ארכיון כתבות:

בית הנייר שוברת שיאי צפייה

בית הנייר שוברת שיאי צפייה: נטפליקס חושפת (באופן נדיר) את כמות האנשים שצפו בעונה השלישית של 'בית הנייר' שעלתה ב-9 ביולי. כל הנתונים אצלנו

נטפליקס מפרסמת את כמות הצופים בעונה החדשה של 'בית הנייר': בשבוע הראשון צפו בסדרה מעל ל34 מיליון איש: 34,355,956 אם נדייק. מדובר בנתון מטורף שהופך את הסדרה לאחת הסדרות הנצפות ביותר בנטפליקס.
עוד נתון מראה כי 70% מהצופים סיימו לצפות בעונה כולה, תוך שבוע אחד בלבד(!). הסדרה נחשבת לסדרה הנצפית ביותר בנטפליקס, שאינה באנגלית.
העונה נפתחת בסקירה כללית על החבורה המפוזרת ברחבי העולם בתקופה שאחרי הבריחה עם השלל מהמטבעה, על מנת לשמור על ביטחונם הפרופסור מפזר אותם בזוגות ברחבי הגלובוס כשכל זוג נמצא ביבשת אחרת.
בעונה זו הם מנסים לשדוד את הבנק המרכזי הספרדי כאשר המטרה העיקרית היא גניבה של מטילי זהב מכספת בגובה 50 מטר מתחת לפני האדמה, המטרה המשנית היא שחרורו של ריו והשבתו לחבורה משום שנתפס לאחר שהוא וטוקיו תקשרו באמצעות טלפונים לויינים שאיכנו את מיקומם, טוקיו מצליחה לחמוק מהם אך ריו נתפס, טוקיו חוברת לפרופסור למציאת דרך לחילוצו.
כל העדכונים לפני כולם בעמוד הפייסבוק שלנו! > הצטרפו עכשיו

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן