ארכיון כתבות:

מותח בחדשות: רשת ניסתה להעביר את קרן מרציאנו ועודד בן עמי לחדשות שלה

מותח בחדשות: רשת ניסתה להעביר אל חדשות 13 את המגישים הפופולארים של חדשות 12 קרן מרציאנו ועודד בן עמי בתמורה לסכומי עתק. כל הפרטים

חדשות 12 (בעבר: חדשות 2) הייתה מוחזקת במשותף בין קשת ורשת (50% ממניות החברה חולקו בין השתיים) עד לתאריך 16/1/2019, בו מוזג ערוץ עשר יחד עם רשת והפך לערוץ אחד המשודר באפיק 13. באותו המועד נמכרה החזקה של רשת בחברה למתחרה קשת בתמורה ל-120 מיליון ש״ח. החברה הוערכה באותו המועד בסכום כולל של 240 מיליון ש״ח.
תנאי משמעותי נוסף למכירת החברה היה כי על רשת נאסר להעסיק את מגישי חדשות 12 בחברת החדשות שלה (חדשות 13). הכוונה מאחורי המהלך היא כי על רשת נאסר לפנות למגישי חדשות 12 ולהציע להם לעבור אליה בתקופה של חצי שנה ממועד המכירה.
מגישי חדשות 12 נחשבים לפופולארים מאוד. והרבה בזכותם הפכה המהדורה לנצפית ביותר בישראל. הכוח של המהדורה עבור קשת הוא עצום, מפני שהוא מעמיד אותה בנקודה בה היא מובילה משמעותית בנתוני הצפייה על רשת 13 כבר מהשעה 16:00 ועד לשעה 21:15 (תחילת הפריים טיים).
המהדורה המרכזית של חדשות 12 זוכה לנתוני צפייה גבוהים, העומדים בין 16%-20%, גבוהים בהרבה מזו שמקבלת חדשות 13 (בין 7%-10%). כאמור – הרבה מהצלחת המהדורה נשענת על הפופולאריות של המגישים.
לאחרונה נעשתה פנייה למגישי חדשות 12 עודד בן עמי וקרן מרציאנו, במטרה להעביר אותם אל חברת החדשות של ערוץ 13.
מרשת נמסר בתגובה: ״נעשתה פנייה ראשונית לקרן מרצינאנו באשר לאחד מתפקידי ההגשה בתוכניות של חדשות 13. קרן בהגינותה ציינה מיד כי בידיה הסכם לשלוש שנים מול חדשות קשת ושם הסתיים הדיאלוג. לעודד בן עמי אכן הסכם חתום עם רשת אולם בחדשות 2 מסרבים לאפשר את קיומו ומנסים לשכנעו להישאר״.
כל העדכונים לפני כולם בעמוד הפייסבוק שלנו, הצטרפו עכשיו

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן