ארכיון כתבות:

רועי ניק חוזר בהפקת מקור חדשה; קטלוג התוכן של HOT לחודש נובמבר

הפקת מקור חדשה בכיכובו של רועי ניק, ג'קי אזולאי חוזרת למסך, ועונות חדשות לסדרות הגדולות "חומריו האפלים", "דויטשלנד 89" ו-"המתים המהלכים". קטלוג התוכן המלא של HOT לחודש נובמבר 2020.

נורמלי / סדרה חדשה
"נורמלי", הסדרה החדשה של HOT שיצרו ליאור דיין ואסף קורמן (שגם מביים) ואשר שואבת השראה מאירועי חייו של דיין. "נורמלי" מביאה את סיפורו של נעם אשכנזי (רועי ניק – "בתולות", "אופוריה", "קיבוצניקים"), עיתונאי בן 23, פיטר-פן מטעם עצמו, מתמחה בהגשת טקסטים באיחור, הסנפת כדורי ריטלין שקונה מילדים בתיכון, השמדת מערכות-יחסים ודיבור אסוציאטיבי שנשמע כמו פואטרי-סלאם שיצא משליטה. לאחר שלקה בהתקף פראנויה קשה, נעם מוצא את עצמו מאושפז במחלקה סגורה ומתמודד לראשונה עם סביבה זרה שכוללת אנשים קיצוניים וחוקים נוקשים. במחלקה הפסיכיאטרית הוא גם מוצא לראשונה אנשים שיכולים להבין ולקבל אותו כפי שהוא, מה שגורם לו להאמין שמצא את המקום שהוא יכול להרגיש שייך, אלא שלמחלקה- ולצוות הרפואי שלה- חוקים משלו.
"נורמלי" נבחרה להשתתף בפסטיבל Series Mania במרץ 2020 בליל, צרפת, וייצגה את ישראל בקטגוריית International Panorama.
החל מה-4.11, ימי רביעי-חמישי בשעה 22:15
ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV
הסודות שהיא שומרת / סדרה חדשה
"הסודות שהיא שומרת" ("The Secrets She Keeps") היא דרמת מתח של רשת TEN האוסטרלית שנוצרה על-ידי שרה ווקר ("שכנים שכנים"). הסדרה מבוססת על ספרו באותו השם של הסופר מייקל רובות'אם. כעת הסדרה מגיעה ל-HOT ותשודר מדי שבוע ב-HOT3.
הסדרה מתרחשת בעיר סידני ומגוללת את סיפורן של שתי נשים – אגת'ה (לורה קרמייקל, "אחוזת דאונטון"), אישה קשת-יום שעובדת בסופר, ומייגן (ג'סיקה דה גאו, "החץ", "דרקולה"), אושיית רשת זוהרת. שתיהן בהיריון מתקדם, שתיהן גרות באותו אזור, שתיהן מסתירות סודות גדולים ואפלים מעברן ושתיהן יעשו הכל כדי למנוע מהסודות הללו להתגלות. לאחר מפגש מקרי בסופר, שני העולמות הנפרדים של מייגן ואגת'ה עומדים להתנגש, וכל מה שחשוב להן נמצא בסכנה.
החל מה-10.11, ימי שלישי בשעה 20:45
ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV
אחוזת ביצ'האם / סדרה חדשה
"אחוזת ביצ'האם" ("Beecham House") היא דרמה תקופתית של רשת ITV הבריטית, שנוצרה על-ידי גורינדר צ'אדהה ופול מיידה ברג'ס, שביחד עומדים מאחורי הלהיט "שחקי אותה כמו בקהאם". כעת הסדרה מגיעה ל-HOT ותשודר מדי שבוע ב-HOT3. הסדרה, שהמבקרים הדביקו לה את הכינוי "אחוזת דאונטון ההודית", מתרחשת בשנת 1795 על רקע דעיכתה של האימפריה המוגולית, ועוקבת אחר דיירי אחוזת ביצ'האם בניו דלהי. "אחוזת ביצ'האם" נפתחת עם חזרתו של ג'ון ביצ'האם (טום בייטמן, "השדים של דה וינצ'י", "רצח באוריינט אקספרס") לאחר 3 שנים מעבר לים. ההילולה סביב חזרתו מתחלפת מהר מאוד בחשדנות כאשר צוות העובדים של האחוזה נוכח לגלות שהוא חזר עם תינוק מסתורי, בן תערובת ולכאורה יתום מאם. כאשר אמו השתלטנית (לזלי ניקול, "אחוזת דאונטון") ואחיו המרדן (ליאו סאטר, "ויקטוריה") נכנסים לגור באחוזה המשפחתית החדשה, פוליטיקה, תשוקות, שאיפות ונקמות זוחלים אל עבר פיצוץ.
החל מה-9.11, ימי שני בשעה 20:45
ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV
אחותי ג'קי / עונה חדשה
העונה השלישית, הסוערת והמפתיעה של 'אחותי ג'קי', עוקבת מקרוב אחר הקונפליקטים, המאבקים, והסודות בחייהן האישיים ג'קי ואחיותיה בתקופה המטלטלת של משבר הקורונה בישראל. השבר המעמיק בנישואים של ג'קי וישראל, ההחלטה של ישראל לעזוב את הבית, והקושי של שניהם להחליט כיצד להמשיך מכאן, הם רק חלק מהדרמות הפוקדות את המשפחה. את היריבות בין גולי וג'קי אנו מכירים מהעונות הקודמות, בעונה זו היא רק מתעצמת, כאשר גולי פותחת מסעדה על חורבות המסעדה של ג'קי בשוק צפון. הודיה, אחרי שנים של סבל ועיקולים מצליחה לקבל גת ובונה את חייה מחדש, אושרת ושמחה ממשיכות לא לעבוד רק עכשיו יחד איתם יש עוד מיליון מובטלים, וכרגיל, כנהוג אצל משפחת אלחרר, הדמעות, הכאב, הצחוק, והשמחה מתערבבים אלה באלה לטלנובלה של החיים האמיתיים.
החל מה-18.11, ימי רביעי וחמישי בשעה 19:30
ב-HOT בידור, וב-HOT VOD
התעשייה – Industry / סדרה חדשה
"התעשייה" ("Industry") היא הפקה משותפת של רשת HBO ו-BBC שיצרו מיקי דאון וקונרד קיי. את הסדרה מפיקה היוצרת המוערכת זוכת פרס "גלובוס הזהב" לינה דנהאם ("בנות"), שגם ביימה את הפרק הראשון. בין מפיקי הסדרה הנוספים ניתן למצוא את שני היוצרים ואת ג'יין טרנטר ("ספוקס", "שם המשחק"). "התעשייה" מספקת הצצה לעולם ההשקעות ושוק ההון. הסדרה עוקבת אחר קבוצת צעירים המונעת על-ידי שאיפות, אהבות וסמים, שזה עתה סיימו את לימודיהם האקדמיים. כעת, הם מתחרים על מספר מוגבל של משרות קבועות בבנק השקעות מוביל בלונדון. "הבוגרים" צריכים גם להישען זה על זו וגם לדאוג לעולם לא להשתרך מאחורי השאר או לתת להם יתרון. את חבורת "הבוגרים" מגלמים מיהאלה הרולד, מריסה אבלה, הארי לאוטי, דיוויד ג'ונסון ונבהאן ריזוואן. את שני המנהלים שתפקידם לבחון ולאתגר אותם מגלמים וויל טיודור ("משחקי הכס", "אנושיים") וקן ליונג ("אבודים").
החל מה-10.11, ימי שלישי בשעה 22:00
ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV
חומריו האפלים – His Dark Materials / עונה חדשה
"חומריו האפלים" ("His Dark Materials") היא דרמת פנטזיה של BBC ו-HBO המבוססת על טרילוגיית רבי המכר עטורת הפרסים של פיליפ פולמן. את הקאסט עטור הכוכבים של הסדרה מובילה דפני קין ("לוגאן") ולצדה מככבים גם זוכת "גלובוס הזהב" רות ווילסון ("הרומן"), זוכה ה"טוני" לין-מנואל מירנדה (יוצר המחזמר המצליח "המילטון") והמועמד ל"גלובוס הזהב" ג'יימס מק'אבוי ("כפרה", "X-מן"). בעונתה השנייה של הסדרה, שמתרחשת בעולם מקביל ופנטסטי שבו נשמות בני האדם מתקיימות מחוץ לגופם בדמות בעלי חיים שונים, הלורד עזריאל (מק'אבוי) פותח שער לעולם חדש. ליירה (קין) מוכת היגון עוקבת אחריו אל עבר הלא נודע ופוגשת שם נער בשם וויל שגם עבר בין שני העולמות בכדי לברוח מעברו. ליירה מנסה לעזור לוויל להתאחד מחדש עם אביו בזמן שמלחמה מתחילה לפרוץ סביבם. בינתיים, גברת קולטר מחפשת את ליירה במטרה להחזיר אותה הביתה – בכל מחיר.
החל מה-17.11, ימי שלישי ב-21:00
ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV
דויטשלנד 89 – Deutschland 89 / עונה חדשה
"דויטשלנד 89'" ("Deutschland '89") היא החלק השלישי של סדרות המתח התקופתיות "דויטשלנד 83'" ו"דויטשלנד 86'", פרי יצירתם של בני הזוג אנה וג'ורג' ווינגר. הסדרה תעלה במלואה ב-HOT VOD ביום השנה לנפילת חומת ברלין. "דויטשלנד 89'", שמתרחשת (כפי שמרמז שמה) ב-1989, חוזרת אל מרטין ראוך (ג'ונאס ניי, "Hirngespinster"), דודתו לאונורה (כוכבת הקולנוע מריה שרדר, שגם ביימה את הסרט "חיי אהבה" עם נטע גרטי על פי ספרה של צרויה שלו) וחבריהם בסוכנות המודיעין הזר של מזרח גרמניה, שלוש שנים לאחר מאורעות העונה השנייה. מרטין נאלץ להתמודד עם ההשלכות של נפילתה של חומת ברלין. אל מול הסדר העולמי החדש, כל הנוגעים בדבר צריכים למצוא דרך להשתנות ביחד איתו.
החל מה-9.11
ב-HOT VOD וב-NEXT TV
המאפיה הורגת בקיץ – Mafia Kills Only In Summer / עונה חדשה
"המאפיה הורגת בקיץ" ("The Mafia Kills Only In Summer") היא דרמת פשע קומית איטלקית של רשת RAI שיצאה לראשונה בשנת 2016. את הסדרה יצר המנחה, השחקן, הבמאי והכותב פיירפרנצ'סקו דיליברטו (המכונה באיטליה "פיף"), שגם ביים את הסרט המקורי עליו מבוססת הסדרה. העונה הראשונה של הסדרה עלתה ל-HOT VOD לפני חודשים ספורים בלבד, ועכשיו שתי העונות יהיו זמינות במלואן למנויי השירות. בעונתה השנייה של הסדרה, בני המשפחה מפגינים אומץ רב ושבים לביתם, תחת האיום המתמיד של פעולת נקם מצד המאפיה. עם זאת, לורנזו מפקפק מאוד בהחלטה ומתכנן לבקש שיעבירו אותו לעבוד בצפון איטליה ולעזוב מאחור את העיר הארורה והמשוסעת, ואת הזיכרונות הרעים שיש לו ממנה.
החל מה-23.11
ב-HOT VOD וב-NEXT TV
המתים המהלכים – The Walking Dead / עונה חדשה
"המתים המהלכים" ("The Walking Dead") היא דרמת אימה מצליחה של רשת AMC המבוססת על קומיקס באותו שם מאת רוברט קירקמן. את סדרת הדרמה, שהיתה מועמדת לפרס "גלובוס הזהב" וזכתה בשני פרסי "אמי", יצרו הבמאי המועמד לשלושה פרסי אוסקר פרנק דרבונט ("חומות של תקווה") והמפיקה גייל אן הרד ("שליחות קטלנית", "הנוסע השמיני"). העונה השמינית תעלה במלואה ל-HOT VOD.
החל מה-16.11
ב-HOT VOD וב-NEXT TV
שיקגו – Chicago Fire / עונה חדשה
"שיקגו Fire" ("Chicago Fire"), סדרת האקשן המצליחה של רשת NBC, נוצרה על ידי צמד התסריטאים מייקל ברנדט ודרק האס ("מבוקש", "יותר מהיר יותר עצבני") והמפיק זוכה ה"אמי" דיק וולף (יוצר המותג הטלוויזיוני "חוק וסדר"), שעומדים גם מאחורי סדרות "שיקגו" – "שיקגו PD", "שיקגו Med" (המשודרות אף הן ב-HOT Zone), ו-"Chicago Justice". הסדרה חודשה כבר עד לעונה 11.
החל מה-8.11, ראשון-חמישי בשעה 22:00
ב-HOT Zone, ב-HOT VOD וב-NEXT TV
קטגוריית עולם קסום
בחודש ספטמבר האחרון, במסגרת ספיישל "יהיה בסדר בסגר" העלנו קטגוריה של עולם קסום וראינו שהצופים מאוד אוהבים את הז'אנר ולכן החלטנו להרחיב את הספיישל לקטגוריה קבועה אצלנו בשירות.
אספנו לכם את הסדרות הכי קסומות עם החברות הכי טובות למקום אחד, סדרות העצמת בנות אבל לא רק לבנות: מועדון ווינX, בראץ, פופיXי, גליטר פורס. כמו כן, במסגרת השקת הקטגוריה נעלה גם עם 2 סדרות אנימציה חדשות: הקסם של ג'וג'ו Secret Joujo ג'וג'ו חולמת להיות קונדיטורית גדולה בדיוק כמו אמא שלה. היא חיה חיים רגילים עד שיום אחד טארו, חתול מדבר, מופיע ומספר לה על העבר שלה בממלכה השמימית. טארו נותן לג'וג'ו משימה, למצוא את אלות אור הכוכבים וקוסמות קטנות Little Charmers – הסדרה מספרת על חבורת הקוסמות הקטנות: הייזל, פוזי ולבנדר. בכל פרק הן יוצאות להרפתקה אחרת, עם כוחות הקסם הייחודיים שלהן ואי אפשר שלא להתאהב בהן.
החל מה-1.11
חינם ב-HOT VOD young וב-NEXT TV
אנגרי בירדס
חדש ב- HOT VOD young ! מגוון עונות של הסדרה אנגרי בירדס, המבוססות על המשחק המוכר והאהוב, ועוקבות אחר הרפתקאותיהן של הציפורים, כשהן שומרות על הביצים שלהן מפני חזירים שרוצים לגנוב אותן כדי לתת למלך שלהם לאכול אותן.
החל מה-1.11
חינם ב-HOT VOD young וב-NEXT TV
ספיישל יום שישי ה- 13
יום שישי ה-13 קורה אחת ל-7 חודשים ומחייב התייחסות מיוחדת ו-young HOT VOD לא יוותרו על זה. אספנו בשביליכם את כל הסדרות מז'אנר האימה (סדרות ישראליות, סדרות מחו"ל וכן פרקים מיוחדים שמתייחסים לאירוע) כדי שתוכלו לצבור שעות מהנות של אימה כי אין תזמון טוב יותר לפחד. בין הסדרות שיעלו בספיישל: יורשי הלילה, תברחו, מי מפחד מהחושך? זאבים בדם, חצויה, שעה מכושפת, ללא מוצא, צפוף – פרק אימה ועוד
בואו לפחד איתנו בכיף עם סדרות לאמיצים בלבד!
החל מה-8.11
חינם ב-HOT VOD young וב-NEXT TV
הנערים משום מקום
רכש חדש של ה-YOUNG. סדרת דרמת מסתורין זוכת פרסים על ארבעה נערים שלא היו מתחברים בשום מצב אחר שמצליחים לשרוד לילה מפחיד במעמקי היער. הם חוזרים הביתה ומגלים שהכל השתנה מאז שעזבו.
בטיול בית ספר של עיירה קטנה, ארבעה נערים – ג'ייק, סאם, אנדי ופליקס מצוותים יחד. הם הולכים לאיבוד ונאלצים לישון בלילה במעמקי יער מפחיד כשלפתע כל בציוד שלהם נעלם והם נתקלים בסופת טורנדו מוזרה. הם מוצאים את דרכם חזרה לעיירה שלהם, אבל בעוד שהעיירה שם, אף אחד לא זוכר אותם. המשפחות שלהם חיות שם, אבל זה כאילו הם מעולם לא נולדו. מנקודה זאת הם צריכים למצוא דרך לחיות בלי שאף אחד דואג להם, בלי שיש להם זהות ולנסות להבין מה קרה להם.
החל מה-19.11
חינם ב-HOT VOD young וב-NEXT TV

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן