ארכיון כתבות:

שני מיליון צופים לא טועים: ‘בלי לפגוע’ חוזרת לעונה שלישית

שני מיליון צופים לא טועים: בלי לפגוע "No Offence" זוכה פרס ה"אמי" וה"באפטה" חוזרת לעונה שלישית.

כשני מיליון צפו בעונה החדשה של הסדרה, שהיתה מועמדת ל"באפטה" בקטגורית הדרמה הטובה ביותר.
"בלי לפגוע" עוסקת בתחנת משטרה מתפוררת בחלק הלא-נכון של מנצ'סטר, בשוטרות העשויות ללא-חת שמנהלות אותה ובמיוחד בבלשית ויויאן דירינג (המועמדת ל"באפטה" ג'ואנה סקנלן, "אבק כוכבים"), העומדת בראש הצוות העייף והממורמר.
בעונה השלישית, ויויאן והצוות שלה מוצאים את עצמם מול האויב הקשה ביותר – הימין הקיצוני. אחרי שמערכת בחירות מקומית הופכת לקרב עקוב מדם, נאלצים השוטרים של מנצ'סטר לחקור את העולם המושחת של העשירים ובעלי הכוח המושכים בחוטים, כדי למצוא את הרוצח המתנקש – לפני שיהיה מאוחר מדי.
לצדה של סקנלן ישובו לככב העונה גם איליין קאסידי ("האחרים"), אלכסנדרה רואץ' ("הצייד: מלחמת החורף", "מרושעות"), וויל מלור ("ברודצ'רץ'"), קולין סלמון ("קריפטון", סרטי ג'יימס בונד) ופול ריטר ("הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם").
אבוט הוא ללא ספק השם המרתק ביותר בהפקה – היוצר הבריטי ביסס את "לגדול בלי בושה" המקורית, שזכתה גם לעיבוד אמריקאי מצליח ("חסרי בושה"), על סיפור חייו יוצא הדופן – הוא גדל במשפחה ענייה ולא מתפקדת בת שמונה ילדים, עבר אונס בגיל 11 וניסה להתאבד. הוא אובחן עם הפרעה דו-קוטבית, אושפז במוסד פסיכיאטרי וגדל במשפחות אומנה שונות. למרות ואולי בגלל כל זאת, הוא הפך לאחד היוצרים הנועזים ביותר בטלוויזיה וגרף את פרסי ה"אמי" וה"באפטה" על עבודותיו במהלך השנים.
החל מה-15.12, ראשון-חמישי ב-21:15 ב-HOT HBO וב-HOT VOD.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן