ארכיון כתבות:

ה-1 בספטמבר בפתח: סלקום tv כבר נערכה ללמידה מרחוק

על רקע החשש לפתוח את הכיתות הבוגרות ללמידה בבתי הספר, וכמענה על הצורך המתעורר סלקום tv נערכת לשנת הלימודים שתיפתח ב-1 בספטמבר ותעלה את מערכת השידורים של הלימודים המקוונים של משרד החינוך. 

מתווה הלימודים בשנת הלימודים תשפ"א צפוי לשלב גם למידה מרחוק בשכבות היסודי והתיכון. בדומה לגל הראשון שהחל בחודש מרץ 2020, סלקום תעלה גם בשנת הלימודים הקרובה לשידור את ערוצי הלימודים המקוונים של משרד החינוך, על מנת לאפשר שגרת לימודים רציפה ואיכותית.

הלמידה מרחוק תנותב לשידורים חיים שמשרד החינוך משדר ברשת, כאשר ערוצי הלימוד יעלו באופן יומי ובשידור חי בין השעות 08:00-14:00 על-ידי מורים מקצועיים ואיכותיים מהשורה הראשונה, במגוון תחומי לימודי הליבה ועד תכנים מקצועיים.
היתרון העצום בהעברת תכני הלימוד דרך הטלוויזיה, הוא בהפחתת העומס מהמערכות המקוונות של משרד החינוך (מערכת שידורים לאומית) ובמתן אפשרות לעשרות אלפי תלמידים להישאר מחוברים ללמידה מרחוק בצורה יעילה.
לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה בשגרת הקורונה ועל רקע אי הוודאות והשינויים הדינמיים במתווה הפתיחה, סלקום tv תתממשק למערכות המקוונות של משרד החינוך והחל מ-1.9.2020 תעלה את הערוצים היעודיים אשר ישדרו את שיעורי הלימוד הרשמיים של הכיתות בשכבות השונות בעברית ובערבית, לאורך כל יום הלימודים ובמשך 5 ימים בשבוע.
סלקום tv אומנם הכריזה רשמית על החזרת הערוצים מסיום שנת הלימודים האחרונה, אך כל חברות הטלוויזיה בישראל (ביניהן: HOT, yes ופרטנר) צפויות לפעול באותו האופן ולהחזיר גם הן את השירות.
בשלב זה הערוצים שיעלו יהיו משכבת כיתות ה' ומעלה, הערוצים יופיעו בקטגוריה ייעודית, ויהיו זמינים ללא עלות.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן