ארכיון כתבות:

קטלוג התוכן המלא של HOT לחודש ינואר 2020

דרמה מקורית חדשה, עונות חדשות לסדרות הגדולות בעולם ותכני ילדים חדשים; קטלוג התוכן המלא של HOT לחודש ינואר 2020.

קיבוצניקים – סדרה חדשה
תחשבו שגדלתם יחד מגיל אפס. הכל עשיתם ביחד. מקלחת, שינה, טיולים גניבות, מדורות. גדלתם באותה כיתה בקיבוץ. אתם סוג של אחים. עכשיו, כשאתם בני 30 ואחרי שכל אחד מכם תפס חיים משלו, איכשהו החיים מכריחים אתכם לעבור לגור יחד שוב ולחיות שוב כמו בקיבוץ.
החל מה-12.1, ראשון-שלישי ב20:15 ב-HOT3, ובבכורה החל מה-9.1 ב-HOT VOD וב-NEXT TV
הרופא הטוב – עונה 3 – The Good Doctor
העונה השלישית נפתחת עם הטון הרומנטי אתו הסתיימה העונה השנייה. שון (היימור) יוצא בפעם הראשונה בחייו לדייט רומנטי עם ד"ר קרלי ליבר (ג'סיקה ניקול, "פרינג'", שמצטרפת לעונה הנוכחית בתפקיד קבוע) אבל מבין שהוא לא ממש יודע מה עושים בפגישה מסוג זה. ד"ר ניל מלנדז (ניקולס גונזלס, "שקרניות קטנות") מתמודד עם כך שבת זוגו, ד"ר אודרי לים (כריסטינה צ'אנג, "נאשוויל") היא כעת הבוסית שלו לאחר שקיבלה את הקידום אותו ציפה לקבל בעצמו. ד"ר ארון גלסמן (זוכה ה"אמי" ריצ'ארד שיף, "הבית הלבן"), שנאלץ לעזוב את תפקידו כמנהל ביה"ח בעקבות גידול סרטני במוחו, מקבל את תפקידו מחדש.
החל מה-1.1, ימי רביעי ב-20:45 רק ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

המדריך לרוצח – עונה 6 – How To Get Away With Murder
"המדריך לרוצח" ("How To Get Away With Murder"), דרמת המתח של רשת ABC ומפיקת העל שונדה ריימס ("סקנדל", "האנטומיה של גריי"), חוזרת לעונה שישית ואחרונה שתשודר רק ב-HOT3 וב-HOT VOD. לצידה של ריימס כמפיקה בפועל של הסדרה המוערכת ניצבים גם שותפתה בחברת ההפקות "שונדהלנד" בטסי בירס ("קזנובה"), היוצר פיטר נווק ("סקנדל") והמפיק ביל ד'אליה ("הבית הלבן, "בוסטון ליגל").
החל מה-5.1, ימי ראשון ב-20:45, רק ב-HOT3 וב-HOT VOD

הנסיכה הספרדית – The Spanish Princess
"הנסיכה הספרדית" ("The Spanish Princess") היא דרמה היסטורית חדשה מאת אמה פרוסט ("פונדק ג'מייקה", "לגדול בלי בושה", "האיש במצודה הרמה") ומת'יו גראהם ("חיים על מאדים"), המבוססת על הספרים "The Constant Princess" ו"קללת המלך" מאת סופרת רבי המכר פיליפה גרגורי (מחברת "בת בולין האחרת", "המלכה הלבנה" ו"הנסיכה הלבנה").
החל מה-30.1, ימי חמישי ב-20:45 ב-HOT3, והחל מה-29.1 ב- HOT VODוב-NEXT TV

הבורחים – עונה 3 –Marvel's Runaways
כל בן נוער חושב שההורים שלו מרושעים. אבל מה אם הייתם מגלים שהם באמת כאלה? "הבורחים" מספרת את סיפורם של שישה בני נוער מרקעים שונים, עם כוחות על או יכולות מיוחדות, שבקושי מצליחים לסבול זה את זה – אבל חייבים להתאחד מול אויב משותף: ההורים שלהם.
החל מה-5.1, בשעה 14:00 ב-HOT3, ומה-1.1 כל הפרקים ב-HOT VOD וב-NEXT TV
ליהיא ונעמה – מטראש לקלאס
ליהיא גרינר, מלכת הטראש הישראלית והאישה עם הפה הכי גדול על המסך, מתייצבת לסדרת חינוך אצל האישה שהגדירה מחדש את המושג קלאס, נעמה קסרי.
נעמה, המבוגר האחראי בצמד, מחליטה לסיים את מה שהתחילה על האי ומוציאה את החברה המופרעת למסע ברחבי הארץ, במהלכו תעביר אותה בכל פרק שיעור אחר בדרכה להפוך לA-ליסט שהיא חולמת להיות.
החל מה-6.1, שני-רביעי ב-22:00 ב-HOT בידור, ומה-2.1 ב-HOT VOD וב-NEXT TV
האפיפיור החדש –The New Pope עונה חדשה
"האפיפיור החדש" ("The New Pope") היא דרמה בת תשעה פרקים שיצר הבמאי האיטלקי זוכה האוסקר, "גלובוס הזהב" וה"באפטה" פאולו סורנטינו ("יפה לנצח", "זה בוודאי המקום") ומהווה המשך ל"האפיפיור הצעיר". הסדרה, שהופקה בקו-פרודוקציה של HBO, CANAL+ ו-SKY והיתה מועמדת לפרס "גלובוס הזהב" ולשני פרסי "אמי", תעלה בסמוך לשידורה בחו"ל רק ב-HOT (שני פרקים ישודרו מדי שבוע).
החל מה-12.1, ימי ראשון ב-22:00 (2 פרקים ברצף), רק ב-HOT HBO, HOT VOD, ו-NEXT TV
זר –The Outsider חדש ב-HOT VOD
"זר" (”The Outsider") היא סדרת מתח חדשה של HBO, המבוססת על רב המכר של סופר האימה המצליח סטיבן קינג ("זה", "הניצוץ"). על העיבוד הטלוויזיוני אמון הסופר והתסריטאי ריצ'רד פרייס ("ליל האירוע"), ואת שני הפרקים הראשונים ביים זוכה "גלובוס הזהב" וה"אמי" ג'ייסון בייטמן ("אוזרק", "משפחה בהפרעה"), שגם מככב בסדרה. המיני סדרה תשודר ב-HOT בצמוד לשידורה בארה"ב, ושני פרקי הבכורה ישודרו ברצף.
החל מה-13.1, ימי שני ב-22:00 ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV
תרגיע – עונה 10 – Curb Your Enthusiasm עונה חדשה
"תרגיע" ("Curb Your Enthusiasm"), הקומדיה זוכת "גלובוס הזהב" וה"אמי" של HBO, נוצרה על ידי יוצר "סיינפלד" לארי דיוויד שמגלם את עצמו. הסדרה שבה למסך ב-2017 לאחר הפסקה של יותר מ-6 שנים, וכעת היא חוזרת לעונה עשירית וחדשה שתשודר ב-HOT בצמוד לארה"ב.
החל מה-21.1, ימי שלישי בשעה 22:00 ב-HOT HBO, ומה-20.1 ב-HOT VOD וב-NEXT TV
אווניו 5 – Avenue 5 סדרה חדשה
"אווניו 5" ("Avenue 5") היא קומדיה עתידנית חדשה של HBO מבית היוצר של המועמד לאוסקר וזוכה ה"אמי" ארמנדו יאנוצ'י ("Veep"), שאף מביים את הפרק הראשון. הסדרה הקומית תעלה ב-HOT בצמוד לשידורה בארה"ב.
החל מה-21.1, שלישי ב-22:30 ב-HOT HBO, ומה-20.1 ב-HOT VOD וב-NEXT TV
חסרי בושה – עונה 10 – Shameless עונה חדשה
"חסרי בושה" ("Shameless"), הקומדיה הנועזת של רשת הכבלים "שואוטיים" וחברת Warner Bros שגרפה שלושה פרסי "אמי" (מתוך 14 מועמדויות) ושתי מועמדויות ל"גלובוס הזהב", חוזרת לעונה עשירית שתשודר רק ב-HOT. זו היא העונה הראשונה מאז עזיבתה של כוכבת הסדרה, המועמדת ל"גלובוס הזהב" אמי רוסום ("מיסטיק ריבר", "פנטום האופרה").

החל מה-1.1, ימי רביעי בשעה 22:00 רק ב-HOT HBO

זמן אמיתי עם ביל מאהר – עונה 18 – Real Time With Bill Maher עונה חדשה
"זמן אמיתי עם ביל מאהר" ("Real Time With Bill Maher") היא תוכנית אירוח קומית מבית רשת HBO, בהנחייתו של הקומיקאי והסאטיריקן ביל מאהר ("Politically Incorrect with Bill Maher") ובהשתתפות פאנל אורחים מתחלף הכולל עיתונאים, פוליטיקאים, מומחים ואנשי אקדמיה.
החל מה-21.1, ימי שלישי בלילה ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV
בבילון ברלין – עונה 2 – Babylon Berlin עונה חדשה
"בבילון ברלין" ("Babylon Berlin") היא דרמה תקופתית גרמנית של רשתות Sky ו-ARD, המבוססת על סדרת רבי המכר מאת וולקר קוטשר. את הסדרה, שהופקה בתקציב עתק של כ-55 מיליון יורו ונחשבת להפקה היקרה ביותר בתולדות הטלוויזיה הגרמנית, יצר הבמאי טום טייקוור ("ראן לולה ראן", "הבושם") שהיה מועמד ל"אמי" ול"גלובוס הזהב" על עבודתו כמלחין ב"ענן אטלס" וב"סנס8". העונה השנייה תעלה במלואה ל-HOT VOD בקטגוריית XTRA – סדרות איכות מהעולם.
החל מה-25.12, רק ב-HOT VOD וב-NEXT TV
שיקגו PD – עונה 4 – Chicago PD עונה חדשה
"שיקגו PD" ("Chicago PD"), סדרת האקשן המצליחה של רשת NBC, המפיק זוכה ה"אמי" דיק וולף (יוצר המותג הטלוויזיוני "חוק וסדר") והתסריטאי-מפיק מאט אולמסטיד ("NYPD"), חוזרת לעונה רביעית שתשודר רק ב-HOT. השניים עומדים גם מאחורי סדרות "שיקגו" – בהן "שיקגו Fire" ו"שיקגו Med" (המשודרות אף הן ב-HOT Zone), ו-"Chicago Justice".
החל מה-23.12, ראשון-חמישי ב-22:00 (2 פרקים ברצף) ב-HOT Zone, ב-HOT VOD וב-NEXT TV
NCIS לוס אנג'לס – עונה 10 – NCIS: Los Angeles עונה חדשה
המועמד ל"גלובוס הזהב" כריס או'דונל ("ניחוח אישה", "באטמן") והמוזיקאי זוכה ה"גראמי" אל אל קול ג'יי ("יום ראשון הגדול" ומנחה "קרב הליפסינק") חוזרים לככב בעונה העשירית של "NCIS לוס אנג'לס" ("NCIS: Los Angeles"), סדרת הבת של הדרמה הפופולארית בעולם, "NCIS".

במהלך ינואר, ב-HOT Zone

ספיישל רובוטים – קטגוריה מיוחדת
הרובוטים הכי מגניבים משתלטים על- HOT VOD young בספיישל מגניב במיוחד, בחינם! במסגרת הספיישל נשיק 3 סדרות חדשות:
רובוטריקים פריים – בעזרת שלושה בני ברית אנושיים, הרובוטריקים שוב מגנים על כדור הארץ מפני הסתערותם של השקרניקים ומנהיגם מגהטרון, רובוטריקים רסקיו בוטס – 4 רובוטריקים צעירים מצטרפים לחבורה ומרכיבים את צוות הצלה: היט-ווייב, צ'ייס, בליידס ובולדר.
החל מה-14.1, חינם ב-HOT VOD young

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן