ארכיון כתבות:

בעקבות פרטנר: סלקום tv מוסיפה את שירות התוכן של אמזון

הולכת בעקבות פרטנר: סלקום tv מעלה את שירות הסטרימינג אמזון פריים וידאו ואפילו מוסיפה כפתור ייעודי בשלט. כל הפרטים

סלקום tv מודיעה הבוקר (א') על חתימת הסכם עם אמזון בישראל, להפצת אפליקציית אמזון פריים וידאו על גבי ממיר סלקום שיפעל החל מהיום.
שירות הסטרימינג של אמזון פריים וידאו שכולל מגוון רחב של סדרות וסרטים, נגיש למשתמשי סלקום tv וללקוחות אמזון פריים וידאו, בממיר מאסטר בוקס 4k המבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד TV. הממיר כולל גישה לאפליקציית אמזון פריים וידאו מעמוד הבית של סלקום tv וכמו כן, מאפשר גישה לאפליקציית אמזון על-ידי כפתור ייחודי שיתווסף לשלט של הממיר, ושיוביל ישירות לאמזון פריים וידאו.
הסכם זה מאפשר לצופי סלקום tv שהם לקוחות אמזון פריים וידאו, את האפשרות ליהנות מסרטים ומסדרות טלוויזיה פופולריות, כולל תוכן מקורי של אמזון.
תוכן אמזון פריים וידאו כולל סדרות פופולריות ועטורות פרסים ברחבי העולם, כדוגמת: "גברת מייזל המופלאה", The Boys ("הבנים"), "ג'ק ראיין" של טום קלנסי, הסדרה זוכת פרס האמי "פליבג", הסדרה Undone, The Grand Tour ("המסע הגדול") ועוד.
ניר שטרן, מנכ"ל קב' סלקום: "אנחנו שמחים וגאים על שיתוף הפעולה שלנו עם אמזון. הצטרפות אפליקציית הפריים וידאו וספריית התוכן העשירה של אמזון לשירות הטלוויזיה שלנו, יחד עם הצעת התוכן העצומה של סלקום, הופכים את סלקום tv לבעלת השירות העשיר, הגדול, האטרקטיבי והמשתלם ביותר בישראל."
כל העדכונים לפני כולם בערוץ הטלגרם שלנו! הצטרפו עכשיו

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן