ארכיון כתבות:

מפנקת את הלקוחות: סלקום מעלה את ערוצי יורו-ספורט ודיסקברי

לקראת פתיחת טורניר הטניס החשוב והיוקרתי שייערך בניו יורק, U.S Open שיחל מחר, מרחיבה סלקום tv את עולם הספורט ומעלה שני ערוצי ספורט חדשים: Eurosport ו-Eurosport2 • כל הפרטים

הערוצים האירופיים, שיצטרפו לחבילת הבסיס ויהיו זמינים לכל צופי סלקום tv ללא עלות נוספת, הפכו לאהובים במיוחד על חובבי הספורט והמספקים תכני עומק משמעותיים מעולמות הספורט השונים ובמסגרת זו אף אולימפיאדת טוקיו 2020 תהיה זמינה לצופי סלקום tv בערוצים החדשים.
ערוצי Eurosport משדרים תחרויות ספורט רבות וענפי ספורט רבים מכל העולם, כדוגמת: האולימפיאדה, הטורנירים הגדולים מענף הטניס, אליפות אירופה בכדורגל, אתלטיקה, אגרוף, שחייה, סקי הסבב העולמי לגברים ולנשים, טור דה פראנס, ג'ירו ד'איטליה, מרוצי מכוניות וסוסים, ועוד.
בנוסף, מוסיפה סלקום tv למעל 70 הערוצים המשודרים אצלה גם את ערוץ דיסקברי, הערוץ המוביל בעולם מסוגו בתכנים דוקומנטריים מסקרנים ומחדשים. הערוץ יהיה זמין לכל מנויי סלקום tv ללא עלות, כחלק מחבילת הבסיס.
ערוץ דיסקברי פועל ליצירת תוכן אמיתי ואיכותי אשר בא לחשוף בפני הצופים את העולם על כל פלאיו והדרו. הרשת פועלת בכ- 88 מיליון בתים בארצות הברית ונצפית ב-224 מדינות ברחבי העולם. היא מציעה בתכניה שילוב של ז'אנרים שונים הכוללים מדע, טכנולוגיה, חקר הרפתקאות, היסטוריה והצצות אל מאחורי הקלעים של חיי אנשים, מקומות וארגונים המעצבים ומשתפים את עולמנו.
רפי שאולי, סמנכ"ל אגף טלוויזיה ותוכן בקב' סלקום:
"סלקום tv היא שחקן תוכן הספורט המוביל בשירותי הסטרימינג והיחידה עם 15 ערוצי ספורט. שני ערוצי ה Eurosport ודיסקברי המצליחים שמצטרפים היום לשירות, מחזקים את סלקום tv כטלוויזיה המשתלמת ביותר, שמציעה תוכן נרחב, עשיר ומתחדש, ובין היתר סדרה חדשה בשירות מדי שבוע."
קנצ'י בלווסוויק (Kenechi Belusevic), מנהלת בכירה לפיתוח מסחרי ותחום הספורט בחברת דיסקברי אמרה היום:
אנו שמחים להרחיב את שיתוף הפעולה עם סלקום ולשלב את ערוצי הדגל בתחום התעודה והספורט בשירות הטלוויזיה של החברה. דיסקברי שמה לעצמה מטרה לספק תכני פרימיום לצופים ברחבי העולם ולהגיע לכל בית וכל מסך במדינות השונות. אנו שמחים כי יש בידנו את האפשרות להציע לצופי סלקום tv תכנים מובילים מעולם הספורט המדע והטבע".
רוצים להתעדכן לפני כולם? >> כל העדכונים אצלנו בעמוד הפייסבוק

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן