ארכיון כתבות:

הערכות: חדשות 13 תשיק את האולפן החדש יום לפני הבחירות

אולפן החדשות של רשת צפוי לעבור בזמן הקרוב לבית חדש בנווה אילן, זאת במטרה לשפר את נתוני הצפייה במהדורה, שלא הצליחו לגדול מאז המיזוג.

לפי דיווחו של רן בוקר מאתר ynet, רשת צפויה להשיק את אולפן החדשות החדש בתאריך 1.3, יום לפני מועד הבחירות.
הבחירות נתפסות כמועד אטרקטיבי להשיק את בו את האולפן. בסבב א' של הבחירות רשת השיקה אולפן מיוחד, אך הוא נתפס כמגושם, עקב גודלו ועלותו. חדשות 12 השיקה אף היא אולפן מיוחד ברחבת הכנסת, אך בסבב ב', בדומה לרשת, החליטה להישאר באולפן הקיים.
המעבר לנווה אילן מגבעתיים הוליד סכסוך עבודה בחברה; עקב דרישת העובדים סביב הנסיעות לנווה אילן. הדרישות שהעלו נוגעות לתשלום עבור זמן הנסיעה הממושך. על פי חוק, מחויב המעסיק לשלם על נסיעות עובדים במרחק של מעל 40 ק"מ, אולם לא כך המצב בין תל אביב לנווה אילן. ולכן, יבחן הוועד דרישה לתנאי פרישה משופרים לעובדים, לאור הרעה בתנאי העסקתם.
מחדשות 13 נמסר: "לקראת המעבר לנווה אילן, והשקת האולפנים החדשים, מתנהל משא ומתן עם העובדים, שבו אנו דנים יחדיו בכל הבקשות והעדכונים במטרה להגיע להסכמות משותפות".
מעבר חברת החדשות צפוי להתרחש בשתי פעימות; הראשונה עם מעבר האולפנים והדסקים השונים לנווה אילן והשנייה תתרחש לאחר מספר חודשים, במהלכו צוות העובדים הנמצאים בבית הוורד, בניין ערוץ עשר לשעבר, יעבור לבניין 'רשת' ברמת החייל.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן