ארכיון כתבות:

אחרי 15 שנים: עומרי בץ עוזב את טלית תקשורת

עומרי בץ עוזב את טלית תקשורת אחרי 15 שנים כמנכ"ל החברה. עומרי : "זה היה חתיכת מסע והגיע הזמן להתחיל חדש"

עומרי בץ עוזב את טלית תקשורת 15 שנים אחרי הצטרפותו לקבוצה בניהן 13 שנים כמנכ"ל החברה ושותף בה. המהלך מגיע מיד לאחר השלמת עסקת המכירה של טלית תקשורת אותה הוביל עומרי לקבוצת NMC יונייטד.
טלית תקשורת היא מהחברות הבולטות בתחום התקשורת וההפקה. בין היתר טלית היא בעלת ערוצי הטלוויזיה ג'וניור, בית פלוס, ערוץ כוכבי הילדים וערוץ התינוקות בייבי.
במסגרת הפקות הטלוויזיה הבולטות של טלית בשנים האחרונות ניתן למצוא תכניות ילדים כמו קופיקו, ג'ינג'י רינת גבאי ורבות אחרות.
טלית בולטת בשוק המקומי בין היתר כחברה המובילה בתחום ייצוג תאגידי מדיה בינלאומיים בישראל במסגרת הזו פעלה טלית בראשות עומרי כנציגה מקומית עבור חברות מובילות כמו Turner, FOX, יורוספורט, ערוץ האופנה, ערוצי נשיונל ג'יאוגרפיק ורבים אחרים.
בשנים האחרונות פיתח עומרי בקבוצת טלית את פעילות הדיגיטל, היוטיוב ופעילות המו"לות בזכויות מוזיקה ובין היתר ייסד את חברת הבת – טלית מיוזיק פאבלישינג שעוסקת בייצוג זכויות מו"לות מוזיקה של חברות מוזיקה מהעולם.
בשנה האחרונה בעסקה יוצאת דופן בגודלה נמכר ערוץ בייבי הבינלאומי שמופק בישראל ע"י טלית תקשורת לחברת דיסני. הערוץ משדר ב 120 מדינות בעולם לעשרות מיליוני בתי אב והוא ערוץ הטלוויזיה המצליח בעולם לתינוקות בני 0-3.
עומרי בץ: "אני אסיר תודה ליהודה טלית ז"ל מורי ורבי מייסד החברה, שאפשר לי לנהל את החברה במהלך שנים כה ארוכות ושם את בטחונו המלא בידי ובמיוחד על הזכות להוביל את החברה בעשור אתגרי במיוחד לשוק התקשורת תוך הצלחות לא מבוטלות בתחום המדיה בארץ ובעולם וכן על הזכות הגדולה שניתנה לי להשתתף כאחד המייסדים בחברה הבינלאומית של ערוץ בייבי ומכירתה לענקית המדיה דיסני.
אני מעביר את החברה לידיהן הנאמנות של קבוצת NMC ואין לי ספק שהצמיחה של טלית תקשורת בשנים האחרונות תמשיך גם תחת ההנהלה החדשה"
עומרי בעל השכלה משפטית ותואר במנהל עסקים בהתמחות מימון והוא התחיל את דרכו בשוק התקשורת  כיועץ משפטי בשידורי קשת בשנת 2003.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן