ארכיון כתבות:

פרטנר משיקה שירות גיימינג על גבי המסך; כל המשחקים יאוחסנו בענן

פרטנר משיקה שירות גיימינג לכל המשפחה בתמורה לדמי מנוי חודשיים עם גישה להיצע של יותר מ-400 משחקים; כל המשחקים יהיו על גבי ענן, ללא צורך באחסון מקומי.

בניגוד לשירותי המשחקים בסטרימינג של הענקיות פרטנר TV תתמקד במשחקים המיועדים לכל המשפחה. הגישה לשירות, שיעלה 29 שקל בחודש (חודשיים ראשונים חינם), תתבצע ישירות מתוך ממשק הממיר של המנוי.
במקביל, פרטנר TV פיתחה שלט (בקר) ייעודי ללקוחות שירות המשחקים, המזכיר בצורתו את בקרי המשחק של פלייסטיישן ו-Xbox. עם זאת, לקוחות שיש כבר ברשותם בקרי גיימינג של הקונסולות הפופולריות יוכלו להשתמש בהם. בחלק מהמשחקים גם שלט הטלוויזיה יספיק. בחודשים האחרונים קיימה פרטנר פיילוט פנימי נרחב במערכת בין עובדיה, והכוונה היא להציע אותה למנויי פרטנר TV במהלך החודש הקרוב.
שלט שירות הגיימינג של פרטנר
את פלטפורמת הגיימינג תספק לפרטנר חברת משחקי הענן הבינלאומית "בלקנוט" (Blacknut), המתמחה בפיתוח, עיצוב ושיווק משחקים מסוגים שונים, בהם אקשן וקרבות, מרוצי מכוניות וחלל, ספורט קלאסי ואתגרי, הרפתקאות, היגיון ועוד.
כל המשחקים יהיו על גבי ענן, ללא צורך באחסון מקומי. בין המשחקים בחבילה יהיה ניתן למצוא את: "Astérix & Obélix XXL 3 – The Crystal Menhir", "Tennis World Tour", "Ryse: Son of Rome", Sniper Ghost Warrior 3" ועוד.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן