ארכיון כתבות:

אלה הם הזוכים בטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2019

היום (ד׳) התקיים טקס פרסי הטלוויזיה, ששודר בערוץ כאן 11, במהלך הטקס הוענקו פרסים לסדרות, שחקנים, יוצרות ויוצרים במגוון תחומי היצירה הטלוויזיונית. אז מי הם הזוכים הגדולים? ומי הערוץ שקיבל את הכי הרבה פרסים? עשינו לכם סדר

הכרזת הזוכים בטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2019 התקיימה אחר הצהריים, 29 באפריל, במסגרת משדר חגיגי ומיוחד בכאן 11. את המשדר הנחו השחקן והמנחה ירון ברובינסקי והשדרנית מאיה אלקולומברה. המשדר כלל מגוון ראיונות דיגיטליים עם שחקנים ויוצרים מובילים שעלו מהאולפן ובאמצעות ווידאו מביתם והפתעות נוספות.
בטקס הוענקו פרסים לסדרות, שחקנים, יוצרות ויוצרים במגוון תחומי היצירה הטלוויזיונית. השנה נוספו ארבע קטגוריות חדשות ביניהן תחקיר בסדרה תיעודית ועובדתית, תסריט בתכנית סאטירה ומערכונים, ליהוק בתכנית ריאליטי, והקלטה בתכנית תיעודית עובדתית.
חברי האקדמיה, אשר בחרו את הזוכות והזוכים בקטגוריות השונות, מונים כ-1,000 אנשי מקצוע מרכזיים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה בישראל.
הנערים – Our Boys

הנערים – Our Boys

הפרס הראשון, סדרת הדרמה הטובה ביותר היא הנערים של קשת 12. מיני-סדרת טלוויזיה אמריקאית-ישראלית משנת 2019 שנוצרה על ידי חגי לוי, יוסף סידר ותאופיק אבו ואיל. עלילת הסדרה מתמקדת באירוע חטיפתו ורציחתו של מוחמד אבו ח'דיר. הסדרה, בת עשרה פרקים, עלתה לשידור ב-12 באוגוסט 2019 ברשת HBO האמריקאית. בישראל, הסדרה עלתה לשידור ב-HOT ,yes, סלקום tv ופרטנר tv.
"נחמה" / צילום: אוהד רומנו

"נחמה" / צילום: אוהד רומנו

הפרס השני בטקס, סדרה ומיני סדרה קומית הטובה ביותר הולך לנחמה של HOT. הסדרה נוצרה על ידי תומר שני ורשף לוי שגם משחק בתפקיד הראשי. נחמה עלתה לשידור ב-27 ביוני 2019 בחברת HOT.
"מטומטמת" / צילום: אוהד רומנו

"מטומטמת" / צילום: אוהד רומנו

הפרס הבא, הדרמה היומית הטובה ביותר, הולך לסדרה מטומטמת של HOT. יוצרת וכותבת הסדרה היא בת חן סבג, בה היא גם מככבת בתפקיד הראשי. במאי הסדרה הוא שי קפון. העונה הראשונה והשנייה צולמו יחדיו, כשהעונה הראשונה עלתה ב-26 בספטמבר 2016 והעונה השנייה עלתה לשידור ב-3 בספטמבר 2017.
"מעברות", כאן 11

"מעברות", כאן 11

פרס על סדרת התעודה הטובה ביותר השנה, הולך למעברות של כאן 11. התוכנית עוסקת במעברות שהוקמו במדינת ישראל בתחילת ימיה, בעת גל העלייה הגדול לארץ. התוכנית מציגה חומרי ארכיון נדירים ועדויות של תושבי המעברות.
"סליחה על השאלה", כאן 11

"סליחה על השאלה", כאן 11

הפרס החמישי בטקס פרסי האקדמיה – הסדרה העובדתית הטובה ביותר – הולך לסליחה על השאלה של כאן 11. תוכנית מציאות ישראלית המבוססת על הפורמט האוסטרלי "You Can't Ask That" אשר נמכר לכ-30 מדינות ברחבי העולם.
"80 וארבע", כאן 11

"80 וארבע", כאן 11

תכנית הדוקו-ריאליטי הטובה ביותר השנה, ע"פ האקדמיה, היא 80 וארבע של כאן 11. התוכנית עוקבת אחר גן ילדים ומשתתפיו. בגן זה שהוקם בבית דיור מוגן שולבו עשרה ילדים בני ארבע ואליהם צורפו עשרה זקנים (כפי שמקפידים לכנות אותם בסדרה), המתגוררים בבית הדיור המוגן.

רגע הזכייה של עדן אלנה בגמר ‘הכוכב הבא’ / צילום: אורטל דהן

הפרס הבא, תכנית הריאליטי הטובה ביותר ע"פ האקדמיה היא הכוכב הבא לאירוויזיון של קשת 12, אשר היוותה המשך לקדם-אירוויזיון מהעונה השנייה ועד השביעית. התוכנית מהווה מעין המשך לתוכנית "כוכב נולד", כאשר במרכזה תחרות שירה בין כישרונות חדשים בתחום.
עוד פרסים: שעשועון טלוויזיה: "המרדף" של כאן 11, תוכנית סאטירה ומערכונים: "ארץ נהדרת" של קשת 12. תוכנית אירוח: "שי בשידור" של רשת 13. תוכנית בידור: "הסטנדאפיסטים עם רשף לוי" בקשת 12. תוכנית התרבות הזוכה היא "סוכן תרבות" של כאן 11.
פרסים נוספים: תוכנית הראיונות הטובה ביותר ע"פ האקדיה היא "פגישה עם רוני קובן" של כאן. פרס מגזין פנאי הטוב ביותר הולך ל"הצינור" עם גיא לרר המשודרת ברשת. תוכנית תחקירים: "עובדה" של קשת, מהדורת החדשות הטובה ביותר היא המהדורה המרכזית של חדשות 13
17. תוכנית אקטואליה: "היום שהיה" עם טל ברמן
18. סדרה קומית לילדים ונוער: "ילדי בית העץ"
19. סדרת דרמה לילדים ונוער: "גיבור אמיתי" ו"נעלמים" שזכו במשותף.
20. מגזין לילדים ונוער: "להציל את חיות הבר"
21. תוכנית בידור לילדים ונוער: "משחקי המוח"
22. סדרה לגיל הרך: "צוות הצלה"
23. תוכנית ספורט
אולפן ליגת האלופות
24. סדרת רשת
הטרמפיסטים עונה 3
קטגוריות אישיות
25. שחקנית בסדרת דרמה
רובא בלאל עספור – הנערים
26. שחקן בסדרת דרמה
ג'וני עָרביד – הנערים
27. שחקנית בסדרה קומית
אילנית בן יעקב – חמישים
28. שחקן בסדרה קומית
אודי כגן – משיח
29. שחקנית בסדרה לילדים ונוער
ליאת הר-לב – אלישע
30. שחקן בסדרה לילדים ונוער
יניב ביטון – ילדי בית העץ
31. בימוי בסדרת דרמה
יוסף סידר, תאופיק אבו וָאִיל, חגי לוי – הנערים
32. בימוי בסדרה קומית
דפנה לוין – חמישים
33. בימוי בסדרה לילדים ונוער
שירילי דשא – ילדי בית העץ
34. בימוי ויצירת סדרה תיעודית ועובדתית
ענת זלצר, מודי בר-און – שיעור מולדת
35. תסריט בסדרת דרמה
חגי לוי, יוסף סידר, תאופיק אבו ואיל, שוקי בן נעים, יאיר היזמי – הנערים
36. תסריט בסדרה קומית
רשף לוי, תומר שני – נחמה
37. תסריט בסדרה לילדים ונוער
שירילי דשא, רועי שגב – ילדי בית העץ
38. תסריט בתכנית סאטירה מערכונים ובידור
דוד ליפשיץ, אסף שלמון, אסף גפן, איתי רייכר, אילן שפלר, ערן זרחוביץ', שרון טייכר, רשף שי – ארץ נהדרת
39. תחקיר בסדרה תיעודית ועובדתית
הילה שלם בהרד, חגית בן יעקב, רחל נחושתאי, אלונה עבאדי, לילי יודינסקי, תמי ריקליס – מעברות
40. צילום בסדרה עלילתית
ירון שרף – הנערים
41. צילום בסדרה תיעודית ועובדתית
איתן חתוכה – צל של אמת: רוצח כביש החוף
42. עריכת תמונה בסדרה עלילתית
עינת גלזר זָרחין, יעל חרסונסקי – הנערים
43. עריכת תמונה בסדרה תיעודית ועובדתית
דורון ג'רסי, אור לי- טל – מעברות
44. ניהול אמנותי
ערד שָאואט – הנערים
45. עיצוב תלבושות
חוה לוי רוזלסקי – הנערים
46. מוסיקה מקורית
ישי אדר – הנערים
47. עיצוב פסקול
אביב אלדמע – הנערים
48. מקליט/ה בסדרה עלילתית
אשי מילוֹא – הנערים
49. מקליט/ה בסדרה תיעודית ועובדתית
אלעד גולדברג – המסע המופלא של אהרוני וגידי
50. איפור
ליאת שיינין – ארץ נהדרת
51. ליהוק בסדרה עלילתית
הילה יובל – הנערים
52. ליהוק בתכנית ריאליטי דוקו-ריאליטי
שרית כהן בר שמאי – חתונה ממבט ראשון, עונה 2
53. ספיישל אפקטס ווידאו ארט
דן סחר, דניאל פליק – הנערים
מצאתם טעות בכתבה? >> כתבו לנו

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן