ארכיון כתבות:

חשיפה: כל המשתתפים בעונה החדשה של הישרדות VIP

בעוד פחות משבועיים תחל להצטלם העונה החדשה של הישרדות VIP ואנחנו חושפים לכם לפני כולם את הסלבס שלוהקו לעונה החדשה: רשימת הסלבס המלאה

פחות מחודש עבר מגמר הישרדות VIP, בו ניצח את הכדורגלן ג’ובאני רוסו, שלקח איתו מיליון שקלים. וכעת, החלה העבודה על העונה החדשה: הנה כל הסלבס שיצטלמו לעונה החדשה.
בעונה החדשה של הישרדות VIP בחרו לתת צאנס נוסף לפליטי הריאליטי של האח הגדול: המנצח של העונה האחרונה ישראל אוגלבו כבר לוהק לעונה החדשה, יחד איתו תצטרף גם דנה רון (שהשתתפה בעונה השלישית של האח) ובנוסף גם אלין לוי.
הספורטאים עידו קוז’יקרו וירדן ג’רבי לוהקו לעונה החדשה. ובנוסף, עוד אומנים כמו עידן חביב וזוהר שטראוס.
הדוגמנית אלה אילון ומלכת היופי לשנת 2018 ניקול רזניקוב ישתתפו בעונה החדשה. יחד איתם לוהקו לעונה החדשה גם מנחה ‘רק רוצים לרקוד’ של קשת דוד דביר, והזמרת אילנה אביטל.
בנוסף, כוכבי הנוער עדי ביטי ושון מונגודה יקחו חלק בעונת ה-VIP החדשה, ועוד שני משתתפים (פחות מוכרים) כמו אסי בוזגלו ובני ברוכים.
העונה החדשה של הישרדות VIP תחל להצטלם בעוד כשבועיים ותעלה לשידור בשנה הבאה. כל העדכונים לפני כולם מחכים לכם בעמוד הפייסבוק של Scopt.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן