ארכיון כתבות:

משחקי השף: אסף גרניט קיבל הצעה לעבור לקשת

השף הפופולרי אסף גרניט, שהתגלה בטלוויזיה בתכניות 'משחקי השף' ו'מהפכה במטבח' של רשת 13 קיבל הצעה מפתה לעבור למתחרים – קשת 12.

אסף גרניט נחשב לאחר השפים המצליחים ביותר בישראל, וכזה שהצליח גם מחוצה לה. בנוסף, הוא הצליח להישאר פופולרי מאוד במסך הטלוויזיה (בתכניות 'משחקי השף' ו'מהפכה במטבח' המשודרות ברשת).
לפי דיווחו של ערן סוויסה, גרניט קיבל לאחרונה הצעה מהמתחרים בקשת לעבור לערוץ 12 ולהוביל תכניות ופרוייקטים בערוץ. בין היתר, הוצע לו להיכנס כשופט לאחת מתכניות הבישול, להשתתף בסדרת דרמה חדשה ולהוביל פורמט חדש בערוץ.
החוזה של גרניט עם רשת 13 צפוי להסתיים בעוד כחודש, וזו הסיבה כי נפגש לאחרונה עם בכירי קשת, שנלחמת על כך שיצטרף לערוץ שלה ויחזק אותה.
אך מנגד, רשת לא מעוניינת לוותר על גרניט והפופולריות שהוא מביא לערוץ, והציעה לו להישאר בתמורה להעלאה דרמטית בשכר. מקורבים בערוץ טוענים כי ההתעקשות של רשת להשאיר אותו נעשית ישירות על ידי נדב טופולסקי, האיש החזק והמשפיע ביותר בערוץ, ושליחו של המיליונר לן בלווטניק, שגם מחזיק בערוץ.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן