ארכיון כתבות:

קשת בצרות: האח הגדול העולמית שלחה תביעה לתכנית 2025

חברת ההפקות אנדמול, בעלת הזכויות בפורמט האח הגדול שלחה תביעה למשרדי קשת השבוע בגין הפרת זכויות יוצרים בנוגע לתכנית הריאליטי החדשה של קשת – 2025. כל הפרטים


לאחר שחברת אנדמול ישראל רכשה שליש מהמניות של רשת היה די ברור שהיא תיקח איתה את התכנית המצליחה והגדולה בישראל לערוץ החדש אותו רכשה, אך קשת, שנהנתה במשך עשור מהפופולאריות של הפורמט וההצלחה שלו מחוץ לגבולות המסך, בחרה שלא לוותר על התכנית והבאזז שלה והחלה בחלופה. לחלופה הזו קוראים 2025, פורמט מקורי של קשת, אותו יצרו יורם זק (האיש שעמד מאחורי האח הגדול), וארז טל (המנחה הוותיק של האח).

ארז טל / צילום: רונן ארקמן

התכנית זוכה מדי שבוע לירידה ממושכת ברייטינג אך לא בטוח שזהו הסוף שלה: לאחרונה קשת יצרה קשר עם סוכנים של סלבס בתעשייה במטרה להכניס תושבים VIP אל תוך העיר, ולמשוך צופים חדשים אל התכנית, כפי שהצליחה רשת עם העונה הנוכחית של האח הגדול.

אך השבוע קרה דבר שרבים בתעשייה לא חשבו שיקרה: חברת אנדמול העולמית שלחה מכתב תביעה אל משרדי קשת ברמת החייל בטענה שלקחה סממנים ואלמנטים לתכנית שהיו מזוהים עם האח הגדול. לא בטוח שלכתב התביעה ישנו בסיס רציונלי, אך אין ספק שעם המלחמה שקשת מנהלת על הרייטינג של התכנית מדי שבוע, הבעיה הזו רק מוסיפה אש לתכנית, שגורלה עוד לא נסגר.

כל נתוני הרייטינג מתעדכנים אצלנו מדי יום באתר החל מהשעה 9:00 בבוקר.

הצטרפו לקבוצת הטלגרם שלנו וקבלו את כל העדכונים לפני כולם!

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן