ארכיון כתבות:

סופית: תכנית הראיונות ‘שרון ורני בעמ’ לא תחזור למסך

תכנית הראיונות 'שרון ורני בעמ' יצאה להפסקה עקב החגים אך בערוץ הוחלט לוותר עליה ולא להחזיר אותה למסך. כל הפרטים

התכנית (המשודרת בימי שישי) מצליחה לנגוס חלק יפה מעוגת הרייטינג של שעה שש, ופוגעת במעט בתכנית המתחרה 'אופירה וברקוביץ", המשודרת גם היא באותה השעה. הרייטינג הממוצע של התכנית עומד בין 4.5% ל-3.5%, ואילו 'אופירה וברקוביץ" מגיעה למספרים גבוהים יותר, הנעים בין 7% ל-9%.
לאחרונה פורסם כי מגיש התכנית רני רהב בחר לעזוב ולפנות את מקומו בתכנית. לאחר זמן קצר תוכננה חלופה ובערוץ החלו לבחון מגישים חדשים, בראשם עמדה הזמרת מרגלית צנעני, שהחליפה לעיתים את רהב בתכניות בהן לא יכל להופיע. אך הדבר לא צלח ונראה כי בערוץ ויתרו על הרעיון.
ההחלטה לוותר על התכנית נשענת גם על שיבוצו של המגיש שרון גל לתכנית כלכלית חדשה בערוץ, שתחליף ככל הנראה את התכניות 'ברקוד' ו'הכל כלול'.
בנוסף, בערוץ מתוכננים שינויים גדולים ברצועת הפרה פריים, שכוללת בין היתר תכניות כמו: הכל כלול, שש עם אמנון לוי, החדשות עם יעקב אילון ו'לפני החדשות' עם אודי סגל, שאמורים לקרות מיד לאחר החגים. זאת לאחר הזרמה של יותר מ-100 מיליון ש״ח לערוץ, על ידי בעל המניות לן בלווטניק.
אך למרות ההחלטה לבטל את התכנית, לא בטוח כי בערוץ ויתרו לגמרי על רצועת אחה״צ של שישי וסביר כי נראה בקרוב תכנית חדשה, אשר תחליף את מקומה של זו שהלכה.
כל העדכונים לפני כולם בעמוד הפייסבוק שלנו! >> הצטרפו עכשיו

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן