ארכיון כתבות:

עקב חילוקי דעות: מנכ״ל רשת 13 פורש מתפקידו

יוסי ורשבסקי, מנכ״ל רשת 13, לשעבר מנכ״ל ערוץ 10, שהתמנה לעמוד בראש הערוץ הממוזג פורש מתפקידו לאחר 9 שנים בערוץ 10 ושנה אחת בלבד בערוץ הממוזג.

דריקטוריון רשת 13 מודיע הבוקר (ב') על פרישתו של יוסי ורשבסקי (לשעבר מנכ״ל ערוץ 10, שמוזג יחד עם רשת לערוץ אחד בתחילת 2019) מערוץ רשת 13.
ההערכות הן כי פרישתו של ורשבסקי נשענת, בין השאר, על מצבה של רשת 13 בשנה האחרונה, וחוסר יכולתה להעמיד תחרות משמעותית לקשת 12. נתוני הרייטינג של רשת 13 ושל חדשות 13 בפרט לא עלו משמעותית מאז המיזוג.
ורשבסקי: "אני מודה לדירקטוריון רשת 13 ובעלי מניותיו על שנתנו לידי את המיזוג והניהול של החברה הממוזגת. בתום שנה, מהמאתגרות, המעניינות והקשות ביותר הגיע הזמן להמשיך הלאה".
נדב טופולסקי / צילום: ערן בארי

נדב טופולסקי / צילום: ערן בארי

נדב טופולסקי, יו״ר RGE: "אני רוצה להודות ליוסי על שלקח לידיו את משימת המיזוג והוביל את הערוץ ואת אנשיו בתהליכי שינוי מורכבים בתקופה מאתגרת. עשייתו הענפה למען הערוץ, מחויבותו ונחישותו ראויים לכל הערכה. יוסי הוא מאנשי התקשורת החשובים בישראל, מקצוען אמיתי, ואני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך״
אבי בן טל / צילום: ירון ברנר

אבי בן טל / צילום: ירון ברנר

את מקומו של ורשבסקי ימלא מנכ״ל ynet לשעבר אבי בן טל, שמסר בתגובה: "אני מתרגש ושמח על האתגר ומודה לבעלי רשת 13 ולדירקטוריון על האמון. רשת 13 הוא עמוד תווך בשוק התקשורת הישראלי, ואני גאה ליטול את המושכות ולהוביל את הערוץ יחד עם צוות רשת 13 ומיטב אנשי התוכן והחדשות בישראל".
כל העדכונים לפני כולם בעמוד הפייסבוק שלנו! >> הצטרפו עכשיו

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן