ארכיון כתבות:

מפנקת את הלקוחות: STING TV מעלה את ערוץ ההיסטוריה

© התמונה באדיבות STING TV וערוץ ההסטוריה

מפנקת את הלקוחות: STING TV מעלה לשירות את ערוץ ההיסטוריה והופך לשירות האינטרנטי הראשון שמשדר את הערוץ! כל הפרטים.

מהיום, חבילת המדע והטבע תכלול 13 ערוצים, ביניהם: ערוץ ההיסטוריה, Discovery Science, Discovery HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild, Animal Planet והערוצים הישראלים, והינה החבילה המקיפה בכל שירותי הטלוויזיה האינטרנטיים.
ערוץ ההיסטוריה, המותג היוקרתי והפופולארי ברחבי העולם, הינו הערוץ היחיד בישראל המוקדש לתכני היסטוריה ומאפשר לצופיו לחוות ולחוש את כוחה של ההיסטוריה ולחבור לאנשים ולמאורעות שעיצבו את העולם של היום. הערוץ משלב תכנים בינלאומיים מגוונים, כגון: היסטוריה צבאית, טכנולוגיה, מדע, ארכיאולוגיה, תעלומות מן העבר, ותכני רכשישראליים, המביאים לצופים נושאים שבלב לבה של ההוויה היהודית והישראלית.
בין התכנים המובילים בערוץ: "היסטוריה למכירה", "ענתיקות על הדרך", "רגעי הכדורגל הגדולים בהיסטוריה", "אוצר הזהב המקולל", "נשיאים במלחמה", "שושלת טראמפ", "פרשת ווטרגייט", "עלייתו ונפילתו של פבלו אסקובר", "פרשת קלינטון", "מכונת התעמולה של היטלר", ״חייזרים מן העבר", "לבד", ועוד.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן