ארכיון כתבות:

קשת מודיעה: 2025 לא תחזור לעונה נוספת

לאחר ספקות ולבטים רבים, קשת החליטה לוותר על הפורמט '2025', שעלה בתחילת השנה, ולא לחדשו לעונה נוספת. כל הפרטים

'2025' הוא פורמט מקורי של קשת שבא לתת פייט לתכנית המתחרה 'האח הגדול' ששודרה בעבר אצלה, אך נלקחה על ידי חברת ההפקה והועברה למתחרה 'רשת'. את הפורמט החדש יצרו יורם זק (האיש שעמד בעבר מאחורי 'האח הגדול') וארז טל (המנחה הותיק של 'האח').
התכנית זכתה מדי שבוע לירידה מתמשכת ברייטינג ועוד בזמן השידור שלה לא היה ברור מה יעלה בגורלה; תביעות חוזרות של 'אנדמול' (בעלת הזכויות ב'אח הגדול') לא איחרו להגיע. בנוסף, הקומיקאי נאור ציון האשים את קשת ואנשיה בהעתקת הפורמט ועוד קשיים ובעיות שרק הוסיפו אש לאותה סירה.
בקשת לא ויתרו בקלות על התכנית והחליטו לבצע שינויים קריטיים כמו שידור מגישי התכנית (ארז וקורין) מתוך העיר עצמה ולא מתוך האולפן היקר שנבנה במיוחד עבור שידורים אלו. בנוסף, בהפקת התכנית הכניסו את אסי עזר ורותם סלע, המנחים הפופלארים של הערוץ, אך המהלך לא צלח והתכנית הגיעה לנתון הרייטינג הנמוך ביותר שלה. לאחר מכן היו ניסיונות להפוך את העונה לעונת VIP ולהכניס אליה מפורסמים שונים, אך המהלך לא צלח והתכנית נשארה באותה מתכונת.
בחודשים האחרונים בחנו בקשת בקפידה האם להמשיך את התכנית לעונה נוספת בשנה הבאה (שתוכננה להיקרא '2026') וצוות התכנית חשב עם עצמו מה עבד ומה פחות, במטרה לשפר את נתוני הצפייה הנמוכים, אך אלה לא צלחו: קשת מודיעה היום על נטישת הפורמט באופן סופי.
מה יעלה בגורל ה'עיר'?
מתחם התוכנית, שנבנה בעיר יבנה, הוא מתחם יקר מאוד שאנשים בתעשייה מעריכים כי עלה לקשת מעל ל-100 מיליון ש״ח. בקשת מתכננים להשיק פורמט ריאליטי חדש בקרוב שיתרחש באותו המתחם וכך לחסוך עלויות קריטיות.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן