ארכיון כתבות:

פתח חזית: יבגני זרובינסקי נגד מאסטר שף של קשת

פתח חזית: כוכב הרשת יבגני זרובינסקי העלה לחשבון האינסטגרם שלו תמונה בה חשף את המנצחת בתכנית 'מאסטר שף' של קשת, שעות לפני שידור הגמר בערוץ. כל הפרטים

כוכב הרשת יבגני זרובינסקי העלה אתמול (שבת) לחשבון האינסטגרם שלו תמונה, בה נראה כי אתר החדשות של קשת, Mako, חשף בטעות את תמונת הזוכה בתכנית הבישול הפופולארית 'מאסטר שף' – ונסה וידל.
לאחר עליית התמונה, נחשפו גולשים רבים לתיאוריה, לפיה קשת חשפה בטעות את שמה של ונסה, הזוכה ב'מאסטר שף', והיא זכתה לויראליות ברשת.
קשת, כמו קשת, לא נשארה אדישה ובחרה בדרך מעניינת לטשטוש השמועה- כתיבת הסימון ״הזוכה״ על כל מתמודדי הגמר. כך, יצאה קשת בפוסט חדש, בניסיון לבלבל את האנשים, שכבר השתכנעו שנפלה טעות והזוכה של התכנית היא ונסה, בו היא מציגה את כל מתמודדי הגמר כזוכים בתכנית.
לאחר עליית הפוסט המתוקן, זרובינסקי לא נשאר חייב ובחר לצאת למתקפה שנייה
שעה לאחר מכן זרובינסקי חזר בו ומחק את התמונה מחשבון האינסטגרם שלו. אך נראה כי האפקט עשה את שלו: אתרים רבים, ביניהם פורטל הטלוויזיה של עמרי חיון, הספיקו להפיץ את השמועה וגולשים רבים הגיבו בחוסר עניין ברשתות החברתיות.

מה בגזרת הרייטינג?

נראה שהבאזז עשה את שלו בכל זאת: תכנית הגמר של 'מאסטר שף' בערוץ 12 הובילה את הערב עם רייטינג לא יאמן של 26.7% ו-688 אלף צופים (מדובר במשדר השני הנצפה ביותר מאז פיצול ערוץ 2).
*כל נתוני הרייטינג של אתמול >>

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן