ארכיון כתבות:

למעלה מ-100 אלף צופים בסוף השבוע הראשון של "ג'וקר" בבתי הקולנוע בישראל

הסרט שזכה באריה הזהב בפסטיבל ונציה האחרון דורג גם בצמרת טבלת המבקרים בישראל וחצה את רף 100 אלף הצופים תוך יומיים בלבד.

הקרנת הבכורה של הסרט הייתה בפסטיבל הסרטים של ונציה ה-76 ב-31 באוגוסט 2019, שם זכה בפרס הראשי אריה הזהב לסרט הטוב ביותר. הסרט זכה לביקורות משבחות מצד המבקרים, ובפרט על משחקו של פיניקס. הסרט יצא לאקרנים בארצות הברית ב-4 באוקטובר 2019 ובישראל ב-10 באוקטובר 2019.
מפיצת סרטי וורנר בישראל מסרו:
"נתוני הצפייה ב'ג'וקר' מיישרים קו עם נתוני הפתיחה הפנומנליים בארה"ב ואף מתעלים עליהם, הקהל הישראלי מוכיח שהבאזז היה מוצדק. על אף שלכאורה מדובר בסרט על דמות קומיקס, מדובר בסרט נדיר שחוצה קהלים, מעורר מחשבה וביקורת חברתית נוקבת, וזוכה לשבחים מקיר לקיר."
ג'וקר (Joker) הוא סרט מותחן פסיכולוגי אמריקאי משנת 2019 של הבמאי היהודי-אמריקאי טוד פיליפס. הסרט מבוסס על דמויות קומיקס מחברת DC קומיקס ומככב בו חואקין פיניקס בתפקיד הג'וקר. הסרט מופץ בידי חטיבת הסרטים של האחים וורנר, והוא מיועד להיות הראשון בסדרת סרטים נפרדת מהיקום הקולנועי של DC. הסרט מתרחש בתחילת שנות ה-80 ומספר את סיפורו של קומיקאי סטנד-אפ כושל בשם ארתור פלק המאבד בהדרגה את שפיות דעתו ופונה לחיי הפשע והכאוס בעיר גות'אם סיטי, והופך אט אט לאגדה המפחידה שידועה ברבות הימים להטיל את אימתה על העיר.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן