ארכיון כתבות:

הטלוויזיה שהכרתם בדרך למכה הגדולה מכולן

סלקום מציעה ללקוחותיה חבילה אחת שכוללת הכל; מנגד, פרטנר מנסה להיות הוט ו-yes.

מנכ"ל פרטנר

הטלוויזיה הרב ערוצית עוברת מהפכה של ממש בזמן האחרון: לאחר שסלקום יצאה עם הטלוויזיה האינטרנטית שלה, לא היה ברור לאן זה יילך.. (נכון, לבסוף סלקום הצליחו לצבור מספר לקוחות יפה ומכובד, אך המהפכה האמיתית לא התחילה.

וזאת בגלל שלהוט וליס, אשר שלטו במונפול בטלוויזיה הישראלית, לא נכנעו ולא יצאו בהורדת מחירים דרסטית,

מנכ" ל סלקום

מה שגרם לשינוי הגדול ולשחקנית הגדולה יס להוריד מחירים וללכת על חבילת הכל-כלול זוהי כניסתה של פרטנר ושחקניות נוספות כמו נטפליקס ואמזון לתחום הטלוויזיה הישראלית.

השחקניות הישנות- יס והוט הבינו את המעבר הגדול של הצופים לסטרימרים ולטלוויזיה אינטרנטית, ולכן השיקו חבילות מוזלות אשר ניתן לצפות בהן בסמארטפונים ובסטרימרים, מה שמיוחד באותן החבילות הן שהן מנותקות לגמרי מחברות ההם שלהן, הוט ויס. סטינג ונקסט של הוט הם מוצרים נפרדים מבית יס והוט אשר לא כפופים כלל לחוקי הרגוליזציה הארצית – ולכן, לא מחוייבות כלל להפקות מקור בין היתר.

אך, למרות זאת, המוצרים החדשים של יס והוט לא שלמים מספיק ונראה כי בעליהם – הוט ויס מפחדים לפגוע בטלוויזיה הגדולה שלהם. ולכן – מהוט לא נראה את נקסט תומכת בסטרימרים ומיס לא נראה את כל הספריות הגדולות.

מה שעוד מעניין – זה הסכסוך של יס עם אר-ג'י-אי, חברת האם של ערוץ הספורט וערוץ הילדים, הסכסוך הגדול שלהם גרם לערוץ הילדים לרדת משידורי החברה בראשית 2017 ולאחר שנה גם משידורי הוט, יס הקריסה כמעט לגמרי את תחום הילדים של החברה, בנוסף- ערוץ הספורט שלהם לא עלה בסטינג – מכיוון שאינה מחוייבת לכך.

אביב גלעדי rge

אז שאלת השאלות הגדולה עכשיו היא – האם יס והוט יוותרו לגמרי על עצמן וייתמקדו בחברות הקטנות שלהן או שמא ימשיכו להוריד מחירים ולקוות לנס. את כל זה אנו נגלה בזמן הקרוב.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

Comments are closed.

דילוג לתוכן