ארכיון כתבות:

אפל תשיק את iTunes ב-Windows Store

היום נערך כנס המפתחים של Microsoft, בו הוכרז בין היתר על ה-Creators Update שלה – העתק הדבר ישירות מהענן, אינטרקציה של מפתחים עם Cortana (העוזרת האישית של מיקרוסופט) ועוד שלל דברים ייעודיים למשתמשים – אך בעיקר למפתחים.

אך מה שהפתיע אותנו במיוחד זו דווקא החשיפה על כך שתוכנת ה- iTunes מגיעה ל- Windows Store (חנות היישומים של מיקרוסופט).

תוכנת ה-iTunes של Apple (אפל) משמשת את משתמשי אפל לחבר את שלל מכשירי החברה כמו האייפון למשל, או האייפד למחשב, לצורך ניהול, סנכרון, גיבוי, העברת קבצים והורדת תכנים. ה-iTunes כבר היה קיים לחלונות, אך הוא לא היה זמין להורדה דרך חנות האפליקציות של מיקרוסופט.

הכנסתו של ה-iTunes לחנות היישומים של החברה פונה בעיקר למשתמשי מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט – ה Windows 10 S – מי שלא זוכר את ההכרזה של שבוע שעבר, מדובר בגסה דלת אפשרויות, קלה וגם זולה יותר בהשוואה ל-Pro. אך החיסרון הגדול ביותר הוא המגבלה על התקנת יישומים דרך הדפדפן (מלבד אלו שבחנות היישומים), זאת בעיקר בכדי לאפשר למערכת לפעול מהר וחלק יותר עם מפרט נמוך.

השקת ה iTunes בחנות האפליקציות Windows Store אמורה להתרחש כבר בחודשים הקרובים. כנראה כבר בטקס ה WWDC17 שיתקיים ב5 ביוני.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

Comments are closed.

דילוג לתוכן