ארכיון כתבות:

הדוחות הגיעו: yes מאבדת 5,000 מנויים

חברת בזק מפרסמת את הדוחות לרבעון הראשון לשנת 2019: כמה לקוחות הפסידה חברת yes וכמה רווח הפסידה בפועל?

לפי דוחות בזק, חברת יס רושמת ברבעון הראשון לשנת 2019 ירידה במספר המנויים: מספר המנויים שאיבדה מסתכם ב-5,300, מדובר בירידה גדולה יותר של לקוחות אל מול השנה הקודמת אשתקד; בה הפסידה החברה 3,000 מנויי טלוויזיה.
ההפסד הנקי של החברה מסתכם בכ-50 מיליון ש״ח, לעומת הרבעון הראשון לשנת 2018, בו הרווח של החברה הסתכם ב-5 מיליון ש״ח.
כרגע, מספר מנויי הטלוויזיה של חברת הלווין yes עומד על 568 אלף, מדובר עדיין בחברת הטלוויזיה שעומדת במקום השני בתחרות בין הוט לבין סלקום ופרטנר שמגייסות לקוחות במהירות.
כאמור, החברה החלה בשני מהלכי התייעלות שיצאו לדרך בקרוב: קיצוץ של 20% בשכר העובדים, ומעבר לשידור דרך האינטרנט (באמצעות ממיר אפל TV ואנדרואיד TV). עדיין לא ידוע מה צפוי לעלות בגורל המוצר המוזל של החברה STING TV שהולך להיות בדיוק כמו החברה שמפעילה אותו.
רן גוראון , מנכ״ל yes מסר בתגובה:
״בחודש ינואר השנה חתמה yes על הסכם חדש עם ועד העובדים במסגרת מהלך הסינרגיה עם חברות הבנות של בזק אשר יביא להתייעלות משמעותית בחברה, לפיכך, התוצאות ברבעון זה הושפעו מהוצאות חד פעמיות בסך של כ-45 מיליון שקל בגין פרישה מוקדמת של עובדים. במקביל, הכריזה yes על מתווה למעבר לשידורים על גבי תשתית IP, מהלך המהווה נקודת ציון משמעותית בחיי החברה. ברבעון זה מציגה yes הכנסות בסך של כ-343 מיליון שקל וגידול מול רבעון קודם בתזרים המזומנים מפעילות שוטפת שהסתכם בסך של כ-53 מיליון שקל".
כל העדכונים לפני כולם בערוץ הטלגרם שלנו! > הצטרפו עכשיו

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן