ארכיון כתבות:

נא להכיר: הבעלים החדשים של אולפני מימד

חברת "פוינט 2 פוינט" העוסקת בהפקה טכנית וניידות שידור, נכנסה לנעליהם של אולפני מימד MTVS והחל מחודש יולי 20' תנהל ותפעיל את מערך האולפנים ברמת החייל בת"א.

החברה, שהוקמה לפני 30 שנה על ידי ארז קוריאל ומתמחה בהפקות, פונה בעיקר לשוק העסקי ומציעה הפקת מגזינים משודרים וכנסים וירטואליים. במקביל, ימשיכו האולפנים בבעלות החדשה לתת שירותים להפקות הטלוויזיה המסורתיות, שימשיכו להצטלם באולפנים עבור רשת, קשת, ערוצי הכבלים והלוויין ותאגיד השידור.
החברה מתכוונת להיכנס בשנה הקרובה גם אל תחום התוכן, לייצר ולהפיק פורמטים מקוריים לפלטפורמות הדיגיטל השונות. האולפנים יציעו חבילות "one stop shop" לחברות הפקה וללקוחות קצה, שכוללות לא רק צילומי אולפן, אלא גם עריכה, אפטר אפקטס ותלת מימד במתחם פוסט פרודקשן שיוקם במקום ויכלול חדרי עריכה אוויד אוף ליין7 און ליין ופוסט סאונד. החדרים יחוברו למערכת מרכזית (Nexis) שתוכל לתת מענה לכל סוגי העריכות (ריאליטי, דרמה וכו').
פוינט 2 פוינט מפעילה גם ניידת שידור באיכות 4K המשמשת הן לשידורי מופעים, כנסים ואירועי ספורט והן לשידורים של הליכים רפואיים מורכבים הנערכים בישראל ומשודרים אל כנסים רפואיים ברחבי העולם.
ארז קוריאל, מנכ"ל ובעלים של חברת פוינט 2 פוינט סיפר על המהלך: "זיהינו צורך גובר והולך בשדרוג הטוטאל לוק של מוצר הוידאו של העולם הדיגיטלי החדש. אנחנו רוצים להביא את ה production values של טלוויזיה מתקדמת אל עולמות הדיגיטל. זיהינו הזדמנות, דווקא בתקופת הקורונה, להיכנס למתחם שיאפשר לנו לרכז במקום אחד את כל יכולותינו הטכניות הגבוהות ולהוסיף אליהן בית הפקות משלנו, הפרוס על פני אלפי מטרים במיקום אידאלי ברמת החייל."
דנה בהט אפלבאום / באדיבות יח״צ

דנה בהט אפלבאום / באדיבות יח״צ

לתפקיד המפיקה הראשית של האולפנים מונתה דנה בהט-אפלבאום, בעברה כתבת ספורט ועורכת באתר ובערוץ One. בשנים האחרונות מילאה תפקידי תוכן מרכזיים, ביניהם עורכת ראשית של מהדורת החדשות המרכזית בערוץ 20 ועורכת תכנית הבוקר עם ניב רסקין בקשת.
לתפקיד מנהל הפיתוח העסקי מונה דני רייכר, לשעבר מנהל אולפני טלוויזיה בניו יורק ובישראל (אולפני JCS ביד אליהו), מפיק מהדורות חדשות מקומיות בניו יורק ובישראל, מנהל פרוייקטים מיוחדים במאקו, מנהל הניו-מדיה של ערוץ 10 ומנכ"ל נענע 10.
למנהל הטכני של האולפנים מונה שחר גוטשטיין, ששימש בתפקיד גם בתקופת אולפני מימד. לתפקיד מנהל התפעול של האולפנים מונה איתי גלבוע, מנהל התפעול הוותיק והמנוסה של פוינט 2 פוינט.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן