ארכיון כתבות:

למרות משבר הקורונה: yes תשקיע יותר מ-100 מיליון ש"ח בהפקה ישראלית

המעילה של דאנה אבגי ויהודה לוי, מסעדת השף של רותם סלע וגורי אלפי, הפקת ענק על-פי הרומן "מלכת היופי של ירושלים", המסע של רותי ברודו ודיקלה, אהובה עוזרי כפי שלא הכרתם, עמיר בניון בתפקיד דרמטי ראשון בטלוויזיה, מרגי רובוט ו"השטיסלמאניה" חוזרת! yes חושפת את הפקות המקור שיעשו את הטלוויזיה בישראל בשנה הקרובה ומכריזה: למרות השלכות הקורונה, החברה תתשקיע כ- 100 מיליון שקל ביצירה ישראלית.

חברת yes ערכה הבוקר מסיבת עיתונאים לחשיפת הפקות המקור המובילות בטלוויזיה לשנה הקרובה. במהלך האירוע הודיעה החברה כי למרות אתגרי תקופת הקורונה, היא תשקיע השנה ביצירה ישראלית סכום חסר תקדים של למעלה מ-100 מיליון ש"ח נוספים, בלא פחות מ- 31 הפקות מקור, מספר שיא של סדרות אשר מיועדות לשידור ב-yes בשנה הבאה.
מתיחות רבה נרשמה בין מתמודדי הישרדות שהגיעו אחרי לילה ארוך, שמשחקים בסדרות הדגל החדשות של החברה, ביניהם אסי בוזגלו וישראל אוגלבו שלא החליפו מילה ולא מבט, וביקשו להצטלם במקומות נפרדים, לבין זוהר שטראוס שקיבל קיטונות של צעקות מיעקב בוזגלו האב השומר, שגונן על בנו אסי, והעיר לשטראוס שמאחוריו יש משפחה שלמה שרואה ושמעת את ההתבטאויות שלו. הדבר נגמר בסולחה גדולה, שטראוס ניגש לאסי ואמר לו- הגיע לך לזכות, אני אומר את זה עכשיו בפה מלא.
מנכ"ל yes, רן גוראון: "עם פרוץ המגפה ולמרות תקופה של חוסר ודאות, החלטנו לצלם כמתוכנן הפקות ישראליות חדשות, כשבמהלך החודשים האחרונים צילמנו לא פחות מ- 14 (!) סדרות שסיפקו תעסוקה לאנשי תעשיית הטלוויזיה החיוניים לכולנו. אנו מבטיחים לעמוד לצידם באמצעות המשך השקעה אדירה בהפקות מקור חדשות גם השנה, אשר מעידה על מחויבותנו להעשיר את המסך בתוכן איכותי ומגוון, במיוחד בימי החגים והחורף הקרבים, ולספק רצף תעסוקתי ופרנסה לעשרות אלפי משפחות בישראל".
בהמשך לכך, הכריזה yes על בשורה חסרת תקדים לגוף שידור בארץ- החברה תעביר מאות אלפי שקלים ישירות לאנשי תעשייה הטלוויזיה בישראל, על מנת לסייע להם נוכח הפגיעה במקורות הפרנסה של אמנים מסורים כגון תאורנים, עובדי במה, אנשי הלבשה, שחקנים תסריטאים ואחרים, דרך איגוד עובדי התעשייה- אקט ושח"ם.

התפרצות מגפת הקורונה והביקושים האדירים, הביאו את החברה לעבור השנה למתכונת חירום עם העלאת תכנים חדשים וייעודיים ששברו שיאי צפייה בשיעור כולל של כ-25%, עם קרוב ל-1.5 מיליון הזמנות של תכני VOD ליום ועלייה של 40% בהזמנות של סדרות המקור, כש- 9 מתוך 10 התכנים הנצפים ביותר הן הפקות הבית של yes.
סמנכ"לית התוכן ב-yes, קרן גלייכר: השנה ביססנו את מעמדנו כיוצרי התוכן האהוב והמדובר ביותר בישראל, והוא ממשיך לזכות לשבחים, לשבור שיאי צפייה עם להיטים כמו "תאג"ד", שתסיים בשבוע הבא עונה שניה עם למעלה
מ-10 מיליון צפיות (!), פלמ"ח התקופתית ופורצת דרך, "הבוזגלוס" שהפכה את בני משפחת בוזגלו ל"משפחה של המדינה", סדרות התעודה שכולם דיברו עליהן כמו ענבל אור ו"החיים הסודיים של בני ה-"4 וכמובן "פאודה", הסדרה שהפכה לנכס לאומי, שרק פרק הבכורה שלה הביא למיליון צפיות ב-48 השעות הראשונות!"
בין הסדרות שיעלו השנה ונחשפו באירוע:
"הלו יעקב": הבוזגלוס 5
משפחת המלוכה של עולם הכדורגל הישראלי שכבר הפכה ל"משפחה של המדינה", שלא מפסיקה לייצר כותרות חוזרת ל-yes בעונה חמישית מלאת רגש וצחוק וגם דרמה- כיאה לעונה שצולמה בתקופת הקורונה. אסי בוזגלו, שהפך לאחד האנשים המפורסמים במדינה בזכות הופעה בלתי נשכחת בהישרדות VIP! עדי אשתו, שהבינה שהמעמד מחייב, מחליטה לעבור ניתוח דראסטי שיהפוך אותה לדוגמנית זוהרת. פאני ואוהד מגלים ששניהם חתומים לעונה הבאה של הישרדות ומנסים להבין איך הם עושים את זה עם ארבעה ילדים משותפים. מאור ומירן מחליטים להיפרד מיעקב ולקחת סוכן אחר ויעקב ממהר למלא את החלל בג'וב חדש והופך להיות הסוכן של חני הציירת. האם עולם האומנות מוכן נפשית לרכש החדש? במאית: סיגל שביט. הפקה: ארצה הפקות
מלכת היופי של ירושלים
הפקה רחבת יריעה המביאה אל המסך את סיפורם של שלושה דורות במשפחת ארמוזה, משפחה ספניולית – ירושלמית שורשית, בתקופה שבין תחילת שנות ה-20 עד שנות ה-40 של המאה הקודמת. המשפחה האמידה שזורה בסיפורה של ארץ ישראל בתקופות של כיבוש, עצמאות ושגשוג, דרך תקופות שפל ומלחמה. מתחת לפולקלור ולפסאדת ה"כבוד" החשובה כל כך במשפחת ארמוזה, מסתתר סיפורה של משפחה מסוכסכת, שבניה ובנותיה סוחבים איתם "קללה" של אהבה, אותה הם לא מצליחים להגשים. במרכז הסדרה עומדים גבריאל ארמוזה (מיכאל אלוני), אשתו רוזה (הילה סעדה), ושלוש בנותיהם: בקי, רחליקה, ובתו הבכורה שהיא בבת עינו- לונה (סוול אריאל), הלא היא "מלכת היופי של ירושלים". בהשתתפות: מיכאל אלוני, הילה סעדה. תסריטאי: שלמה משיח.

ה"שטיסלמאניה" חוזרת: שטיסל 3

בעונה החדשה אנחנו חוזרים למשפחת שטיסל הבוגרת יותר והלב הולך להתרחב שוב. אנו פוגשים את הדמויות האהובות כמעט 5 שנים לאחר שעזבנו אותן. עקיבא (מיכאל אלוני) הוא כבר אבא לתינוקת החמודה דוביירל׳ה, אמן משגשג אשר מתפרנס מציוריו בעזרתה של סוחרת האומנות רחלי (דניאלה קרטס) אך עדיין מספק לא מעט דאגות לאביו שולם (דבל'ה גליקמן). בהשתתפות דבל'ה גליקמן, מיכאל אלוני, נטע ריסקין, שירה האס, ששון גבאי, הדס ירון, זוהר שטראוס, דניאלה קרטס, חנה לסלאו, מיקי קם, ריף נאמן, גל הוד פישל, שולי רנד ובתפקיד אורח, קובי אריאלי. יוצרים: אורי אלון ויהונתן אינדורסקי. במאי: אלון זינגמן.

"מעילה" – דרמה בכיכובם של יהודה לוי ודאנה איבגי, המבוססת על סיפורה הלא יאמן של אתי אלון; "הטבח"- דרמה על מאחורי הקלעים של מסעדת שף, שהתקבלה ל-3 פסטיבלים בינלאומיים נחשבים עוד בטרם שודרה, בכיכובם של רותם סלע, גורי אלפי וגל תורן; "בני אור"- דרמת פשע על כנופיית נערים צעירים בכיכובם של עמיר בניון ועדן פינס; "למה מי מת"- קומדיה רומנטית על זוג חולי סרטן, בכיכובם של קותי סבג וליהי קורונבסקי שגילחה את ראשה לתפקיד; עונות חדשות ל- "יס מן",בהשתתפות רותי ברודו,אביבת בר-זוהר, הזמרת דיקלה וערן סוויסה, "מייקל" וכן תעלה "ריקוד האש" דרמה בכיכובו של יהודה לוי שיגלם רב ישיבה, ו-PPS סדרת ילדים ונוער בכיכובו של "מרגי"! ערוץ yes דוקו יעלה בין היתר סרט תיעודי עם חומרים שיחשפו לראשונה על הזמרת המנוחה אהובה עוזרי וכן דוקו על כוכב הכדורגל המיתולוגי, רוני קלדרון, שנעלם באופן מסתורי.
בנוסף, יחלו בחודשים הקרובים צילומי העונה הרביעית והמצופה בכל העולם של "פאודה"! שנמכרה לשידור בכל העולם בשלל גרסאות ושפות.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן