ארכיון כתבות:

החל מ-25/12: העונה השנייה של ‘בבילון ברלין’

העונה השנייה של הדרמה התקופתית המושקעת מבית היוצר של הבמאי טום טייקוור ("ראן לולה ראן", "הבושם") מגיעה לעונה 2 שתעלה ב-25/12.

"בבילון ברלין" ("Babylon Berlin") היא דרמה תקופתית גרמנית של רשתות Sky ו-ARD, המבוססת על סדרת רבי המכר מאת וולקר קוטשר. את הסדרה, שהופקה בתקציב עתק של כ-55 מיליון יורו ונחשבת להפקה היקרה ביותר בתולדות הטלוויזיה הגרמנית, יצר הבמאי טום טייקוור ("ראן לולה ראן", "הבושם") שהיה מועמד ל"אמי" ול"גלובוס הזהב" על עבודתו כמלחין ב"ענן אטלס" וב"סנס8".
עלילת הסדרה מתרחשת בברלין של שנות העשרים הסוערות, ומתארת לראשונה את ההתפתחויות הפוליטיות והחברתיות שהובילו מרפובליקת ויימאר עד לעליית המפלגה הנאצית. מתחת לחזות הנוצצת של העיר, ההמונים העניים כמהים לחיים טובים יותר. זו תקופת שגשוג לפשע המאורגן ולקיצוניים הפוליטיים.
ראת', קצין משטרה מסתורי מגיע מקלן לברלין, כדי לשמש כסגנו של ראש יחידת מחלק מוסר, מפקד וקולגה נאמן עם אג'נדה נסתרת שהופכת לאיום רציני. בין שני הגברים הללו נמצאת שארלוט, צעירה מבריקה שנאבקת לשפר את חיי משפחתה האומללים ומנהלת חיים כפולים. העונה השנייה נפתחת כשקבר אחים מתגלה ביער. בעבודתו עם מחלק הרצח, ראת' מגיע למסקנות מצמררות, ואילו אחותה של שארלוט מגלה תגלית מטרידה.
"בבילון ברלין" הוצגה לראשונה בפסטיבל "מיפ טיוי" בקאן וגרפה את פרס חבר המושבעים של התחרות. לאחר עלייתה זכתה בפרסי ה"אמי" הגרמני, כמו גם בפרסי האקדמיה הגרמנית לטלוויזיה, והעונה הראשונה זכתה לציון 100% באתר הביקורות "Rotten Tomatoes".
בסדרה, שחודשה לעונות נוספות, מככבים וולקר ברוך ("נער קריאה"), ליב ליסה פרייס ("מקביל"), האנה הרצספרנג ("נער קריאה"), קארל מרקוביץ ("מלון גרנד בודפשט"), לארס איידינגר ("סנס8"), סבסטיאן אורזנדאוסקי ("The Tower") וכריסטיאן פרידל ("סרט לבן").
החל מה-25.12, רק ב-HOT VOD וב-NEXT TV

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן