ארכיון כתבות:

יורם זק חוזר: קשת במגעים לרכישת פורמט ריאליטי חדש

קשת במגעים לרכישת פורמט הריאליטי "I'm a Celebrity… Get Me Out Of Here" . ("אני מפורסם, תוציאו אותי מכאן!") שעלתה ב-2002 בבריטניה וזוכה להצלחה רבה בעולם.

במרכז התוכנית, קבוצת מפורסמים נשלחת להתחרות זה בזה על תואר "מלך/ת הג'ונגל". המפורסמים נפרדים מאזורי הנוחות ומשתתפים במשימות קיצוניות ומאתגרות.
פרט נוסף ומכרזי בתכנית, וכזה שמבדיל אותה מ'הישרדות' המשודרת ברשת, היא שהתכנית מועברת לצופה בשידור חי ולא מצטלמת מראש כמו ב'הישרדות'.
הפורמט עלה לראשונה בשנת 2002 באנגליה ונחשב לאחד המצליחים והמדוברים בעולם. קשת מתכננת להביאו לישראל בהפקת ענק, שתכניס את יורם זק ואנשים בכירים בקשת חזרה לעסקי הריאליטי.
זק, שחתום בין היתר על הצלחת 'האח הגדול' בישראל, ואנשים בכירים בקשת נשלחו לצילומי העונה החדשה המצטלמת באוסטרליה במטרה להתרשם מהפקת התכנית ולבחון את הבאת הפורמט לישראל.
אם העיסקה תיחתם, קשת תהיה אחראית על אחת התכניות הגדולות והיקרות ביותר בישראל ותביא לצופה לראשונה אלטרנטיבת ריאליטי בערוץ שלה, לאחר ש'2025' נאלצה להסתיים לאחר עונה אחת בלבד.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן