ארכיון כתבות:

וולקם טוּ עזה: מעל מיליון צופים לפרק הפתיחת של פאודה

הפרק הראשון בעונה השלישית של 'פאודה' שבר את שיאי הצפייה של שתי העונות הקודמות והיה לאחד משני המשדרים הנצפים ביותר ביום חמישי האחרון.

ביום חמישי בערב שודר ב-yes הפרק הראשון לעונה השלישית והמדוברת של "פאודה".
מניתוח של ועדת המדרוג ושל מערכות yes עולה כי הפרק הראשון גרף רייטינג כולל של 12.6%! זהו הישג יוצא דופן, השובר את שיאי העונות הקודמות, ומציב את הפרק כאחד משני המשדרים הנצפים ביותר בפריים-טיים בטלוויזיה בערב חמישי, אחרי 'מונית הכסף' של קשת 12 שקיבלה 13.7%, תוך שהוא עוקף ברייטינג תכניות בולטות של הערוצים השונים, כגון משדר החדשות המיוחד לפריימריז (עם 10.7%), 'המקור' של רשת 13 (עם 7.1%) ו'המרדף' של כאן 11 (עם 4.2%). בנוסף, זכה הפרק לכמיליון צפיות במהלך הסופ"ש הכוללות את השידור חי, צפייה ב-VOD וביוטיוב הרשמי של yes. "פאודה" גם הובילה במקום הראשון במדד "הגוג.?ל "טרנדס" של יום חמישי, ואף הקדימה את החיפושים על הפריימריז של הליכוד.
צוות המסתערבים של "פאודה" ובראשם דורון (ליאור רז), חוזר בעונה חדשה. משימתם העיקרית של המסתערבים הפעם היא לפגוע בתשתית החמאס בגדה המופעלת מעזה, ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועה. כדי לבצע את המשימה, דורון "מושתל" בכפר באזור חברון, וחי שם בזהות של פלסטיני לכל דבר. הוא עובד שם למחייתו כמאמן אגרוף ומוצא עצמו נקשר לצעיר פלסטיני,שנכון לו עתיד גדול כמתאגרף בזירה הבינלאומית. החיבור ביניהם מעניק לדורון גישה נוחה לאביו של המתאגרף הצעיר, בכיר בחמאס, שהשתחרר מהכלא לאחר 20 שנים.
ההתפתחויות במהלך העונה מובילות את דורון ואת צוות המסתערבים לפעילות ולאזורים קשים במיוחד, שעד כה נמנעו מלפעול בהם, לנוכח הסכנה הגדולה לחייהם. לסדרה מצטרפת מרינה מקסימיליאן, בתפקיד ראש דסק עזה בשב"כ.
בהשתתפות ליאור רז, רונה-לי שמעון, עידן עמדי, איציק כהן, עלא דקה, דורון בן-דוד, מרינה מקסימיליאן, יעקב זאדה-דניאל, יוסף אבו ורדה, ריף נאמן,  חאליפה נאטור, סאמר קופטי, בועז קונפורטי, ג'ורג' אסקנדר ועוד.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן