ארכיון כתבות:

למרות שכשלה בפריים טיים: משיח חוזרת לעונה שנייה

הסדרה שצברה יותר ממיליון צפיות בסלקום tv אך נכשלה בעת שידורה בפריים טיים של קשת: 'משיח' חוזרת לעונה שנייה.

הסדרה 'משיח' שיצרו אודי כגן ודנה פוליג תחזור לעונה שנייה, שתעלה בבלעדיות בסלקום tv ב-12.2 ובהמשך השנה גם בקשת 12.
העונה הראשונה צברה למעלה ממיליון צפיות בסלקום tv אך בעת שידורה בפריים טיים היא כשלה ובגדול. קשת בחרה תחילה לבצע שינויים ולקדם את הסדרה, אך בשלב מסוים נאלצה להזיז אותה אל השעות המאוחרות של הפריים טיים.
מה יקרה בעונה השנייה?
משיח כמו משיח, מרוכז בעצמו וחסר מודעות, מנסה לקדם את האורחן באתרי הדירוג הבינלאומיים וגם – חושף סוד משפחתי בלתי צפוי. הזוגיות של ארמונד וטניה מאותגרת על ידי מכשולים רבים, ביניהם גם רצונה של טניה שארמונד יפסיק לעשן ובעיות אין-אונות של ארמונד. מירבי הטבחית בהריון והיא חווה תסמיני טמטמת הריון קיצוניים. האם היא תמצא אהבה חדשה? ואיך נדב נייטס קשור לזה? וזיוי, יד ימינו הנאמן של משיח, ממשיך להעצים ולטפח את התדמית המפוארת של משיח על עצמו – אבל כשזה באמת חשוב, דוחף אותו לקבל את ההחלטות הנכונות.
עלילת העונה השנייה תביא את שלל הסיפורים המתרחשים באורחן שנמצא אי שם בפריפריה הישראלית, בהנהלתו של משיח (אודי כגן) – זמר מצליח בעברו ומסעדן כושל בהווה. עובדים נוספים בפונדק הם מירבי הטבחית (דאנה איבגי), ארמונד אחראי הפריזרים (אבי קושניר), טניה המנקה (נטשה מנור) וזיו, האורגניסט ויד ימינו של משיח (עמית איצקר). כולם חולמים בגדול ומתרסקים בענק.
יוצרי הסדרה: אודי כגן ודנה פוליג | הפקה: ל. בנאסולי הפקות.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן