ארכיון כתבות:

בלעדי: ראיון עם מנכ״לית ניקלודיאון על עתיד הטלוויזיה

במיוחד בשבילכם: ראיינו את מנכ"לית ענני תקשורת (ערוץ ניקלודיאון) אורלי אטלס-כץ לשיחה על עתיד הטלוויזיה: פרטנר וסלקום שוברות את השוק, כוכבי האינסטגרם משתלטים על המסך והסדרות החדשות שיעלו השנה. כתבה בלעדית של Scopt

קודם כל – אוהבת את המקצוע שבחרת?
מאוד , המקצוע מאפשר לי גם להשפיע  על השיח בעולם הילדים גם להכיר כל הזמן קולות חדשים ויחודיים ובעיקר אני עובדת עם קבוצת אנשים מוכשרת ומדהימה.
נוכלות, סדרה חדשה / צילום: yes

נוכלות, סדרה חדשה / צילום: yes

ראינו שלא מזמן הוצאתם לדרך את ״נוכלות״. הפקה חדשה עם ארז בן הרוש (לשעבר סמנכ״ל התוכן של רשת והכוכב מהסדרה ״אחד העם 101״) ועוד שחקנים מהסדרה כמו יעל פוליאקוב ואילן פלד. זה סוג של המשך לסדרה הנוסטלגית?
"נוכלות" היא דרמה קומית מופרעת שכתבו אילן ויעל ומביים ארז בן הרוש, בלי לעשות ספוילרים, הולך להיות מצחיק רצח, ממש בקיץ הקרוב ביס…הסדרה מיועדת לשידור ב-yes ולא באחד מהערוצים שלכם. זו פעם ראשונה שאתם מפיקים עבור פלטפורמה אחרת?
נכון. הסדרה תשודר בערוץ יס קומדי, לא זו לא פעם ראשונה שאנחנו מפיקים לא לערוצים שלנו , הפקנו את " גרין האוס אקדמי" לנטפליקס בכל העולם, הפקנו בעבר תכניות קומיות לערוץ 10 ולערוץ 1 ומפיקים בענני תכניות לקשת ורשת בנושא לייף סטייל.
את חושבת שהתקציבים עבור הפקות המקור בארץ יגדלו או יפחתו עם השנים?
היום רק יס והוט מחויבות על פי הרגולציה  להשקיע בהפקות מקור אחוזים מההכנסה שלהן , הפלטפורמות החדשות סלקום ופרטנר לא מחויבות להשקיע, ולכן מטבע הדברים התקציבים יצטמצמו , מהצד השני יש הרבה התעניינות מהעולם בתוכן ישראלי , וגופים שונים משקיעים בישראל אז יכול להיות שזה ירכך קצת את הירידה בהשקעות
מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי / צילום: תומי הרפז

מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי / צילום: תומי הרפז

הוט ויס מפסידות לקוחות עבור שירותים חדשים כמו סלקום ופרטנר. אתם מוכנים לקראת זה?
בכל העולם יש שינויים ופלטפורמות חדשות כמו נטפליקס, אמזון והולו נכנסות לשוק, השינוי הזה הביא לעלייה! בצריכת תוכן, כלומר אנשים הוסיפו עוד שירותים וצופים ביותר תוכן , לכו כחברה שמייצרת תוכן אנחנו מברכים על יותר פלטפורמות לצריכת תוכן בכל העולם.
יש מצב שנראה בקרוב את הערוצים שלכם בפלטפורמות הללו?
זו תמיד אופציה .
לאחרונה נראה שדמויות האינסטנס (כוכבי האינסטגרם) תופסים תפקידים מרכזיים אצלכם בערוץ למרות שהיה נראה שאתם הולכים בכיוון ההפוך – למצוא שחקנים כישרוניים ולהפוך אותם לכוכבים. מה השתנה?
יש הרבה כוכבי אינסטגרם ואנחנו תמיד עוקבים לראות אם יש מישהוא מהם שיכול לעשות דברים שונים בערוץ, כשיש כאלה אנחנו כמובן שמחים לתת פלטפורמה נוספת וליהנות מהפופולריות של כוכב זה או אחר, מהצד השני בכל הדרמות והסיטקומים שאנו מפיקים היוצר והבמאי מלהקים על פי התאמה לתפקיד , אם כוכב אינסטגרם הוא גם שחקן מוכשר ומתאים לתפקיד זה בונוס מצויין .
"כדברא" עונה אחרונה. בראשון הקרוב / צילום: גיא פיטשון

"כדברא" עונה אחרונה. בראשון הקרוב / צילום: גיא פיטשון

לאחרונה פרסמתם שסדרת הילדים ״כדברא״ תסתיים באופן סופי לאחר העונה השלישית שתעלה בקרוב. נראה שאתם אוהבים לסיים את הסדרות שלכם לאחר 3 עונות בדיוק. יש סיבה לכך?
שאלה טובה, בישראל מפיקים המון פרקים לעונה ,זה תופעה יחודית בעולם סדרות ילדים עם 50 פרקים לעונה, אז   ש150 פרקים לסדרה זה פשוט המון  אבל זו לא החלטה או עקרון יכול מאוד להיות שסדרה שלנו תמשיך לעונה רביעית….
אוהבים את התוכן שלנו? מזמינים אתכם להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו בכדי להתעדכן בכל הכתבות שלנו לפני כולם!

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן