בפריים טיים אתמול; כל נתוני הרייטינג לתאריך 23/10/2021.

אחרי שנעדרה מהמסך בשנה האחרונה, סדרת הקודמיה המצליחה "סברי מרנן" חזרה אמש (שישי) לעונה שביעית, זאת לאחר שצילומי העונה ה-8 הסתיימו רק לאחרונה. בעונה החדשה הצטרף סט צילומים חדש – הבית החדש של שי ושני, בו יתארחו מדי שבוע המשפחות משני הצדדים ויאלצו להתמודד זו עם זו ובכך יספקו חומרים חדשים ומצחיקים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/10/2021.

עונת הוי.אי.פי הראשונה של הריאליטי "MKR" הסתיימה אמש (ה') והפכה רשמית לנצפית ביותר מאז עלה הפורמט בישראל. אורלי זילברשץ בת ה-63, מהשחקניות הוותיקות בישראל, ובנה, המוזיקאי והשחקן אלישע בנאי בן ה-32, גברו על הזמר דודו אהרון ואשתו נטלי שהגיעו לישורת האחרונה בגמר. במהלך העונה היה קרב צמוד לכל אורך הדרך, כשאחרי הגשת המנה העיקרית הזוגות שמרו על תיקו מותח: 33 נקודות. מנת הקינוח של אלישע ואורלי היא זו שהכריעה את הכף ואחרי שנוקדו על ידי השופטים והזוגות האחרים, גברו על דודו ונטלי אהרון וניצחו אותם בחמש נקודות – 89 לעומת 83. כל נתוני הרייטינג לתאריך 21/10/2021.

תכנית הריאליטי של קשת "חתונה ממבט ראשון" נדחקה הצידה בשבוע האחרון בשל המלחמה עם "הישרדות" של המתחרה. בערוץ העדיפו להציב מולה תכנית חזקה יותר, כמו "הזמר במסכה" – החלטה שבמבחן התוצאה התבררה כנכונה, והצליחה לקרב את הריאליטי היקר של רשת לאיזור החד-ספרתי. אמש (ד') התכנית חזרה למסך, אחרי שבוע בדיוק, והצליחה לשמור על רייטינג גבוה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 20/10/2021.

הדרמה הרומנטית של קשת, "להיות איתה", שיצר וכתב אסי עזר, שודרה אמש בפעם הראשונה מול "הישרדות" של המתחרה הגדולה והתוצאות כואבות; הריאליטי היקר של רשת עשה את שלו ולקח איתו צופים רבים ובכך גרם לדרמה של קשת להתרסק ברייטינג כבר בפרק השני. כל נתוני הרייטינג לתאריך 19/10/2021.

תכנית הדגל של רשת "הישרדות" לא מצליחה לשחזר את הנתון המעולה שפתחה איתו (20%) רק לפני יומיים בלבד. גרוע מזה, היא מאבדת יותר מ-200 אלף צופים וכמעט 8 נק' רייטינג בפרק השלישי שלה ששודר אמש (ב'). כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/10/2021.

הקרב בין תכניות הריאליטי הגדולות של קשת ורשת עולה מדרגה – בפרק השני של "הישרדות", ששודר אמש (א') נחשף שורד במסכה – בשונה מ"הזמר במסכה", אין באמת צורך להוציא מישהו מתוך מסכה וזהו למעשה גימיק שנועד לבלבל את הצופה עם התכנית של המתחרה. השבוע תשודר "הישרדות" במשך כל השבוע, בפרקים מלאים עם כמעט וללא הפסקות פרסומות, זאת על מנת להשאיר את הצופה על המסך ולגרום לו להתחבר לריאליטי במהירות. עכשיו נותר לראות רק האם קשת תלך בעקבותיה ותשדר את "הזמר במסכה" עוד השבוע או שתשחרר את המלחמה, אך אין ספק, שבמלחמה בין ערוצי הטלוויזיה – הצופה רק מרוויח; כל נתוני הרייטינג לתאריך 17/10/2021.

אמש (שבת) עלו לשידור שתי תכניות הריאליטי הגדולות בטלוויזיה: "הזמר במסכה" של קשת, ו"הישרדות" של רשת; שתי התכניות הללו שברו שיאים בשנה שעברה עם ממוצע צפייה של יותר מ-20% לכל עונה; מי הובילה אתמול בקרב על הצופים? כל נתוני הרייטינג לתאריך 16/10/2021.

סדרת הדרמה הרומנטית של קשת, שיצר וכתב אסי עזר, עלתה למסך לראשונה ב-2013 וכבשה מהר מאוד את לב הצופים. הסדרה מספרת את סיפורם של עמוס דהרי, אופה מבת-ים, ונועה הולנדר, דוגמנית וידוענית, הפוגשים זה בזה במקרה ומתאהבים. בסוף העונה השנייה התרחש אירוע פגיעה לא צפוי בשתי הדמויות המרכזיות של הסדרה והשאיר צופים רבים במתח גדול. יכול להיות שזו הסיבה שלקח לתסריטאי אסי עזר 4(!) שנים לכתוב את העונה השלישית, שהייתה אמורה לצאת כסרט, ולכן מורכבת מ-4 פרקים בלבד. כמה צפו בפרק הבכורה אתמול והאם הקסם שלה לא פג? כל נתוני הרייטינג לתאריך 12/10/2021.

תכנית המתיחות של קשת, שעשתה קאמבק לאחרונה, קיבלה עד כה נתוני רייטינג סבירים. לאחרונה נרשמה דעיכה באחוזי הצפייה מפרק לפרק. תחילה פתחה התכנית ברייטינג גבוה יחסית של 17 נק', לאחר מכן ירדה ל-14% ואמש (ג') הגיעה לנתון הנמוך ביותר עד כה, שספק אם יוכל להחזיק את התכנית זמן רב באוויר; כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/10/2021.

קשת ורשת בחרו לשחזר אמש (ב') את לוח השידורים של יום א', שהוגדר כהצלחה לשתיהן. הראשונה שיבצה פרק חדש בעונה החדשה של "MKR" ואילו השנייה המשיכה את הסיפור של "אבודים" שהוצג בפרק הראשון- וזכתה לאותו הרייטינג בדיוק. הרייטינג הדומה המשיך גם לרצועת הלייט נייט, הבוקר והחדשות; כל נתוני הרייטינג לתאריך 4/10/2021.

לוח שידורי הפריים טיים של קשת ורשת מחמם מנועים לקראת עונת החורף ושתי התכניות שהתחילו אמש (א') את הקרב הראשון שלהן על הצופים הן "MKR" המצליחה, שחזרה הפעם לראשונה לעונת VIP ו"אבודים" שנעלמה מהמסך בשנתיים האחרונות; כל נתוני הרייטינג לתאריך 3/10/2021.

קשת בחרה לחדש את תכנית המתיחות "נראה אותך" שירדה מהמסך בשנת 2015, כאשר בגלגולה העכשווי תקרא "צא מזה". העונה החדשה, בנחיית אבי נוסבאום ועדי אשכנזי, שתפסה את מקומו של שי גולדשטיין מהעונות הקודמות, תתמקד במתיחות קיצוניות שעוד לא נראו על המסך; כמה צפו בפרק ההשקה אמש? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/9/2021.

אמש (ב') שודרה ב"קשת" התוכנית "שיטת אשכנזי" אשר מניבה לה פעם אחר פעם נתוני רייטינג נמוכים מאוד. מנגד, ב"רשת 13" החליטו לשדר פרק חדש של "משחקי השף", התוכנית שלא פעם התחרתה ראש בראש עם הריאליטי המצליח "הכוכב הבא" ואף היוותה לו לא אחת איום ממשי על מעמדו כתוכנית הנצפית ביותר ברצועת הפריים טיים. אלא, שעל אף התדמית שנבנתה ל"משחקי השף" כאחת מן תוכניות הדגל של "רשת", נראה כי המצב שונה לגמרי. כל נתוני הרייטינג ליום ב' (17/08/2021).

אמש (ה') תוכנית הריאליטי הגדולה של רשת, "האח הגדול", שברה שיא שלילי מאז עלתה למסך בישראל ב-2008. ב"קשת 12" שודרה תוכנית התחקירים המצליחה "חשיפה" כשממול, "ברשת 13", החליטו לשדר פרק חדש ב"האח הגדול". בעוד היה ניתן לחשוב כי ייתכן ותהיה תחרות אמיתית, "האח הגדול" אשר רשת רואה אותה כאחת מן תוכניות הדגל שלה (במיוחד לאור נתוני הרייטינג הגבוהים שהתוכנית הניבה כשהייתה בידי "קשת") הולכת ופוחתת בנתוני הצפייה שלה. כל נתוני הרייטינג ליום ה' (12.08.2021).

אמש (א') ב"האח הגדול" נפגשה מירי כהן, לראשונה אחרי חודש, עם ביתה אלין. המפגש היה מרגש במיוחד וגרר לא מעט באזז ברשתות החברתיות – חלקו הגדול שלילי, עקב התנהלותה של כהן בתכנית והריב המתמשך עם אורן חזן – כמה צפו במפגש וכמה ב"הכוכב הבא" ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/8/2021.

עפ"י הנתונים של הימים האחרונים, ניתן לראות כי הרייטינג בערוצי הטלוויזיה של קשת ורשת הולך ופוחת. תוכניות שקודמו ללא הפסקה, מצאו עצמן עם נתונים עגומים. קשת ורשת נלחמות על שאריות הרייטינג ועל הצופים והצופות שעוד נשארו, לצד תקווה כי הנתונים ישובו לעלות, כפי שהיו מאז ומתמיד. אמש (ג'), "קשת 12" שידרה את אחת התוכניות המצליחות ביותר שלה, "הכוכב הבא", כאשר ב"רשת 13" שודרה "משחקי השף". אך, בעוד בשבועות קודמים היינו רואים תחרות אמיתית, עם נתוני רייטינג גבוהים ומפתיעים – כיום זה נראה שהמלחמה היא להחזיק מעל המים ולא ליפול לנתונים נמוכים יותר; כל נתוני הרייטינג (03/08/2021).

תכנית הבידור החדשה של הקומיקאית עדי אשכנזי "שיטת אשכנזי" (שעברה שינויים קלים מהתכנית הוותיקה "מה זה השטויות האלה") עלתה לפני שבועיים בלבד, וכבר נחלשת באופן עקבי בנתוני הצפייה משבוע לשבוע; כל נתוני הרייטינג לתאריך 2/8/2021.

ערב שידורים חלש במיוחד נרשם אתמול (א') בערוצים 12 ו-13, עם מספר צופים נמוך מאוד. מגמה שהתחילה ממש מתחילת המדידה בשעות הבוקר, ונמשכה עד רצועת הלילה (לייט נייט). בימים הקרובים נראה מה תעשה קשת ורשת כדי למנוע את הבריחה הגדולה של הצופים מהמסך. מה שבטוח – התכנית היקרות ששודרו אתמול לא הצליחו לספק את הסחורה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 1/8/2021.

תכנית המוסיקה של קשת "הכוכב הבא" והריאליטי הגדול של רשת "האח הגדול" התחרו אמש (שבת) ראש בראש על זמנם של הצופים, אך נראה כי שתיהן לא הצליחו לסחוף כמות גבוהה של אנשים ובערוצים נאלצו להסתפק בנתונים נמוכים, שספק אם מצליחים לספק את הסחורה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 31/7/2021.

אמש (ג'), "קשת" שידרה את להיטה המצליח "חתונה ממבט ראשון", ופתחה פער משמעותי מול "משחקי השף", אחת מן התוכניות המצליחות של "רשת". כל נתוני הרייטינג של יום ג' (27/07/2021).

אמש (ג') שודרו ב"קשת" וב"רשת" אחת מן תוכניות הדגל שלהן. בראשונה, שודרה תוכנית הדגל "הכוכב הבא", אשר מניבה לקשת פעם אחר פעם רייטינג גבוה, ובשנייה "משחקי השף" אשר לא פעם היוותה תחרות משמעותית לתוכניות הדגל של "קשת". אלא, שכמו בכל תחרות, יש מנצחת אחת בלבד. כל נתוני הרייטינג של יום ב' (26/07/2021).

אמש (ב'), שודרו בקשת וברשת אחת מן תוכניות הדגל שלהן, אך תוכנית אחת הצליחה לעקוף במעט את התוכנית של השנייה. כל נתוני הרייטינג של יום ב' (19/07/2021).

שתי תכניות הדגל של קשת ורשת שודרו אמש (א') ראש בראש והתחרו על זמנם של הצופים, אך כפי שזה נראה כרגע – יש מנצחת אחת גדולה ואחת שצריכה לעשות בדק בית; כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/7/2021.

תכנית הריאליטי הגדולה של קשת חזרה אמש (ג') למסך אחרי יותר משנה. ממוצע הצפייה בעונה הקודמת נחשב לגבוה במיוחד וקטף את תואר התכנית הנצפית ביותר מאז פיצול ערוץ 2. בעונה הזו מגיע טוויסט מעניין כאשר לכל שתי נשים בתכנית יוצמד חתן אחד, מה שמאלץ את המומחים להחליט מי תעזוב עוד בהתחלה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/7/2021.

טורניר היורו הגיע אמש (א') אל סופו כאשר רשמה נבחרת איטליה 2:3 בדו קרב פנדלים מול אנגליה והוכתרה לאלופת אירופה. כל זה על המסך של רשת 13, שהצליחה לנצל את הפופולריות של המשחק ולצרף למסך מעל ל-700 אלף צופים חדשים, שהכניסו לא מעט כסף; כל נתוני הרייטינג לתאריך 11/7/2021.

עונת ה-VIP הרביעית של "האח הגדול" יצאה לדרך אמש (שבת), 4 חודשים בלבד אחרי סיום העונה הקודמת. העונה החדשה עלתה בעיקר בשל אילוצים של הערוץ, שנתקע בלי תכנית דגל מרכזית עקב העיכוב בצילומים של "הישרדות". העונה צפויה להיות קצרה מהרגיל ותסתיים ככל הנראה בתחילת חודש ספטמבר. כמה צפו אתמול בפרק ההשקה והאם אחרי שנים של מגמת ירידה באחוזי הצפייה סוף סוף נרשמה התחזקות? כל נתוני הרייטינג לתאריך 10/7/2021.

פאדיחות בשידור חי לא קורות לרוב למגישי החדשות המרכזיים בישראל, אולם אחת כזאת קרתה אמש (ב') למגישת חדשות 13, תמר איש שלום, שהחלה להתגלגל מצחוק כשניסתה להפנות לכתבה העוסקת בפורץ שהוגש נגדו כתב אישום על גניבת רכוש אך למעשה ישן בזמן חקירתו; כמה צפו אתמול במהדורה המרכזית בערוץ 13? כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/7/2021.

רייטינג מטורף למשחק היורו בין פורטוגל לבלגיה בערוץ 13; ממול קשת שיבצה פרק חדש של "הקינוח המושלם", שמצליחה לשמור על יציבות מרשימה בצמרת. כל נתוני הרייטינג לתאריך 27/6/2021.

קשת הוכיחה אמש (שבת) ללא צל של ספק שהיא כלל לא זקוקה להיות זו שבוחרת את הנציג הישראלי לאירוויזיון כדי להרים את תכנית המוזיקה "הכוכב הבא", ומשיגה נתונים גבוהים במיוחד תוך שהיא שוברת שיאי צפייה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 26/6/2021.

הסיטקום החדש של קשת "מה שבע" בהובלת מיה דגן וישראל קטורזה (שגם לקח חלק בכתיבה) עוקב אחר בני זוג המגדלים שבעה ילדים, כשהשמות של כל בני המשפחה מתחילים באות ד'. קטורזה מגלם את דודי שמאי גאה הנשוי לדלית, אותה מגלמת דגן. מיד לאחר שידור הסדרה צפויה לחזור למשבצת שישי העונה השבעית של "סברי מרנן". כמה צפו בפרק הבכורה אמש?

אמש (שבת) שודר משחק הגמר של ליגת האלופות בין מנצ׳סטר סיטי לצ'לסי, שבסופו הוכתרה צ'לסי לאלופת אירופה בכדורגל. המשחק הפופולרי היה, כצפוי, נצפה מבדרך כלל וסחף אחריו צופים רבים לערוץ ששידר אותו. אך נתון כזה גבוה לא ראו ערוצי הספורט כבר תקופה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 29/5/2021.

תכניות הבישול של קשת ורשת מעולם לא היו צמודות כל כך. אמש (שבת) הן שודרו אחת מול השנייה והצופה לא הצליח להכריע: מצד אחד, "מאסטר שף" הובילה באחוזי הרייטינג, אך מנגד, "משחקי השף" הצליחה להוביל בכמות הצופים (שכאמור, מדובר בשני מדדים שונים). כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/5/2021.

שדרנית הספורט המוערכת רותם ישראל שמנחה בערוץ הספורט את "מגרש פתוח" ו"בוקר ספורט" פרצה בשנים האחרונות לכלל הצופים בישראל כשנחתה לראשונה בפריים טיים את "נינג'ה ישראל" בקשת, לצידו של ניב רסקין. לאחרונה קיבלה הצעה לעבור למתחרה רשת ולהתשלב בתכנית הבוקר ואתמול זו הייתה תכנית הבכורה שלה בערוץ. האם המעבר של המגישה האהובה הצליח להביא איתו גם צופים חדשים? כל נתוני הרייטינג לתאריך 3/5/2021.

ריאליטי הבישול של רשת 'משחקי השף' ממשיך במגמת ההתחזקות, וצובר כמעט 5 נק' רייטינג בשלושה ימים; ממול – קשת מתקשה להחזיק את רצועת הפריים טיים שלה עם הדרמה 'ישמח חתני'. כל נתוני הרייטינג לתאריך 2/5/2021.

תכנית הסאטירה של קשת "ארץ נהדרת" שודרה אמש (ד') ועסקה בפלונטר הפוליטי- הימים האחרונים שנותרו לרה״מ להקים ממשלה. הנושא, שהצליח להבעיר את סדר היום הציבורי, הצליח לסחוף אחריו גם צופים רבים, עם נתון רייטינג גבוה במיוחד שבערוץ יכולים להיות מרוצים ממנו; כל נתוני הרייטינג לתאריך 28/4/2021.

תכניות הבישול של קשת ורשת שודרו אמש (שבת) ראש בראש ונלחמו על ליבם וקיבתם של הצופים בישראל- מי זכתה להוביל את הרייטינג?; בחדשות: פער משמעותי לטובת מהדורת 'סוף השבוע' של דנה וייס. כל נתוני הרייטינג לתאריך 24/4/2021.

הפקת "זוג מנצח" נאלצה לבשר אמש (ב') למשתתפי התכנית כי הם נאלצים לחזור חזרה לארץ בעקבות מגפת הקורונה, יום לפני שברזיל הכריזה על סגירת השמיים. ההודעה של ההפקה הפתיעה את הזוגות במיוחד, שכן הם היו מנותקים מהמתרחש בחוץ. האם זה עזר לתכנית להעלות את כמות הצופים? כל נתוני הרייטינג לתאריך 19/4/2021.

אמש (שבת) השיקה רשת את העונה החדשה של "משחקי השף", תכנית הריאליטי הפופולרית העוסקת בבישול, כשממול שודר פרק חדש של המתחרה הגדולה "מאסטר שף". רשת קיוותה כי תוכל לקחת מספר רב של צופים שמאסו בפורמט של קשת ולמשוך אותם דווקא לערוץ שלה. האם היא הצליחה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 17/4/2021.

תכנית הסאטירה של קשת לקחה אמש את כל הקופה כששידרה ספיישל עצמאות, מנגד "זוג מנצח" ברשת מתקרבת ל'אחוז החסימה'; כל נתוני הרייטינג לתאריך 15/4/2021.

הקומדיה המדוברת של קשת "ישמח חתני" המבוססת על הסרט המצליח, עלתה לשידור לאחרונה בערוץ 12 והביאה נתוני רייטינג מרשימים וגבוהים במיוחד (18%-20%). אך אמש, התכנית המדוברת איבדה 5 נק' רייטינג מהפרק ששודר יום קודם לכן. האם זו מגמה או מאורע חד פעמי? כל נתוני הרייטינג לתאריך 12/4/2021.

מהדורת החדשות של קשת מביאה את ערוץ 12 לשיאים חדשים. אמש רשמה המהדורה נתון גבוה מ-19%, מה שהעמיד את הערוץ עם מעל לחצי מיליון צופים, עוד לפני תחילת שידורי הפריים טיים. מנגד, מהדורת החדשות של רשת עם 10 נק' פחות; פער משמעותי שמקשה להרים את תכניות הדגל המשודרות אחריה. כל נתוני הרייטינג לתאריך 11/4/2021.

תכנית הריאליטי "זוג מנצח" שהושקה בשנת 2014 בערוץ 10 הפכה מהר מאוד ללהיט. היא פתחה את שידורה עם נתוני רייטינג מרשימים שנחשבו לגבוהים במיוחד עבור הערוץ, ועזרו לו להחזיק מעל המים. אך בעונתה הנוכחית, המשודרת בערוץ 13, היא לא מצליחה להתרומם ולאחרונה אף ירדה לנתון חד ספרתי. בערוץ שוקלים האם בכל זאת לחדש את הריאליטי לעונה נוספת (דבר שנראה מופרך ביחס לעלות ההפקה, שנחשבת ליקרה במיוחד).

ב־2016 עלה לאקרנים הסרט הקומי "ישמח חתני", אשר במרכזו עמד מאבק שניהלו נשות שכונת הבוכרים בירושלים נגד רב צעיר שמטיף ליתר צניעות ומייצר סכסוך בין הגברים לנשים בקהילה. הסרט, בכיכובם של אוולין הגואל, יגאל נאור, אורנה בנאי, עינת שרוף, אביב אלוש ואיציק כהן, היה הצלחה מסחרית מפתיעה בקופות, מה שסלל את הדרך ליצירת סדרה המבוססת על הסרט. כמה צפו אמש בפרק הראשון בערוץ 12?

אחרי פגרה ארוכה, שנמשכה יותר מ-4(!) חודשים – חוזרים להעלות עבורכם את נתוני הרייטינג היומיים של ערוצי הטלוויזיה. תכנית הבישול של קשת משאירה עצמה בראש טבלת הרייטינג עם נתון גבוה במיוחד, מנגד העונה החדשה של 'זוג מנצח' מתקשה לספק את הסחורה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/4/2020.

אמש (שבת) שודר גמר התכנית הנצפית ביותר בישראל, "הזמר במסכה" בערוץ 12, מול תכנית הריאליטי היקרה בישראל "האח הגדול" בערוץ 13; יכולים לנחש מי הובילה את טבלת הרייטינג? תחשבו שוב. כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/12/2020.

שבוע לפני אירוע הגמר של "הזמר במסכה" (שישודר כזכור מול תכנית הפתיחה של "האח הגדל" ברשת) מי שפספס במרחק נגיעה את כרטיס הכניסה לשלישיית הפיינליסטים הוא הדרקון (איציק כהן). אמש (שבת) הוא נאלץ להיפרד מהתחרות. אז כמה צפו אתמול בתכנית בזמן שחשף את כהן זהותו? כל נתוני הרייטינג לתאריך 28/11/2020.

לא ברור בדיוק מה עבר על מקבלי ההחלטות ב"קשת" כשקיבלו את ההחלטה לשבץ, לראשונה, במשך כל השבוע את "נינג'ה ישראל" בפריים טיים שלה. אך נראה כי במבחן התוצאה היא הצליחה בענק, כשמצד אחד לא מאבדת כמות צופים רבה, וגם שומרת על ממוצע שבועי יפה של 17.5% (לארבעת הפרקים). ממול, רשת שידרה מספר תכניות דגל, במטרה להביס את המתחרה ולקלוט אצלה צופים שמאסו ב'נינג'ה'- אך כאמור, ללא הצלחה. כל נתוני הרייטינג לתאריך 26/11/2020.

10 חודשים בדיוק אחרי צילומי העונה הראשונה של "אהבה חדשה", אמש (ד') שודר פרק ספיישל, שחשף מה קרה בין הרווקות מאז שיצאו ממתחם התכנית. הדרמה הגדולה נפתחה לראשונה מול המצלמות, והשאירה צופים רבים בהלם. בימים אלה מתחילים לעבוד בערוץ על העונה ה-2, שתחל את צילומיה בקרוב • כמה צפו אתמול בפרק הספיישל ששודר מול 'נינג'ה ישראל'? כל נתוני הרייטינג לתאריך 25/11/2020.

תכנית הריאליטי היקרה של רשת מצאה עצמה כבר תקופה במגמת שלילית בנתוני הרייטינג. היום, בשעה 9:00 בבוקר (השעה בה תפרסמים נתוני הרייטינג) הופתעו עובדי הערוץ לגלות כי הריאליטי הגיע לשיא שלילי, כשהוא יורד לראשונה לנתון חד ספרתי • כמה צפו אתמול בתכנית וכמה ב'זמר במסכה' ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/11/2020.

קשת החליפה, ממש ברגע האחרון, את תכנית הדגל שלה "נינג'ה ישראל" בתכנית דגל אחרת שלה, "הזמר במסכה". זאת על מנת לשפר את נתוני הרייטינג של הערוץ ועל הדרך להחליש את "המירוץ למיליון" של רשת, שנפגעת כהרגלה בנתוני הצפייה, כאשר היא משודרת מול תכניות חזקות של המתחרה • כמה צפו אתמול בתכנית והאם קשת צדקה כששינתה ברגע האחרון את לוח השידורים?

אחרי 243 פרקים, "סברי מרנן" פינתה את מקומה בלוח השידורים של ערב שישי לטובת סיטקום חדש של קשת "הנחלה", בהשתתפות שלמה בראבא, שני כהן, נלי תגר ומשה אשכנזי. חשוב לציין כי "סברי מרנן" לא הולכת לשום מקום, ויש עונה שלמה שטרם שודרה ועוד עונה חדשה שמצטלמת ברגעים אלו. כמה צפו בסיטקום החדש ששודר אתמול והאם הוא הצליח לספק את הסחורה?

אז אחרי 11 תכניות ו-42 ימים מעלייתה, אמש שודר הפרק האחרון של "אהבה חדשה" המדוברת. בסוף הפרק הכריזו משתתפות התכנית האם הן בוחרות להמשיך את הקשר עם בן הזוג מחוץ לתכנית, ובניגוד לפורמט המתחרה של קשת "חתונה ממבט ראשון", כל 3 הבנות הודיעו פה אחד כי ישמחו להמשיך את הקשר. בשבוע הבא ישדר הערוץ ספיישל שיחשוף האם הקשר החזיק מעמד מאז צילומי התכנית. ברשת כבר מיהרו להכריז על תחילת העבודה על העונה 2, זאת למרות נתוני הרייטינג הפושרים • כמה צפו אתמול בפרק ההחלטה?

אז למרות הבמה הגדולה יחסית שהיא מקבלת מהמהדורת החדשות, "המקור" לא מצליחה להחזיק את הפריים טיים של רשת. זאת למרות הבאזז הגדול סביב ההקלטות מחקירות נתניהו, שנחשפו לראשונה בתכנית. כל נתוני הרייטינג לתאריך 17/11/2020.

אז למרות ההכחשה הגורפת של העיתונאית ומגישה הטלוויזיה לשעבר לוסי אהריש כי היא אינה ה'חסידה' מ"הזמר במסכה" וכלל לא לקחה חלק בתכנית הפופולרית של קשת, אמש (ב') התבדנו לגלות כי היא הטעתה בכוונה את הגולשים. הוראה שקיבלה מלמעלה או שסתם נהנתה להסתלבט עלינו(?) ולמבחן הבאזז- כמה צפו אתמול בחשיפתה אתמול בתכנית? כל נתוני הרייטינג לתכנית 16/11/202.

סרטו החדש של מאור זגורי, "אנחנו המהפכה" שודר אתמול בהקרנת בכורה בקשת. צילומי הדרמה החלו לפני יותר משנתיים (פברואר 2018) ורק אמש (א') עלתה לשידור. הסרט מספר על פיגוע של קיצוני במהלך הפגנה של הקהילה הגאה, אשר מפגיש שלושה זרים מקצוות החברה הישראלית – שני גברים ואישה – ללילה אחד מהפכני של פתיחות מינית חדשה. השלושה הופכים לגיבורי השעה, מתאהבים ויוצאים להנהיג מחאת אוהלים קטנה על זכותם להתחתן בשלישייה. למרות הבאזז הידוע סביב הנושא והקאסט המוכר, מבקרי הטלוויזיה לא חסכו את ביקורתם, וטענו זה אחר זה כי הסרט רדוד וחוטא לאמת. ולמבחן התוצאה – כמה צפי אתמול בהקרנת הבכורה בערוץ 12?

יוסי בן יוסף, המטפס האהוב שנפסל רגע אחרי שסיים את השלב הראשון בגמר השנה שעברה, התלבט מאוד אם לחזור לעונה הנוכחית של "נינג'ה ישראל", אך הוכיח שוב שהוא אחד המתמודדים החזקים ביותר בתחרות והביא ביצוע מושלם תוך כדי שכבש את המקום הראשון במקצה • כמה צפו אתמול בריאליטי של קשת ששודר מול 'המירוץ למיליון'? כל נתוני הרייטינג לתאריך 14/11/2020.

החיים ברחוב, העבודה בזנות והחלום להיות דוגמנית: סיפורה הקשה של יסכה מסטריז ריתק את הצופים לתכנית "חשיפה" בערוץ 12, כשממול "אהבה חדשה" בערוץ 13 חוזרת למספרים הרגילים שלה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 12/11/2020.

תכנית הריאליטי של רשת "המירוץ למיליון" התחזקה אמש (ד') על חשבון אסי ורותם, מגישי "נינג'ה ישראל" של קשת, שהגיעה לצערם לשיא שלילי בנתוני הצפייה. למרות ההתחזקות המפתיעה, ספק רב אם יחודש לעונה נוספת בקרוב; כל נתוני הרייטינג לתאריך 11/11/202.

תכנית הדייטינג החדשה של רשת "אהבה חדשה", בהנחיית לירון וייצמן, רשמה אמש (ג') התחזקות מרשימה כשהיא שוברת את השיאים של עצמה עם נתון טוב ומספק עבור הערוץ. כל נתוני הרייטינג לתאריך 10/11/2020.

תכנית התחקירים "המקור" בהגשת רביב דרוקר וברוך קרא אמנם נחשבת למוצר תקשורתי מהמדרגה הראשונה, אך בניגוד למתחרתה הגדולה "עובדה", המשודרת בקשת- היא נכשלת במבחן התוצאה, כשהיא מספקת נתוני רייטינג נמוכים, המכניסים את הערוץ לברוך כלכלי. אם בתכנית לא יבצעו שינויים משמעותיים, היא תמצא עצמה משודרת בשעות המאוחרות (לייט נייט) או שמא תרד מהמסך לגמרי. כל נתוני הרייטינג לתאריך 9/11/2020.

תכנית הדגל של קשת "הזמר במסכה" הוכיחה את עצמה בענק בנתוני הצפייה, ומצליחה למקם עצמה בראש טבלת הרייטינג (מאז העלייה לאוויר לא היה פרק שקיבל מתחת ל-20 אחוזים). מנגד- רשת, שהבינה כבר שהיא מוכרחה להציב תחרות ממול (כדי לא לחזק יותר מדי את המתחרה קשת) מצאה את עצמה עם נתונים נמוכים במיוחד, שלא מדגדגים אפילו את נתוני הרייטינג הנדרשים להחזרת הסכומים הענקיים שהושקעו בפורמט. כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/11/2020.

שלוש שנים אחרי שכוכבת הריאליטי עזבה את הארץ במפתיע, היא חשפה בפני חיים אתגר בתוכנית "חשיפה" את ההסתבכות הכלכלית הגדולה אליה נקלעה, שלוותה גם בקשיים אישיים ונפשיים: "היו 2 אופציות: או שיבואו לבקר אותי בקבר שלי, או בבית משוגעים". כמה צפו אתמול בתכנית "חשיפה" והאם "אהבה חדשה" ששודרה ממול סוף סוף הצליחה להתחזק ברייטינג?

הישראלים רגילים לפתוח את הטלוויזיה בבוקר, יום אחרי הבחירות בארה״ב, ולגלות מי הוא נשיא ארה״ב הנבחר. רק שהפעם, עקב ספירת הקולות שנשלחו בדואר, שעשויים להיות מרבית הקולות – תוצאות האמת התעכבו ובוקר הבחירות הפך לערפל פוליטי. מה שבלבל מאוד את הציבור אך העלה כהרגלו את נתוני הצפייה בתכניות הבוקר של קשת ורשת. כל נתוני הרייטינג לתאריך 4/11/2020.

תכנית האתגרים הפופולרית של קשת שובצה אמש (שלישי) ברגע האחרון בלוח שידורי הפריים טיים של ערוץ 12, בעיקר על מנת להחליש את כוחה של "אהבה חדשה" ברשת, שצוברת תאוצה ומתחזקת מדי שבוע בנתוני הרייטינג – האם היא הצליחה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 3/11/2020.

רשת בחרה להחזיר אמש (שני) את הסיטקום, זוכה פרס האמי הבינלאומי, "נבסו" למסך, אחרי פגרה ארוכה במיוחד. הפרקים בעונה הקודמת שודרו בשעות המאוחרות (לייט נייט) ולא הצליחו לסחוף את הצופים אך כעת בחרו בערוץ להזיז את הסדרה לשידור בשעות הפריים טיים, שנחשבות למוקד הצפייה הגדול ביותר ביום • האם היא הצליחה להביא צופים חדשים?

"הכל כלול", התכנית הכלכלית של רשת 13, ששודרה בעבר תחת ערוץ 10 בהנחיית נגה ניר נאמן, עברה מתיחת פנים משמעותית בתקופה האחרונה, שהביאה לראשונה לשיוויון בין רצועת ארבע של ערוץ 13 לזו של ערוץ 12 • כל נתוני הרייטינג לתאריך 1/11/2020.

תכנית האקסטרים של קשת, "נינג'ה ישראל" שברה אמש (שבת) שיא, כאשר מתמודדת הגיעה אל הבאזזר, לראשונה מזה שלוש עונות, ועברה בהצלחה את המסלול. אך למרות זאת, מגמת הירידה בנתוני הצפייה ממשיכה; בגזרת החדשות: הילה קורה מצמצמת פערים מדנה וייס • כל נתוני הרייטינג לתאריך 31/10/2020.

דנה וייס, הכתבת המדינית של חדשות 12, התגייסה אמש (שישי) לתכנית "אופירה וברקוביץ׳" על מנת למלא את מקומו של המגיש והכדורגלן לשעבר אייל ברקוביץ', שנאלץ להיכנס לבידוד לאחר שנחשף לחולה קורונה מאומת. ברקוביץ' נחשב לנכס משמעותי עבור התכנית, זאת בזכות הפרובוקציות והריבים שמספק, המעוררים סערות מדי שבוע • כמה צפו אתמול בתכנית והאם המגישה המחליפה הצליחה לספק את הסחורה?

העיתונאי ומגיש הטלוויזיה יואב לימור, פנים מוכרות ב"קשת", תפס את מקומו של חיים אתגר בסרט יוצא דופן של "חשיפה" במלאת 25 שנים לרצח יצחק רבין ז״ל, שכלל בין היתר את עדותו של יגאל עמיר, כפי שהוקלטה זמן קצר לאחר הרצח והתפרסמה לראשונה אמש; כל נתוני הרייטינג לתאריך 29/10/2020.

תכנית האקסטרים של קשת רשמה אמש שיא שלילי בנתוני הצפייה, אך עדיין מדובר בנתון גבוה; בלייט נייט – גיא פינס מוביל בענק על גיא לרר; כל נתוני הרייטינג לתאריך 28/10/2020.

אחרי שבערוץ כבר איבדו תקוה: תכנית הדייטינג החדשה של רשת "אהבה חדשה" בהנחיית לירון וייצמן, רשמה אמש התחזקות משמעותית בנתוני הרייטינג. זאת בעיקר בזכות המתחרה קשת, שלא ראתה מולה איום גדול במיוחד ודאגה לפנות את השטח כשלא שידרה אלטרנטיבת ריאליטי. האם היא תתחרט על כך בהמשך?

את נתוני הרייטינג של הסדרה המדוברת "שעת נעילה", כנראה שלא נדע לעולם (זאת עקב פרישתו של כאן 11 מועדת המדרוג, אשר מודדת את הרייטינג). אך מה שכן אפשר לראות בקלות זה את הירידה בנתוני הצפייה בערוצים המתחרים של קשת ורשת בזמן שידור אותה סדרה. נראה כי הסדרה "גונבת" צופים לשני הערוצים המסחריים ומחלישה בעיקר את תכנית הדגל של קשת "הזמר במסכה", שבעבר כמעט וחצתה את רף 30 האחוזים – כך שמבלי להיחשף לנתונים המדוייקים, מדובר בהישג משמעותי.

שעשועון הטלוויזיה המיתולוגי "מי רוצה להיות מיליונר", שעשה קאמבק לאחרונה, חזר אמש (ראשון) למסך אחרי פגרה די ארוכה, בשל מלחמות הרייטינג של קשת ורשת. כמה צפו אתמול בתכנית וכמה ב'המקור' ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 25/10/2020.

קשת רשמה אמש (שבת) הובלה במהלך כל רצועות היום, עם נתונים הגבוהים פי 2 מאלה שהביאה המתחרה רשת. וגם: נינג'ה ישראל מול המירוץ למיליון בפעם ה-6: כמה קיבלה כל אחת? כל נתוני הרייטינג לתאריך 24/10/2020.

אז למרות שקשת דואגת לאחרונה לפנות את השטח, שלא במתכוון, לתכנית הדייטינג החדשה של רשת "אהבה חדשה" (כשפעם נוספת השבוע לא שודרה מול ריאליטי) – היא לא מצליחה להתחזק ולצרף צופים חדשים. נתוני הרייטינג אמנם שומרים על יציבות, אך לא נרשמת עלייה. כמה צפו אתמול בתכנית וכמה ב'חשיפה' ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/10/2020.

הריאליטי הספורטיבי של קשת ממשיך לשמור על רייטינג גבוה במיוחד אל מול המירוץ חובק העולם של רשת, שמתקשה להתרומם (ספק אם יחודש לעונה נוספת, לאור הרייטינג הנמוך והעלויות הגבוהות). בגזרת החדשות – המהדורה של ערוץ 12 מובילה פי 2 על המהדורה של ערוץ 13 • כל נתוני הרייטינג לתאריך 21/10/2020.

כבר התרגלנו לראות את דני קושמרו, מגיש חדשות 12, יוצא להכין כתבות מאתגרות במיוחד. הפעם, הוא החליט יחד עם צוותו למתוח את גבולות האקסטרים ולהצפין עד נורבגיה, לים הצפוני, כדי לצאת למסע ולצלם סדרה העוסקת בטבע. הפרק הראשון ששודר אמש (שלישי) בקשת שובץ מול 'אהבה חדשה' ברשת ולא במתכוון – חיזק אותה ברייטינג • כל נתוני הרייטינג לתאריך 20/10/2020.

אמש (שני) ב"זמר במסכה", הפטריה הודחה מהתחרות עם ביצוע ל-Shallow של בראדלי קופר וליידי גאגא, והסירה את המסכה בפני כולם. אחרי אינספור ניחושים שנזרקו, שכלל אפילו אחד נכון מצד אופירה אסייג וצדי צרפתי, נחשפה לא אחרת מאשר הרקדנית, השחקנית והזמרת מיכל אמדורסקי. כמה צפו אתמול בתכנית וכמה ב'רשימה חיסול' ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 19/10/2020.

תכנית הדגל של קשת "הזמר במסכה" הוכיחה את עצמה בענק בנתוני הצפייה, שרק עולים ועולים. מנגד – רשת מנסה שלא להתחרות מול מפלצת הרייטינג ומציבה ממול תכניות נישה, שלא מיועדות להביא הרבה צופים. נראה כי העניין משתלם לשני הערוצים, קשת משדרת תכנית יקרה עם רייטינג גבוה ורשת עם תכנית זולה יחסית שמביאה רייטינג נמוך. כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/10/2020.

אז למרות שהצהרת רה״מ נמשכה עד לשעות מאוחרות (כך שלא היה ברור האם יהיה זמן לשדר את הריאליטי), שתי התכניות הגדולות שודרו לבסוף ראש בראש! "נינג'ה ישראל" בקשת מול "המירוץ למיליון" ברשת – מי הובילה את הרייטינג אתמול בטלוויזיה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 17/10/2020.

סדרת התחקירים של חיים אתגר פתחה אמש את עונתה ה-2 עם נתון שיא • במרכז הפרק חשפה הדוגמנית טהוניה רובל מה הסתירה במשך כל חייה ומספרת מדוע בחרה לפתוח את הלב דווקא עכשיו • כמה צפו אתמול בפרק הפתיחה וכמה ב'אהבה חדשה' ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 15/10/2020.

אם לא מזמן היינו רגילים לראות את "הישרדות" מובילה את הפריים טיים יום אחר יום, בזמן שקשת מנסה להציב ממול תכניות במטרה להחליש אותה (ללא הצלחה) – המהפך הגיע. בעקבות שידור "נינג'ה ישראל" ו"הזמר במסכה" ממול, "המירוץ למיליון" מגיעה לנתונים נמוכים מאוד, שלא מצדיקים את העלויות הגבוהות • כל נתוני הרייטינג לתאריך 14/10/2020.

שתי תכניות הדגל של ערוצי הטלוויזיה 12 ו-13 -"הזמר במסכה" ו-"המירוץ למיליון", איבדו אמש לא מעט נק' רייטינג. הראשונה ירדה לראשונה מרף 30 האחוזים, והשנייה שברה שיא שלילי בתולדות הפורמט בישראל. כמה צפו בכל אחת? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/10/2020.

"ערב טוב", תכנית הבידור של קשת חזרה אמש למסך אחרי פגרה ארוכה. בעקבות לוח השידורים שהותאם במיוחד לקורונה, המוצף בתכניות אקטואליה וחדשות, זזה התכנית לשעות המאוחרות של הפריים טיים (לייט נייט) ונהנתה מהרייטינג הגבוה של "הזמר במסיכה"; כל נתוני הרייטינג לתאריך 12/10/2020.

סדרת הדוקו-דרמה של קשת "המתמחים" אמנם הסתיימה בשבוע שעבר, אך בערוץ בחרו לסחוט עוד קצת את ההצלחה והוציאו לדרך פרק מיוחד המתמקד בנגיף הקורונה. ממול: ערוץ הספורט עם רייטינג גבוה יותר מרשת; כל נתוני הרייטינג לתאריך 11/10/2020.

תכנית הריאליטי של קשת "נינג'ה ישראל" משאירה אבק ל"מירוץ למיליון" של רשת, שספק אם תחודש לעונה נוספת לאור נתוני הרייטינג הנמוכים והעלויות הגבוהות; כל נתוני הרייטינג לתאריך 10/10/2020.

שרת התחבורה מירי רגב התארחה אמש (שישי) בתוכנית "אופירה וברקוביץ". במהלך הריאיון, הצליחה ח"כ רגב לעורר סערה כשאיימה על אייל ברקוביץ', כדורגלן העבר, כי אם לא יתנצל על דבריו שאמר בשבוע שעבר בריאיון עם ח"כ מיקי זוהר כי הליכוד "ארגון פשיעה", הוא לעולם לא יהיה מאמן נבחרת ישראל. "כל עוד לא תתנצל בפני הליכודניקים, לעולם לא תהיה מאמן נבחרת ישראל. אני אומרת לך!", תקפה רגב. בעקבות חילופי הדברים הקשים, הרשת סערה והראיון הפך ויראלי במיוחד. אך השאלה הגדולה היא האם הראיון הצליח לחזק גם נתוני הרייטינג של התכנית על המסך?

נראה כי שלוש שנים אחרי שהגיעה לישראל ההצלחה המטורפת של תכניות הריאליטי העוסקות בהיכרויות, "חתונה ממבט ראשון", "דייט ראשון" המשודרות בקשת – רשת נזכרה שגם היא רוצה ביס מהבאזז שיש סביב הז'אנר, והרימה פורמט מקורי במהלכו ישתתפו ארבע רווקות, שתעבורנה למתחם מגורים, כל אחת בדירה משלה. כל אחת תפגוש גבר שהותאם לה מראש ושיעבור לגור איתה במתחם במשך שלושה ימים. בתום שלושת הימים יהיה על כל רווקה להחליט האם היא ממשיכה עם בן הזוג לשלושה ימים נוספים, או להיפרד ולבחור גבר חדש; כמה צפו אתמול בתכנית הריאליטי החדשה בהנחיית לירון וייצמן?

סדרת הדוקו דרמה של קשת "המתמחים", העוקבת אחר חייהם הסוערים של מתמחים צעירים בבית החולים "שיבא", סגרה אמש את עונתה ה-3 ובערוץ כבר ממהרים להודיע כי למרות הרייטינג הבינוני, היא תחודש לעונה נוספת שתצטלם בקרוב – בשורה מדהימה למעריצים ההדוקים. כמה צפו אתמול בפרק הסיום? כל נתוני הרייטינג לתאריך 7/10/2020.

חיים אתגר, מגיש "יצאת צדיק", לא יכל לצפות את השתלשלות האירועים וההגעה לכדי תקרית אלימה במיוחד מול המצלמות. מה שכן היה אפשר לצפות בקלות זה את הרייטינג הגבוה שיביא הפרק – כמה צפו אתמול בתכנית וכמה ב"מירוץ למיליון" ששודרה ממול? כל נתוני הרייטינג לתאריך 6/10/2020.

אם בגל הראשון של התפרצות הקורונה בישראל ראינו נתוני רייטינג גבוהים במיוחד ושיאים מדי שבוע בפריים טיים של קשת – הרבה מזה היה בזכות מהדורת החדשות, שזכתה לחשיפה גדולה. הפעם, היא עושה זאת לגמרי לבד. ריאליטי התחפושות של קשת "הזמר במסיכה" ממשיך לספק רייטינג גבוה עבור ערוץ, בלי צורך במקפצה של מהדורת החדשות. זאת בזמן שרשת מפחדת לשדר את התכניות שלה ממול ומסתפקת מדי יום בשידורים חוזרים, מהלך שתורם בעיקר לפופולריות התכנית כשהיא מפנה לה את המגרש.

קשת אמנם קיצרה את הפרקים של "הזמר במסיכה" ולא תחשוף בכל סוף פרק דמות הנמצאת מאחורי המסכה – אך נראה כי במבחן התוצאה אין שום פגיעה בנתוני הצפייה; התכנית רשמה אתמול שיא רייטינג עם נתון שלא נראה על המסך מאז גמר "הכוכב הבא" (29.2%) בתחילת השנה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 4/10/2020.

שתי תכניות הריאליטי הגדולות שודרו אמש ראש בראש – "נינג'ה ישראל" בקשת ו"המירוץ למיליון" ברשת. יש לציין שבשבוע שעבר, רשת פחדה להפסיד ברייטינג ולאבד את הצופים ולא שידרה פרק חדש של הריאליטי שלה. עפ״י תוצאות הרייטינג הבוקר, אין ספק שההחלטה ההיא הייתה נכונה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 3/10/2020.

קשת בחרה לשדר אמש פרק חדש של מפלצת הרייטינג שלה "הזמר במסיכה" (למרות שכבר שודרה השבוע) במיוחד על מנת לפגוע ב"מירוץ למיליון" של רשת. תכנית הריאליטי החדשה של קשת לא סתם מביאה את קשת להישגים משמעותיים בטבלאות הרייטינג, אלא יש בה פוטנציאל לפגוע בתכנית הגדולה של רשת ולמנוע מצופים רבים מלהיחשף אליה. זו הסיבה לכך שרשת ויתרה ברגע האחרון על שידורו של הריאליטי בפריים טיים שלה והסתפקה בשידור חוזר של "שנות ה-80", שמראש לא מיועד לספק נתונים גבוהים אך גם מוציא כסף נוסף מהערוץ.

אחרי שנעדרה לתקופה – סדרת הדרמה הדוקומנטרית "המתמחים", העוקבת אחר חייהם הסוערים של מתמחים צעירים בבית החולים הגדול במדינה, חזרה אמש לשידור בפריים טיים והובילה ביותר מ-10 נק' על המתחרה רשת.

אם חשבתם שנתון הרייטינג הגבוה שקיבלה תכנית ההשקה של "הזמר במסכה" (26.4%) בשבוע שעבר היה חד פעמי: תחשבו שוב. התכנית ששודרה אמש התחזקה משמעותית ושברה שיאי צפייה בטלוויזיה בחצי השנה האחרונה.

תכנית מציאת הצדיקים של קשת, בהגשת המנחה הנחוש חיים אתגר, שובצה אמש מול תכנית הדגל של רשת "המירוץ למיליון". כאשר תקציב פרק אחד עומד על כמעט מיליון וחצי ש״ח אל מול כמה מאות אלפי שקלים ב"יצאת צדיק" – די ברור שהניצחון הוא כפול. כל נתוני הרייטינג לתאריך 28/9/2020.

למעלה מ-280 מתמודדים הגיעו להשתתף בעונה החדשה של "נינג'ה ישראל", שרבים מאנשי קשת בכלל חשבו לוותר עליה, בשל הסיכון שבצילום יחד עם מגפת הקורונה, אך לבסוף היא יצאה לדרך תחת מגבלות נוקשות. העונה סיימה את צילומיה לפני מספר שבועות בלבד ויועדה לשידור בחורף, סמוך לסיום השנה (זו הסיבה שהתכנית מותגה כ-2021) אך בשל מלחמות הרייטינג – נערכה בזריזות ועלתה לאוויר אמש; כמה צפו בפרק הפתיחה?

העונה החדשה של "המירוץ למיליון", שצולמה יחד עם העונה הקודמת לפני כשנתיים, אמורה הייתה להיות תכנית הדגל החדשה של רשת, במקומה של "הישרדות" הפופולרית. אך נראה שעם המלחמה שקשת מציבה ממול, די ברור מי המפסידה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 24/9/2020.

תוכנית הריאליטי המצליחה "הזמר במסיכה" הגיעה לישראל. במסגרת הפורמט אנשים המפורסמים מסתתרים מאחורי תחפושות. הם ישירו ויתחרו זה בזה, בזמן שחברי הפאנל, אופירה אסייג, שחר חסון, צדי צרפתי וסטטיק ובן אל, יקבלו רמזים ויצטרכו לנחש מי הזמר מאחורי המסכה. כמה צפו אתמול בהשקת התכנית? כל נתוני הרייטינג לתאריך 23/9/2020.

כבר תקופה שקשת לא זוכה לנתוני צפייה גבוהים בפריים טיים שלה – זאת עקב הורדת תוכניות הדגל ושיבוצה של תכנית הדגל המתחרה "הישרדות" בכמעט כל יום בשבוע. אך אתמול נראה שקשת חזרה לעצמה ובגדול, כשהיא רושמת נתון שיא עונתי לתכנית הסאטירה "ארץ נהדרת"; כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/9/2020.

קשת העלתה אמש למסך מיני סדרה על אתי אלון בשיתוף סלוצקי אפיקי תקשורת (הוט 8). כזכור, חברת yes הודיעה כי גם היא תעלה השנה סדרה על הפרשה, אך תהיה מסוג דרמה ולא דוקו. לכן קשת מיהרה לצאת עם הסדרה ראשונה ולהעלותה לשידור מוקדם מהצפוי; כל נתוני הרייטינג לתאריך 21/9/2020.

קשת שלפה אמש מהארכיון פרק חדש של "הכרישים" במקומו של סרט הדוקו על אתי אלון, שאמור היה להיות משודר בפריים טיים אך נדחה להיום (ב'). השיבוץ החדש התגלה כמוצלח והתכנית רשמה נתון בינוני שללא ספק עשה את העבודה, בעיקר בזכות מהדורת החדשות הפופולרית ששברה אתמול שיא צפייה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 20/9/2020.

משדר "לתת" של קשת, בשיתוף "בית ספר למוסיקה", אשר אירח מיטב אמנים גדולים מהשנים האחרונות, לא זכה לנתוני צפייה גבוהים, אך הצליח לגייס סכומים גבוהים במיוחד; כל נתוני הרייטינג לתאריך 17/9/2020.

רשת זכתה להוביל אמש בכמות הצופים בכמעט כל רצועות היום, הפריים טיים ואפילו מהדורת החדשות – הישג ענק ומשמעותי. אך למרות זאת, הנתונים הללו אינם נחשבים ולא ניתן למכור מהם פרסומות, בדומה לנק' הרייטינג. רשת כבר תקופה ארוכה מבקשת לשנות את שיטת המדידה לפי כמות הצופים ולא לפי נק' הרייטינג ועכשיו מתגלה הסיבה לכך; כל נתוני הרייטינג לתאריך 16/9/2020.

אז אמנם מגישת החדשות דנה וייס לא הצליחה אמש במשימתה לשדר במשותף עם כתב איחוד האמירויות, חאמד רואב, אך מיד לאחר מכן יונית לוי וצוות חדשות 12 ארגנו שידור רשמי משותף בין ישראל, דובאי, ובחריין. כמה צפו אמש במשדר ההיסטורי? כל נתוני הרייטינג לתאריך 15/9/2020.

קשת אמנם לא זכתה להוביל אמש את הרייטינג על הטבלה, אך היא הצליחה במשימתה להחליש את "המירוץ למיליון". הוכחה חד משמעית לכך היא כשהיא גורפת מתכנית עם תקציב נמוך משמעותית, כמו "יצאת צדיק", נתון זהה לריאליטי היקר של רשת; כל נתוני הרייטינג לתאריך 14/9/2020.

לא ככה רשת חשבה שתסגור את העונה המדוברת והמצליחה ביותר בתולדות "הישרדות"; לאחר חשיפה של אתר ynet כי יש חשד מבוסס לגבי משא ומתן בין המועמד לזכייה ישראל אוגלבו לבין אחד ממקבלי ההחלטה בחבר המושבעים בני ברוכים, החלה בדיקה מהירה, שכללה התייעצות עם בעלת הפורמט הבינלאומי ולאחר מכן התקבלה החלטה לפסול את ההצבעה ולקיים אחת חדשה בשידור חי. אין ספק שאת הערב הזה רשת ומקבלי ההחלטות בערוץ לא ישכחו לעולם. כמה צפו אמש במשדר הגמר?

רשת בחרה לסחוט את ההצלחה הגדולה של "הישרדות" ממש עד לרגע האחרון, והעבירה בשידור חי את ההדחה של אלינה לוי, שצולמה הרבה מראש, במשדר מיוחד שלא כל כך היה ברור מה מטרתו. האם היא הצליחה לקבל רייטינג כל כך גבוה שיצדיק את המשדר היקר? כל נתוני הרייטינג לתאריך 12/9/2020.

בסגרים האחרונים שהתקיימו בחודש מרץ ואפריל השנה, מהדורת החדשות של קשת 12 התפוצצה בנתוני רייטינג גבוהים במיוחד ושברה שיאים מדי יום. זאת בעקבות החשש הגדול שהרגיש הציבור והשעות הרבות שבילינו בבית. עכשיו, כששוב עולה לכותרות דיון על סגר נוסף בחגי תשרי, חדשות 12 כבר רושמת התחזקות משמעותית; כל נתוני הרייטינג לתאריך 10/9/2020.

מי היה מאמין: העונה החדשה של "יצאת צדיק" שעלתה אמש למסך, היא זו שהצליחה להחליש את תכנית הדגל החדשה של רשת "המירוץ למיליון". לאחר ש'ארץ נהדרת' ו'מועדון לילה', תכניות אחרות של קשת, נכשלו בזו אחר זו; כל נתוני הרייטינג לתאריך 9/9/2020.

תכנית הסאטירה של קשת הוחזרה במיוחד בכדי למלא את לוח השידורים של הערוץ, בתקופה בה "הישרדות" של המתחרה מצליחה להוביל בכל יום מחדש ומחשש כי "המירוץ למיליון" עשוי להיות הריאליטי הגדול הבא. אך עפ״י תוצאות הרייטינג אמש, נראה כי קיציס והמוכשרים שלצידו לא הצליחו לעמוד בציפיות; כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/9/2020.

קשת העלתה אמש למסך עונה חדשה לתכנית הבידור "מועדון לילה", זאת על מנת לשדר אלטרנטיבה ראויה אל מול "המירוץ למיליון" ולגרום לצופים שלא להתמכר לריאליטי החדש. אך לפי נתוני הרייטינג, נראה שקשת צריכה לחשב מסלול מחדש; כל נתוני הרייטינג לתאריך 7/9/2020.

עונת ה"אולסטארז" החדשה של המירוץ למיליון צולמה הרבה לפני העונה הנוכחית של "הישרדות" שתרד בשבוע הבאה מהמסך. למעשה, העונה צולמה מיד לאחר צילומי העונה ה-7, ששודרה בשנה שעברה, ולכן הוזנקה מהפיליפינים, ולא מישראל כמקובל בכל העונות. רשת בונה על העונה החדשה כדי לספק נתוני רייטינג גבוהים שיזכירו את "הישרדות" אך מאז קשת למדה לקח חשוב; כמה צפו אמש בפרק הפתיחה?

אמש (שבת) התקיים אירוע הגמר של "בית ספר למוסיקה" בו שמונה תלמידים ביצעו את השירים שלהם ובסופם קטף זוהר זכרוב, בן 14 מנשר, מהנבחרת של הראל סקעת, את המקום הראשון, כשביצע את השיר "הנני כאן" של יהורם גאון. אך יחד עם זאת, הגמר המרגש לא זכה לנתוני צפייה גבוהים וספק אם קשת תבחר להחזיר את תכנית המוסיקה לעונה נוספת; כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/9/2020.

נבחרת ישראל סיימה אמש (שישי) ב-1:1 מול סקוטלנד במשחק הראשון של הקמפיין החדש של ליגת האומות דרג ב’. המשחק שודר בערב שבת ולמרות זאת הצליח להביא רייטינג גבוה במיוחד לערוץ הספורט, ששידר את המשחק; כל נתוני הרייטינג לתאריך 4/9/2020.

התכנית שאנשי קשת בחיים לא ישכחו, עקב נתוני הרייטינג הנמוכים שסיפקה, הגיעה אמש אל סיומה; אבי פרץ וליאור חפצדי זכו במקום הראשון עם 136 נקודות, במקום השני אושרי וירדן עם 131 נקודות, במקום השלישי נדב ודניאל עם 128 נקודות. בימים אלה הושלמו צילומי עונת ה-VIP של ״המטבח המנצח״, שתעלה בקרוב, בתקוה שתצליח לתת תחרות לעונה החדשה של המירוץ למיליון. כמה צפו אמש בתכנית הגמר?

ריאליטי הבישול של קשת 'המטבח המנצח', שהצליח לאכזב לא מעט את בעלי השליטה בערוץ, מגיע אל סופו בשני חלקים; רשת לא רצתה לוותר על התענוג להשפיל עוד קצת את המתחרה ושידרה פרק חדש של 'הישרדות' כדי לפגוע בפרק הגמר. כל נתוני הרייטינג לתאריך 2/9/2020.

בני ברוכים, השורד האהוב ביותר בעונה הנוכחית של "הישרדות" הודח אמש ברוב קולות על ידי חבריו, ובמידה ולא ינצח את ישראל במשימה ויחליפו כ'שומר הבקתה'- לא יזכה להגיע לגמר הגדול, שיתקיים ביום שבת וראשון הבאים. כמה צפו אמש בהדחה קורעת הלב? כל נתוני הרייטינג לתאריך 1/9/2020.

קשת החזירה אמש למסך את המותג הכי חזק שלה ושידרה פרק ספיישל של "חתונה ממבט ראשון", שמציג את חייהם של הזוגות שנה אחרי, זאת כדי לתת בראש ל"הישרדות", שמצליחה להוביל ברייטינג כל יום מחדש. האם היא הצליחה?

אמש שודר פרק מיוחד מוילת המושבעים ב"הישרדות" שהצליח לעניין את הצופים, אך לא במידה גבוהה וכמעט ונתן לקשת לנצח לראשונה את הפריים טיים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 30/8/2020.

עידן חביב, השורד האהוב בעונה הנוכחית של "הישרדות" ניצח במשימת השבשבת וזכה לראות את אימו, שהגיעה יחד עם כל משפחותיהם של השורדים אל האי בטיסת אל-על (איך אפשר לפספס) אך בחר להעביר את הזכות לחבריו לתכנית, שזכו לחבק חזק את מקורביהם. לאחר מכן, נראה שההפקה תכננה משימה שתאפשר גם לעידן חביב לראות בכל זאת את אימו אך מנחה התכנית גיא זו-ארץ הודיע לפתע כי המשימה בוטלה והוא (וגם שומר הבקתה החדש, ישראל) יכולים להיפגש עם משפחתיהם. ספק אם ויתור על המשימה היה החלטה של הרגע האחרון; כל נתוני הרייטינג לתאריך 29/8/2020.

בזמן שמהדורת החדשות של קשת 12 ממשיכה להיחלש באופן עקבי (כשאתמול היא אפילו שוברת שיא שלילי של 11.9% בלבד) חדשות 13 שומרת על יציבות מרשימה ומצמצמת פערים מהמתחרה. הפער בין המהדורות אמש היה הנמוך ביותר מאז המיזוג בין רשת לערוץ 10; כל נתוני הרייטינג לתאריך 27/8/2020.

סדרת הדרמה הדוקומנטרית "המתמחים", העוקבת אחר חייהם הסוערים של מתמחים צעירים בבית החולים הגדול במדינה, חזרה לעונה חדשה אחרי היעדרות ארוכה של כמעט 3 שנים; כמה צפו אמש בפרק הבכורה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 26/8/2020.

הפרק המרגש ב'הישרדות', במהלכו הוצע לחמשת השורדים האחרונים לפגוש את משפחותיהם תמורת ניצחון במשימה, גרף רייטינג גבוה במיוחד לערוץ והפך את 'הצינור' ששודרה בלייט נייט לתכנית השנייה הנצפית ביותר והדיחה את 'המטבח המנצח' מראש הטבלה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 25/8/2020.

מסקנה אחת שאפשר היה להסיק מהפרק הקצר של 'הישרדות' ששודר אמש הוא שוק טוטלאלי. ישראל אוגלבו, השורד הדומיננטי ביותר בעונה הנוכחית הודח ברוב קולות וספק אם יוכל לחזור עד לתכנית הגמר שתשודר בחודש הבא. ועכשיו לעניין: כמה רייטינג קיבלה התכנית והאם היא הצליחה שוב להוביל את הטבלה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/8/2020.

שנות ה-80 עלתה למסך בשנת 2013 ומהר מאוד הפכה לקאלט. הסדרה עוקבת אחר ילדותו של שלום אסייג בטירה, שמככב גם בתפקיד הראשי, יחד עם בנו דניאל. לסדרה הוזמנו 5 עונות שזהו הישג גדול ליוצרים ולהפקה. בנוסף, בהמשך השנה יתחילו לעבוד על סדרת המשך שתקרא 'שנות ה-90' ותספר סיפורים מאותה התקופה. כמה צפו אמש בפרק הסיום של התכנית האהובה?

בניגוד למופע הסטנדאפ הקודם של הקומיקאית רותם אבוהב, ששודר בשיא פריצת נגיף הקורונה בישראל והביא רייטינג גבוה במיוחד – מופע הסטנדאפ החדש ששודר אמש הסתפק בנתון חלש ולא הצליח לשחזר את ההצלחה. כמה צפו במופע, וכמה ב'נבסו' שעברה לפריים טיים? כל נתוני הרייטינג לתאריך 19/8/2020.

אחרי הובלה מוחלטת בכמעט כל ימות השבוע, תכנית הדגל של רשת 'הישרדות' לא שודרה אמש בפריים טיים ופינתה את מקומה לתכנית אחרת בערוץ 'אהרוני וגידי' – שלא הצליחה להביא צופים והחזירה את הנתונים החד ספרתיים שמזכירים מעט את ערוץ עשר ז״ל; כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/8/2020.

רשת הובילה אתמול את רצועת הפריים טיים בזכות תכנית הדגל "הישרדות" שמשיכה להתחזק באופן דרמתי על חשבון קשת. הפער בין שני הערוצים אמש עמד על 10 נק' בדיוק – נתון גבוה מאוד אך לא מפתיע במיוחד בהתחשב למצב אליו נקלעה קשת לאחרונה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 16/8/2020.

הפרקים אמנם קצרים ולא מספקים תשובות לכל השאלות, אך במבחן התוצאה עושים את שלהם – עם רייטינג גבוה במיוחד שמשאיר אבק לקשת בכל יום מחדש. כמה צפו אמש בחזרתה של אלינה לשבט? כל נתוני הרייטינג לתאריך 15/8/2020.

ראש הממשלה נתניהו הצהיר אמש על הסכם היסטורי שהושג עם איחוד האמירויות הערביות בתיווך ממשל טראמפ "ההסכם יכלול יחסים דיפלומטיים מלאים, שגרירויות, השקעות כלכליות וטיסות ישירות מתל אביב לאבו דאבי" • כמה צפו בהצהרה ששודרה במהלך מהדורת החדשות? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/8/2020.

רשת שיבצה אמש בפריים טיים קטע קצר של הישרדות, שסגר סופית את השאלה מי הוא המודח הבא בתכנית. מדובר בחלק קטן מהפרק ששודר יום קודם לכן ונערך מחדש במיוחד כדי להזניק את הרייטינג של הערוץ. מהלך שגרם לחדשות 13 להתחזק משמעותית ולהיצמד למהדורה של קשת וגם לפגוע בתכנית הדגל שלה 'בית ספר למוסיקה' שהגיעה לשיא שלילי.

תכנית הבישול של קשת 'המטבח המנצח' ממשיכה להראות סימני דעיכה בגזרת הרייטינג, כשממול גם הישרדות לא מצליחה לחצות אמש את רף 20 האחוזים. כל נתוני הרייטינג לתאריך 11/8/2020.

השף ישראל אהרוני המוזיקאי גידי גוב חזרו אמש למסך עם המשך העונה של 'אהרוני וגידי' שנעדרה משידורה במשך למעלה מחצי שנה, עקב התפשטות הקורונה בישראל ואחר כך בשל המעבר לשידור יומי של תכנית הריאליטי 'הישרדות', שלא הותיר אחריו זמן מסך. כל נתוני הרייטינג לתאריך 10/8/2020.

אמש התחזקה מהדורת החדשות של רשת לנתון גבוה יחסית על חשבון המהדורה של קשת, שנשארה עדיין בצמרת אך בפער קטן במיוחד ובנוסף מצליחה להתקרב בענק בכמות הצופים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 9/8/2020.

ההחלטה של קשת להחזיר את תכנית המוסיקה הויתיקה 'בית ספר למוסיקה' התבררה כטעות מוחלטת, זאת לאחר המגמה השלילית בנתוני הרייטינג – נתונים שלא מצליחים להחזיק את הפריים טיים של הערוץ ומנגד עוזרים לריאליטי המתחרה 'הישרדות' לשבור שיאים מדי שבוע; כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/8/2020.

רגע לפני שסדרת הקאלט האהובה מסיימת את דרכה ברשת 13 (כשבפתח עומדת להיכתב סדרת המשך שתתמקד בשנות ה-90), נתון הרייטינג של הפרק החדש ששודר אמש מאכזב, במיוחד לאור העובדה שקשת לא שידרה ממול את אחת מתכניות הדגל שלה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 6/8/2020.

קשת העלתה אמש למסך שידור חוזר של עובדה, על פרופ' רוני גמזו, שהפך לנושא מדובר בתקופה האחרונה עקב מנויו לפרויקטור הקורונה. ממול, רשת בחרה לוותר גם היא ולא שידרה פרק חדש של הישרדות אלא ספיישל שמורכב ממשפחות המשתתפים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/8/2020.

בפעם השלישית: תכנית המגזין של רשת "הצינור" מנצלת את ההצלחה הגדולה של "הישרדות" ומצליחה להוביל בנתוני הצפייה גם על תכנית הדגל של קשת "המטבח המנצח" – נתון שמעורר עניין רב עקב היותה משודרת בשעות המאוחרות (לייט נייט) – שעה שבה צופים רבים כבר נוטשים את המסך; כל נתוני הרייטינג לתאריך 4/8/2020.

אמש שודר הפרק האחרון של תכנית המתיחות "אמבוש" בהנחיית עופר שכטר, שעשתה קאמבק משנת 2013, כשעוד שודרה בערוץ 10. כדי למשוך את הצופים לצפות בפרק ששודר אתמול, רשת שיבצה פרק קצר של הישרדות, שאמנם הצליח לקבל רייטינג גבוה – אך לא עזר לתכנית המתיחות להתחזק; כל נתוני הרייטינג לתאריך 3/8/2020.

הטריק הגאוני של עורך "הישרדות" גרם לתכנית להתחזק משמעותית בנתוני הרייטינג ולהוביל בענק את הפריים טיים מול קשת. ולמי שפחות מעודכן: בפרומו שעלה יום קודם למסך, טושטש שמו של המתמודד רגב הוד בפתק אותו הרים המנחה גיא זו-ארץ, מה שגרם לצופים רבים לחשוב שהוא המודח – טעות שהעלתה את השיח הציבורי והובילה את התכנית למקום הראשון בנתוני הצפייה.

קשת נכלאה למצב קשה בגזרת נתוני הרייטינג בשעות הפריים טיים, זאת מכיוון שרשת בחרה לנצל את הפופולאריות של "הישרדות" ומשדרת במשך כל השבוע חצאי פרקים, המצליחים להשאיר את הצופים במסך שלה ולהתנתק לגמרי מהתכניות המשודרות בקשת; כל נתוני הרייטינג לתאריך 1/8/2020.

רביב דרוקר, הפרשן הפוליטי של חדשות 13, נבחר על ידי הערוץ להגיש את מהדורת שישי באופן זמני, במקומה של המגישה הקבועה אילה חסון, שיצאה לחופשה. כמה רייטינג הצליח להביא אמש והאם סוף סוף המהדורה תיצמד בנתוני הרייטינג לדני קושמרו ב'אולפן שישי'? כל נתוני הרייטינג לתאריך 31/7/2020.

ארז טל, מגיש "מי רוצה להיות מיליונר" ושלום אסייג, יוצר "שנות ה-80" ראש בראש על הצופים – מי הוביל אמש את רצועת הפריים טיים? כל נתוני הרייטינג לתאריך 30/7/2020.

עמית סגל ואמנון אברמוביץ' יצאו לסיור במספר מוקדי חיכוך שונים ונפיצים בישראל בניסיון להשכין שלום בין ימנים לשמאלנים, דתיים וחילונים ויהודים וערבים. כמה צפו אתמול בפרויקט המיוחד של חדשות 12? כל נתוני הרייטינג לתאריך 29/7/2020.

פנינה רוזנבלום לא האמינה כשגילתה כי נפלה קורבן למתחזה מתוחכם שהוציא ממנה כספים רבים במרמה, תחת הבטחה כוזבת כי ישווק את מוצריה בעולם; כמה צפו אתמול בתחקיר "המתחזים" והאם סוף סוף קשת הצליחה לשים קץ לרצף הנצחונות של "הישרדות"? כל נתוני הרייטינג לתאריך 28/7/2020.

קשת רשמה אתמול הובלה בכל רצועות היום: התחילה מרצועת הבוקר דרך רצועת החדשות וחזרה לנצח אפילו את רצועת הפריים טיים עם "המטבח המנצח"; כל נתוני הרייטינג לתאריך 27/7/2020.

קשת העלתה את זמן המבזק של ארץ נהדרת, המשודר מיד לאחר מהדורת החדשות, מ-5 דק' ל-10 דק' על מנת למשוך צופים נוספים ולהשאירם על המסך בזמן שידור "הישרדות", שמצליחה לנצח בכל ימות השבוע – האם הארכת המבזק עזרה לקשת בנתוני הצפייה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 26/7/2020.

הריאליטי המצליח של רשת משאיר אבק לתכנית המוסיקה של קשת עם פער גדול במיוחד של יותר מ-8 נק' רייטינג; כל נתוני הרייטינג לתאריך 25/7/2020.

קשת הזמינה שתי עונות נוספות לסיטקום "סברי מרנן" – האם זו הייתה טעות? הפרק החדש ששודר אמש (שישי) קיבל רייטינג נמוך במיוחד ולא הצליח להחזיק לבדו את רצועת הפריים טיים של שישי; כל נתוני הרייטינג לתאריך 24/7/2020.

שעשועון הטלוויזיה ששיגע את העולם מחדש, עשה קאמבק גם בישראל. פרק הבכורה, ששודר בחמישי האחרון בקשת, הצליח להניב רייטינג גבוה – יש שיגידו שהנתון הגיע בזכות המבזק הקצר של ארץ נהדרת ששודר מיד לאחר מהדורת החדשות במטרה למשוך את הצופים. רשת צפתה מהצד בשבוע שעבר והחליטה לעשות בדיוק את אותו הדבר כששידרה קטע קצר של "הישרדות", ממש באותו הזמן; כל נתוני הרייטינג לתאריך 23/7/2020.

תכנית המגזין של רשת "הצינור" המשודרת בשעות הלייט נייט (רצועה שנחשבת לפחות נצפית עקב השעה המאוחרת) ניצחה אמש (ד') את תכנית הדגל של קשת "בית ספר למוסיקה" ששודרה בפריים טיים בכמות הצופים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 22/7/2020.

מאות תלונות של אנשים זועמים בעקבות הפרק האחרון של הישרדות ששודר אמש (ג') הגיעו לנציב תלונות הציבור ברשות השנייה. בפרק התבקשו מתמודדי התכנית לאכול מאכלים וחיות משונות, ביניהן עטלפים. אך נראה כי התלונות אינן משקפות את נתוני הצפייה בתכנית, שצברה פער גדול מהריאליטי של קשת 'המטבח המנצח'; כל נתוני הרייטינג לתאריך 21/7/2020.

רגע לפני שדרמת המסתורין החדשה של כאן 11 מסיימת את עונתה הראשונה (כזכור, 2 עונות נוספות הוזמנו לסדרה), קשת ורשת מתקשות להחזיק את הפריים טיים לבדן, ומגיעות לנתון מצרפי נמוך של 21% בלבד; כל נתוני הרייטינג לתאריך 20/7/2020.

קשת החלה לשדר משדרים קצרים של תכנית הסאטירה "ארץ נהדרת" מיד לאחר מהדורות החדשות, על מנת להשאיר את צופי הערוץ לצפות גם בתכניות הפריים טיים, שלא מצליחות להוביל כבר תקופה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 19/7/2020.

תכנית המוסיקה של קשת "בית ספר למוסיקה" ממשיכה, אך נראה כי רוב הצופים מעדיפים לצפות בריאליטי של רשת "הישרדות", שלא יורדת מרף 20 האחוזים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/7/2020.

שעשועון הטלוויזיה המצליח, ששודר בין השנים 1999-2004 בשידורי קשת, עבר לערוץ 10 בשנת 2005 ושודר עד 2007. נתוני הצפייה בפורמט בישראל צנחו בעונות האחרונות שלו, אך כעת קשת בחרה לתת לו צ׳אנס נוסף ולהחזיר אותו למסך. את המנחה הותיק יורם ארבל החליף המגיש הקבוע של הערוץ, ארז טל; כל נתוני הרייטינג לתאריך 16/7/2020.

אמש (רביעי) הכריזו רה״מ נתניהו ושר האוצר ישראל כ"ץ על מענק חד-פעמי שיועבר ללא הבחנה לכל אזרח בן 18 ומעלה – כמה צפו בהצהרה המיוחדת, ששודרה במהלך מהדורת החדשות? כל נתוני הרייטינג לתאריך 15/7/2020.

תכנית הבישול של קשת מתחילה סוף סוף להראות תוצאות; הפרק ששודר אמש (ג') הגיע לנתון גבוה ונצמד לראשונה לריאליטי המצליח של רשת; כל נתוני הרייטינג לתאריך 14/7/2020.

הפועל באר שבע זכתה אמש (ב') בגביע בפעם השנייה בתולדותיה והראשונה מאז 1997 עם 0:2 מול מכבי פתח תקווה. בשל משבר הקורונה, הגמר שנערך בבלומפילד התקיים ללא קהל בכלל – האם זה עזר לרייטינג בערוץ לעלות? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/7/2020.

רשת זכתה להוביל אתמול בכמעט כל הרצועות בלוח השידורים, היא התחילה בבוקר עם 'העולם הבוקר', משם ניצחה את הפריים טיים עם 'הישרדות' ואז קטפה את הלייט נייט בקלות:; כל נתוני הרייטינג לתאריך 21/7/2020.

נראה כי תכניות המוסיקה כבר לא מצליחות להחזיק לבדן את רצועות הפריים טיים של הערוצים המסחריים, זאת לאור נתוני הרייטינג הנמוכים. רשת כבר נאלצה להוריד מהמסך שלה את כל תכניות המוסיקה, בעוד שקשת ממשיכה לנסות את מזלה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 11/7/2020.

תכנית הריאיונות של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' חזרה לספק אמש (שישי) נתוני רייטינג גבוהים במיוחד, שהתקרבו אפילו אל מהדורת אולפן שישי, שנחשבת לנצפית ביותר; כל נתוני הרייטינג לתאריך 10/7/2020.

קשת ויתרה מראש על התחרות מול 'הישרדות' ודחתה את הפרק השני של תכנית הכישרונות 'בית ספר למוסיקה' ליום שבת במטרה לשמור על כמות צופים גבוהה בפרקים הראשונים ובחרה להסתפק בשידור חוזר של 'עובדה'; כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/7/2020.

שתי תכניות הריאליטי הגדולות בתקופה האחרונה נפגשו שוב כששודרו אחת מול השנייה, אך הפעם אנחנו רואים נתונים כמעט זהים ביניהן; כל נתוני הרייטינג לתאריך 7/7/2020.

ערוצי הטלוויזיה נלחצו אמש בעקבות שידור הפרק החדש של "טהרן" בכאן 11 ובחרו לוותר מראש על התכניות היקרות שלהם ולמזער את הנזק שנצפה מראש. כמה צפו אתמול בפריים של קשת ורשת? כל נתוני הרייטינג לתאריך 6/7/2020.

תכנית הריאליטי של רשת הצליחה לשבור ללא ספק כמה שיאים פנימיים ברשת 13. עד כה, היא התכנית הנצפית ביותר בערוץ מאז פיצול ערוץ 2 ומצליחה לנצח את התכניות של קשת אחת אחרי השנייה. כל נתוני הרייטינג לתאריך 5/7/2020.

אחרי מספר שנים ולא מעט לבטים, תכנית המוסיקה של קשת חודשה לעונה רביעית. את המנחה הותיק צביקה הדר, שחצה את הגדר אל המתחרה רשת, החליף עידו רוזנבלום, טאלנט נוסף בערוץ. כמה צפו אתמול בפרק הפתיחה של בית ספר למוסיקה? כל נתוני הרייטינג לתאריך 4/7/2020.

הנער שהצליח לברוח מכת "לב טהור" בגואטמלה הביא לתכנית התחקירים "עובדה" רייטינג גבוה במיוחד עבורה (19% ו-486 אלף צופים). אמש שידרה קשת פרק נוסף שעוקב אחר ישראל עמיר המתאר את השנה שעברה אליו – במטרה להשיג את אותו הרייטינג בדיוק. כמה צפו אתמול ב'עובדה'? כל נתוני הרייטינג לתאריך 2/7/2020.

תכנית הריאליטי של קשת רשמה אמש (ד') הובלה בפעם השנייה בלבד מאז עלתה לשידור ושברה שיא עם נתון רייטינג גבוה במיוחד; כל נתוני הרייטינג לתאריך 1/7/2020.

אמש נרשם פער של 6.2 נק' רייטינג בלבד בין מהדורת החדשות של קשת למהדורה של רשת. נתון שסגר למעשה את חודש יוני עם ממוצע חודשי של 14.7% – הממוצע הנמוך ביותר מאז חודש יולי 2001; כל נתוני הרייטינג לתאריך 30/6/2020.

דרמת הריגול החדשה של התאגיד ממשיכה לסחוף את הצופים במהירות; אמש הגיעה "הישרדות" לנתון הרייטינג הנמוך ביותר שלה בזמן שחיים אתגר מסתפק בנתון בינוני; כל נתוני הרייטינג לתאריך 29/6/2020.

בזמן שהישרדות מאבדת יותר מ-4 נק' רייטינג מהתכנית האחרונה (ששודרה בשבת), המטבח המנצח של קשת שומרת על יציבות מרשימה ומצליחה להתקרב בכמות הצופים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 28/6/2020.

אמש הודח במפתיע כוכב הרשת סמיון גרפמן מתכנית הריאליטי הישרדות, זאת לאחר שחשף את הצד הרגיש שלו, בדגש על עברו בכלא, הקשר המרוחק עם ילדיו והגעגוע לאמו שנותרה בודדה. בעקבות כך, הרייטינג של התכנית אמש התחזק משמעותית והותיר את רשת מופתעת בעצמה; כל נתוני הרייטינג לתאריך 27/6/2020.

תכנית התחקירים של קשת סגרה אתמול את עונתה ה-26 ברייטינג גבוה במיוחד, והשאירה אבק לתכנית של קובי מימון וליטל שוורץ בערוץ 13; כל נתוני הרייטינג לתאריך 25/6/2020.

רשת רשמה אמש הובלה ברייטינג ברצועת הפריים טיים והלייט נייט; ברצועת הבוקר נרשם תיקו בין ניב רסקין לאברי גלעד. כל נתוני הרייטינג לתאריך 23/6/2020.

הסדרה החדשה של כאן 11 'טהרן', שנמכרה בשבוע האחרון לשירות הסטרימינג של אפל, עלתה אתמול לשידור ופגעה ברייטינג של 'הישרדות' ו-'MKR'. את נתוני הרייטינג של הסדרה המדוברת לא נוכל לדעת, זאת משום שהועדה הישראלית למדרוג הפסיקה את הפצת הרייטינג של הערוץ. ההערכות מדברות על רייטינג גבוה שנע בין 7%-10%.

הגענו לשבוע השני בו מתחרות שתי תכניות הריאליטי הגדולות של קשת ורשת זו בזו. מצד אחד 'MKR' ומצד שני 'הישרדות' – מי הובילה את הרייטינג אמש והאם סוף כל סוף קשת הצליחה לרשום מהפך? כל נתוני הרייטינג לתאריך 21/6/2020.

רשת רשמה אמש הובלה חמישית השבוע בנתוני הריטינג ברצועת הפריים טיים בזכות 'הישרדות' ובכך הובילה חמש מתוך שבע פעמים; נתון שיא שלא נשבר מאז המיזוג יחד עם ערוץ עשר. כל נתוני הרייטינג לתאריך 20/6/2020.

אולפן שישי עם דני קושמרו הובילה את ערב שישי, עם נתון הגבוה פי 3 מזה שקיבלה אילה חסון בערוץ 13; כל נתוני הרייטינג לתאריך 19/6/2020.

תחרות הבישול של קשת 'המטבח המנצח' הובילה אמש לראשונה את רצועת הפריים טיים; חדשות 12 עם שיא שלילי שלא נשבר מאז 2001! כל נתוני הרייטינג לתאריך 18/6/2020.

ההחלטה לשבץ בכל יום פרק חדש של 'הישרדות' בכדי לגרום לצופים לאבד עניין ב'מטבח המנצח' של קשת התבררה כנכונה, וכעת מודיעה רשת על שבוע שידורים נוסף בו תכנית הריאליטי תשודר בכל יום; כל נתוני הרייטינג לתאריך 17/6/2020.

תכנית הבישול של קשת ממשיכה להפסיד בנתוני הצפייה לריאליטי של רשת; ברצועת החדשות נראה כי חדשות 12 מתרסקת בעוד שחדשות 13 נשארת יציבה. כל נתוני הרייטינג לתאריך 16/6/2020.

נתון הרייטינג האופטימי שקיבלה אמש "המטבח המנצח" הצליח להאיר מעט אור ותקווה עבור אנשי קשת, שמצפים מהתכנית להחזיק את רצועת הפריים טיים של הערוץ בכל ימות השבוע; כל נתוני הרייטינג לתאריך 15/6/2020.

קשת בנתה על העונה החדשה של 'המטבח המנצח' על מנת למלא את לוח השידורים, ובחרה לשדר את התכנית בכמעט כל ימות השבוע (ראשון, שני, שלישי, רביעי ושבת). אך לפי נתון הרייטינג שפתחה איתו אמש את העונה, נראה שקשת בבעיה ותחשוב שוב עם עצמה האם נכון יהיה לשדר תכנית כזו במשך כל השבוע.

הקומדיה זוכת פרס האמי הבינלאומי לשנת 2018 חוזרת למסך בעונה חדשה; כמה צפו אתמול בפרק הפתיחה של 'נבסו' ששודר מול 'חי בלילה' וכמה בספיישל 'חתונה ממבט ראשון' ששודר מול 'הישרדות'? כל נתוני הרייטינג לתאריך 13/6/2020.

אילנה דיין, במסעה בעקבות הפיגוע הגדול בארגנטינה, הובילה אמש את הפריים טיים עם נתון הגבוה פי 2 מזה שקיבלו קובי מימון וליטל שוורץ בתכנית 'החיים עצמם' ברשת; כל נתוני הרייטינג לתאריך 11/6/2020.

ארץ נהדרת סגרה אתמול את עונתה ה-17; העונה שהתחילה קצת לפני הבחירות והסתיימה אחרי התפרצות הקורונה הצליחה לעורר עניין רב ולהישאר רלוונטית במשך כל שידורה ואף שברה שיא רייטינג; כל נתוני הרייטינג לתאריך 10/6/2020.

קשת שידרה אמש פרק מיוחד של "חתונה ממבט ראשון" העוקב אחר הזוגות תקופה לאחר צילום התכנית, במטרה לראות האם הם הצליחו עדיין להישאר בקשר זוגי, מנגד הישרדות בפרק המראה את הפיצוץ בין עידו קוז'יקרו וליטל סמדג'ה. בפעם האחרונה – חתונה ממבט ראשון או הישרדות, מי הובילה את טבלת הרייטינג?

קשת הופתעה מההצלחה הגדולה שהניב הפרק של "המתחזים" ששודר בשבוע שעבר (שעסק במתחזה לורין מיכאלי) ושידרה אתמול (ב') פרק נוסף באותו הנושא שהורכב שחומרים שירדו בעריכה ותגובות שונות של הצדדים; כל נתוני הרייטינג לתאריך 8/6/2020.

עונת הקיץ ממשיכה להשפיע לרעה על נתוני הצפייה בטלוויזיה. אמש קיבלו רצועות הפריים טיים של קשת רשת וכאן רייטינג מצטבר של 28% בלבד; כל נתוני הרייטינג לתאריך 7/6/2020.