ארכיון כתבות:

דרמה בשוק הטלוויזיה: yes תעבור לשדר דרך האינטרנט

אחרי לבטים רבים בתחום, עכשיו זה רשמי: יס תיפרד באופן סופי מהלווין, באמצעותו היא משדרת ללקוחותיה את ערוצי הטלוויזיה, ותעבור לשדר דרך האינטרנט. בדומה לדרך בה פועלת סלקום ופרטנר כיום. כל הפרטים
שידור דרך האינטרנט נחשב למקור זול ומשתלם יותר. בנוסף להיותו חסכוני, הוא מאפשר גם הוספת פיצ'רים כמו חזרה אחורה בשידור והתחלה מחדש (פיצ'רים שנחשבים כבסיסיים בשירותים אינטרנטיים כמו סלקום ופרטנר).

בזק, חברת האם של יס, הודיעה כי תעבור לשדר את שידורי הטלווזיה על בסיס האינטרנט בלבד. לפי יס, המהלך צפוי להביא לחיסכון בהוצאות החברה ולהתאמה טובה יותר לתנאי השוק.


"היום הודענו על החלטה חשובה שקיבלנו, להשקיע בטכנולוגיה נוספת לצד הלוויין", אמר מנכ"ל yes, רן גוראון. "זוהי נקודת ציון משמעותית בחיי החברה, שתאפשר לנו להמשיך ולהעניק ללקוחותינו את חוויית הצפייה החכמה והמתקדמת ביותר, בהלימה לדפוסי השימוש הדינמיים ולהתפתחויות הטכנולוגיות בארץ ובעולם. החברה פועלת על בסיס תוכנית פעולה עסקית מיטבית בעלת היבטים טכנולוגיים ופיננסיים ובמהלך שנת 2019 נצא עם בשורה צרכנית משמעותית לצרכני הטלוויזיה בישראל".


מנכ"ל יס רן גוראון

לפי הודעת בזק, מדובר בהליך הדרגתי וארוך שיימשך מספר שנים, במהלכו תעקוב יס באופן שוטף אחר תנאי השוק, התחרות והסביבה הטכנולוגית, ותבחן בצורה תדירה את ישימות המתווה ואת הצורך, ככל שיהיה, בביצוע שינויים בו, בקצב ביצועו או באופן יישומו, וזאת בשים לב גם לצרכי לקוחותיה ובהתחשב במחויבויות רגולטוריות.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן