ארכיון כתבות:

אחרי יותר מ-20 שנה: תכנית המערכונים ‘הקומדי סטור’ חוזרת לעונה חדשה

טדי הפקות ופרטנר TV מחזירות למסך את תכנית המערכונים המיתולוגית 'הקומדי סטור' משנות ה-90 לעונת איחוד מיוחדת לאור התפשטות נגיף הקורונה בישראל.

אחרי יותר משני עשורים בהם החבורה המחוזרת סירבה להצעות לאיחוד, כל חמשת חברי 'הקומדי סטור' החליטו שעכשיו זה הזמן הנכון כדי לחזור לעונה חדשה ולשמח את הצופים בבית.
'הקומדי סטור' תחזור כבר השבוע בהרכב מלא לעונה חדשה שנכתבה במיוחד להרמת המורל בימים מטורפים אלו, בהשתתפות צביקה הדר, אסף אשתר, רובי דואניאס, גיל ססובר ואיתי שגב.
בפרקים החדשים חוזר ז׳וז׳ו חלסטרה יחד עם גרסה מנומרת למסכת הפה, גיל ססובר בתור הפרופסור הצרפתי שמוצא תרופה לקורונה, ואסף אשתר עם חידודי לשון שמותאמים לימי המגפה העולמית. 
את עונת האיחוד מפיקה טדי, שמשדרת בפרטנר TV את ערוץ הצחוק הישראלי, ׳ערוץ טדי׳. האיחוד כולל 10 פרקים בפורמט bite size, עם הדמויות המוכרות והאהובות של 'הקומדי סטור' שחוזרות במערכונים חדשים שמותאמים למציאות העולמית החדשה.
העונה נכתבה וצולמה בימים האחרונים בתנאים מאתגרים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.
טמירה ירדני, טדי הפקות: "הקומדי סטור הפכה כבר מזמן לסדרת קאלט שהכניסה ביטויים לז'רגון של דורות שלמים, ואני שמחה שהחמישייה כולה, צביקה, אסף, רובי, גיל ואיתי, חוזרת למסך כדי להרים את המורל ולעשות שמח". 

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן