ארכיון כתבות:

מהיר ועצבני כובש את בתי הקולנוע

מלך האריות, מאחוריך: סרט הספין אוף של 'מהיר ועצבני' הצליח לכבוש מחדש את בתי הקולנוע בארץ והפך לסרט המצליח ביותר בחודש אוגוסט אי פעם. כמה צפו בסרט המדובר? כל הנתונים אצלנו

סרט הספין אוף בסדרת הסרטים המצליחה ביותר איי פעם בארץ, פתח במקום הראשון בסוף השבוע האחרון והדיח את 'מלך האריות' מפסגת טבלת שוברי הקופות בישראל לאחר שבועיים.
למעלה ממאה וחמישים אלף צופים בסוף השבוע הראשון של 'מהיר ועצבני: הובס ושואו' בבתי הקולנוע בישראל. מדובר בפתיחה הגבוהה ביותר לסרט בישראל בחודש אוגוסט אי פעם.

כמו כן, מדובר בפתיחה השלישית בגובהה בסדרת הסרטים המצליחה 'מהיר ועצבני' שהסרט הקודם בה (מהיר ועצבני 8) הוא הסרט עם הפתיחה הגבוהה ביותר בישראל אי פעם (מהיר ועצבני 9 יצא בישראל בעוד שנה בחודש מאי 2020).
טוליפ אנטרטיינמנט, מפיצת סרטי יוניברסל בישראל, מסרו: "זו מבחינתנו כבר מזמן לא הפתעה. הקהל הישראלי מוכיח כל פעם מחדש שהוא יודע מה הוא אוהב. מדובר בסרט הפופקורן האולטימטיבי לקהל בארץ שאוהב את האקשן שלו גדול, מהיר וכן גם עצבני. במונחי אוכלוסייה, סדרת מהיר ועצבני בארץ היא הסטאר וורס של ארה"ב עם הצלחות חסרות תקדים שמחזיקות בכל השיאים לקהל המקומי"

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן