ארכיון כתבות:

עידן חביב מול סטטיק ובן אל: מה הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון?

עידן חביב כובש את המצעד, ה'קוביות' של סטטיק ובן אל מושכות את הקהל ולמרות שלא הוציא שיר החודש, עדן חסון שומר על מקומו בראש הטבלה; מה הם השירים המושמעים ביותר השבוע ברדיו בישראל? מצעד המוזיקה השבועי לתאריך 27-20/8/2020. המדרג מבוסס על פי נתוני NOISE CHART של השדרן נוי אלוש.

במקום העשירי בטבלת השירים הישראליים המושמעים ביותר ברדיו ובסטרימינג, עומד השיר זוט עני של פיינליסטית 'הכוכב הבא' אלה לי להב. מיד אחריו במקום ה-9 ניצב השיר Alien של הזמר הפופ הבינלאומי דניס לויד.
את המקום ה-8 לוקח השיר חביב אלבי של הצמד סטטיק ובן אל והזמרת נסרין קדרי, שבוצע במיוחד עבור שבוע הגאווה. במקום השביע קוקוריקו של עומר אדם ועדן בן זקן, ובמקום ה-6 ניצב השיר של דולי פן, דקלה ועידן חביב ואז את תראי.

את המקום החמישי במצעד השירים המושמעים ביותר לוקח השיר מיליון דולר, שנכתב על ידי נועה קירל, רון ביטון, ירדן פלג ואיתי שמעוני, ובוצע על ידי קירל עצמה. את המקום הרביעי כובש הדואט בחלומות שלנו של דודו אהרון ועדן מאירי.
במקום השלישי – הלהיט של עדן חסון סיבובים, שצנח מהמקום הראשון בטבלה בשבוע שעבר, במקום השני – קוביות של סטטיק ובן אל תבורי עם אנה זק, שעלה לפני שבוע אחד בלבד.
השיר שנמצא במקום הראשון והפך למושמע ביותר: שלמים של עידן רפאל חביב. את השיר כתבו אבי אוחיון ועקיבא תורג׳מן.
המצעד מורכב מנתונים ממקורות רשמיים שונים שרלוונטים לשוק המוזיקה הישראלי כמו מצעדי פלטפורמות סטרימינג, מצעדי השמעות רדיו ומצעדים דיגיטליים.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן