ארכיון כתבות:

עוד לא בגיל להירשם לנינג'ה? ערוץ הילדים מביא את גרסת הילדים לישראל

הייתם רוצים להירשם לנינג'ה ווריור אבל עוד איו לכם 18? ערוץ הילדים מביא למסך את גרסת הילדים של הנינג'ה לישראל! כל הפרטים.

ערוץ הילדים נמצא בימים אלו בשלבי פיתוח והפקה לתוכנית "נינג'ה ישראל" המותאמת לילדים ולנוער ומבוססת על הפורמט המצליח, שכבש גם את ילדי ישראל, למציאת נינג'ות צעירים וצעירות בישראל. את הגרסה הצעירה יובילו מנחים ופרשנים חדשים.
צילומי עונת הצעירים יחלו בקיץ הקרוב, מיד לאחר סיום צילומי העונה השנייה, שתושק בקרוב בקשת 12. לטובת הצילומים הוקם בנמל חיפה מסלול האתגרים הקשה ביותר בעולם. בימים אלה מתנהל משא ומתן מתקדם לשידורה של התכנית עם פרטנר וסלקום לשידור התכנית באוקטובר בפלטפורמות הטלוויזיה שלהן.
הפקת התכנית החלה בליהוק מתחרים בגילאי 12-15 בעלי יכולות ותשוקה לאקסטרים.
על המתחרים הצעירים לנסות להשלים את מסלול המכשולים האתגרי שהוקם עבורם.
לפורמט המקורי, Sasuke, שנוצר ביפן הופקו גרסאות מקומיות ביותר מ-20 מדינות ברחבי העולם, בין היתר בסינגפור, מלזיה, אוסטרליה, שוודיה, ספרד, צרפת, גרמניה, איטליה וארה"ב. האחרונה הפיקה תכנית 'נינג'ה' לילדים ולנוער שזכתה להצלחה רבה בארה"ב ובימים אלו מצטלמת עונתה השנייה.
עונת הבכורה של "נינג'ה ישראל", ששודרה בקשת 12 בקיץ שעבר, היתה התכנית הנצפית ביותר בכמות הצופים מאז פיצול ערוץ 2, עם ממוצע של 564 אלף צופים ו18.8% רייטינג. תכנית הגמר זכתה לצפיית שיא של 25.6% רייטינג ו 748 אלף צופים. בימים אלו מצולמת העונה השנייה של התכנית, שתשודר בקשת 12 בקרוב.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן