ארכיון כתבות:

גורי אלפי, רותם סלע וגל תורן בהפקה מקורית חדשה: קטלוג הסדרות של yes לחודש נובמבר

גורי אלפי, רותם סלע וגל תורן בהפקה מקורית חדשה, "האנטומייה של גריי" חוזרת למסך בפעם ה-17 ויובל סמו מגיע להצחיק את הילדים שלכם עם "אבא מטפלת"; קטלוג התוכן המלא של yes לחודש נובמבר 2020.

לראשונה בטלוויזיה בישראל, דרמה המתרחשת מאחורי הקלעים של מסעדת שף, בקרביים של אחד המקומות הייצריים ורווי המתח, בו כל מנה יכולה לחרוץ את גורלך.
גל תורן, גורי אלפי ורותם סלע מככבים בסדרה שבמרכזה מערכת יחסית מרתקת בין שף- כוכב לטבח שמתחיל לעבוד אצלו; עוד לפני עלייתה לאוויר התקבלה הסדרה ל-3 פסטיבלי טלוויזיה וקולנוע חשובים באירופה ותורן זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל הסדרות בברלין. נמרוד (גורי אלפי), איש משפחה, חנוק ממחויבויות וכורע תחת האפרוריות של חייו, מחליט לעזוב את העבודה הנוחה והשוחקת בהייטק ומוצא את עצמו "נקרע" במטבח של אחד השפים המובילים בתל אביב. דורי השף (גל תורן) הוא ההיפך הגמור ממנו – כוכב, מגלומן, סינגל חסר מעצורים, כריזמטי ובשיא ההצלחה המקצועית שלו. שניהם בערך באותו הגיל אבל מסלול החיים שלהם שונה לחלוטין ומתנגש במטבח הלוהט, האלים ורווי היצרים.
הטבח: רק ב-yes בכורה החל ב-5/11 ב-yes VOD ובSTINGTV וב 7/11/2020 בשעה 22:00 ב- yes TV DRAMA
לאחר שעונה 16 הסתיימה מוקדם מהצפוי בשל מגפת הקורונה, ונאלצה לצאת להפסקה ארוכה מהרגיל כעת חוזרת אלינו הסדרה האהובה לעונה חדשה, עונה שתעסוק לא מעט במגפת הקורונה העולמית ותפתח בשבועיים הראשונים להתפרצותה. כפי שציינו מפיקי הסדרה – "אנחנו הולכים להתייחס למגפה הזאת, זה בטוח. אין מצב להיות סדרה רפואית ארוכת טווח ולא לעסוק בסיפור הרפואי של חיינו". העונה עתידה לקבל תפנית קצת יותר רצינית, הפעם נוכח המשבר הרפואי העמוק בו אנו מצויים והטרגדיות שבצדו.
בנוסף, אופי הצילומים של העונה היה שונה בתכלית ממה שהיה נהוג על הסט בעונות הקודמות – כל השחקנים נבדקו שלוש פעמים בשבוע, נהלים ברורים למקרה של חולים מאומתים על הסט, כל השחקנים והצוות הופרדו לקפסולות, הצוות והצלמים הקפידו על ריחוק ועטו מסיכות וציוד מגן כל הזמן. משודר צמוד לשידור בארה"ב.
האנטומיה של גריי – עונה 17: החל מ-16/11, שני ב-21:45 ב- yes TV DRAMA, yes VOD וב-STING TV
מיני סדרה היסטורית של רשת FX והולו, שהיתה מועמדת ל-10 פרסי אמי, כולל המיני-סדרה הטובה ביותר.
הסדרה מתרחשת בתקופת המאבק לשחרור האישה בארה"ב של שנות ה-70, ובמרכזה המאבק הפוליטי על התיקון לחוקה שנועד לקבע את מעמדן השווה של נשים וכן תגובת הנגד החריפה שהוא יצר. את מאבק-הנגד מובילה האקטיביסטית השמרנית פיליס שאלפלי (אותה משחקת קייט בלאנשט שהיתה מועמדת לאמי על תפקידה) באפקטיביות מפתיעה, שהצליחה למנוע את התיקון הזה עד עצם היום הזה. לסדרה יש צוות גדול של שחקניות ושחקנים המגלמים דמויות היסטוריות, בינהם רוז ביירן ("מסיבת רווקות" "דמג'ס") המגלמת את עורכת הדין גלוריה סטיינהם, אליזבת' בנקס, אוזו אדובה ("כתום זה השחור החדש") שגם זכתה באמי על תפקידה, מרגו מרטינדייל ("האמריקנים") שהיתה מועמדת לאמי על תפקידה, שרה פולסון, ג'ון סלאטרי ("מד מן"), טרייסי אולמן (מועמדת גם היא לאמי), ג'נין טריפלהורן ועוד. מאחורי הסדרה עומדות מפיקת "מד מן" דאווי וולר והמחזאית טניה בארפילד (שהיתה גם מכותבי "האמריקנים"). כל פרקי הסדרה יעלו ל-VOD בבינג'.
גברת אמריקה: החל מ-1/11, ראשון 21:45 ב-yes VOD, yes TV DRAMA – רק בyes בינג'
סדרת הבת האהובה והמצליחה של "האנטומיה של גריי" חוזרת לעונה 4 ומסקרנת עם פרק פתיחה שהוא קרוסאובר עם סדרת האם. העונה החדשה תמשיך לעקוב אחר חייהם המקצועיים והאישיים של צוות הכבאים העובדים בתחנה 19, במיוחד לאור האבדות הגדולות שהם ספגו בעונה הקודמת: אנדי תתמודד עם אבדן אביה, ויק ודין עם המשיכה ביניהם ועוד. כמובן שכל זה יתרחש לצד האתגרים העצומים שפוקדים את הצוות ואת תושבי האזור לאור מגפת הקורונה שפרצה בארה"ב. סטפניה סטמפינאטו (ד"ר קארינה דה לוקה) שהתארחה ברוב פרקי העונה הקודמת עוברת מ"האנטומיה של גריי" לתחנה 19 כשחקנית קבועה העונה. משודר צמוד לשידור בארה"ב.
תחנה 19 עונה 4: החל מ-16/11, שני 21:00 ב-yes VOD, yes TV DRAMA וב STINGTV רק בyes
הדרמה האהובה חוזרת בעונה חדשה. החבורה המגובשת של החברים הסובבת את גארי (ג'יימס רודי, "בניחוש חוקר"), רום (רומני מלקו, "העשב של השכן") ואדי ( דיויד ג'יונטולי, "גרים") שהינם חברים טובים שגם משפחותיהם קשורות זו בזו, נכנסה ללבבות רבים וממשיכה לרגש.
בעונה החדשה קבוצת החברים שתמיד נשענת זה על זו בדרכים שונות, מרגשות ושאפתניות נחשפת לעולם חדש, עולם של מגפה עולמית. בדיוק כשנראה כי כל אחד בדרכו מצליח להסתדר עם חייו, מופיעה המגפה ומשנה סדרי חיים וזה כמובן בנוסף לכל הנושאים האחרים שצריך להתמודד איתם בחיי היום יום.
נגלה ונזכר מחדש במה שהחבורה הזאת יודעת לעשות הכי טוב: בעזרת אהבתם ותמיכתם של חברים, אפשר לעבור הכל. אז אסור לנו לשכוח כי חברות היא לא דבר גדול. זה מיליון דברים קטנים. משודר צמוד לשידור בארה"ב
מיליון דברים קטנים עונה 3: החל מה-20/11 ב-yes VOD וב STINGTV וב 09/12/2020 בשעה 21:00 ב-,yes TV DRAMA רק ב-yes
הסדרה חוזרת לעונה חדשה ואקטואלית מתמיד, כאשר התמה המרכזית שתלווה את הדמויות שאליהן כבר נקשרנו תהיה –"התחלות חדשות".
המריבה הענקית שחתמה את העונה הקודמת מובילה להפרדת כוחות ורנדל (זוכה האמי סטרלינג ק. בראון) יחגוג לראשונה את יום הולדתו ה-40 בנפרד מקייט וקווין.
העונה החדשה תתמודד עם הנושאים החמים שנמצאים על סדר היום העולמי -כמו מגפת הקורונה ומחאות האפרו – אמריקאים בארה"ב, וכל זה לצד נושאים כמו אבהותו המתקרבת של קווין ומצבה המנטלי המדרדר של רבקה.
משודר צמוד לשידור בארה"ב
החיים עצמם עונה 5: החל מה-1/11 ב-yes VOD, וב-25/11 ב-21:00+21:45 ב- yes TV DRAMA וב-STINGTV – רק בyes
עונה שלישית לסדרת הדרמה הפופולרית בהשראת סיפור חייה של העורכת הראשית של המגזין הנשי הנחשב "קוסמופוליטן", ג'ואנה קולס. הסדרה עוקבת אחר חייהן המקצועיים והפרטיים של שלוש מתמחות צעירות ואופנתיות במגזין נשים נחשב: סאטון (מייגן פאהי), קאט (איישה די) וג'יין (קייטי סטיבנס). העונה ממשיכה מיד אחרי אירוע סיום העונה הקודמת בפריז, והפעם הבנות חוזרות לניו יורק להתמודד עם בחירות והחלטות גורליות. בנוסף מגזין "סקארלט" עובר שינויים וחברי מערכת חדשים נכנסים לחייהן. בפרק פלאשבק מיוחד לתקופה שלפני תחילת הסדרה, אף נזכה לראות את הפגישה הראשונה של הבנות. כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'
עושות כותרות 3: החל מ-26/11, חמישי ב21:00 וב-21:45 ב-yes VOD, yes TV DRAMA וב-STINGTV– רק בyes
עונה שניה לדרמה הקומית השנונה מאת הקומיקאי המוכשר ראמי יוסף. הסדרה המצחיקה והמרגשת מספרת פחות או יותר את סיפור חייו – בחור צעיר שגר עם משפחתו בניו ג'רזי, בן להורים מהגרים ממצרים. הוא נקרע בין התרבות האמריקאית לבין המסורת המוסלמית. לעונה מצטרף זוכה האוסקר מרשהאלה עלי ("הספר הירוק") כשייח כריזמטי, ושחקנית הפורנו לשעבר מיה קאליפה מתארחת.
סדרה מצחיקה וחכמה המנסה להראות בצורה עדינה ואוהבת את עולמם המורכב של המהגרים. כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג
ראמי 2: החל מ-21/11, שבת ב-22:00 ב-yes VOD, yes TV COMEDY וב-STINGTV– רק בyes
עונה חדשה לקומדיה האהובה. קייטי אוטו היא אישה בעלת ביטחון עצמי ואם לשלושה המגדלת את משפחתה בעיר העשירה ווסטפורט בקונטיקט המלאה באימהות "מושלמות" וילדיהן ה"מושלמים". למזלה, בעלה גרג תומך בה בכל דרך אפשרית ותפקידו להציב בפניה את גבולות ההיגיון כשהם שואפים להקנות לילדיהם את החינוך טוב ביותר, יחד עם ערכים מסורתיים, ומשתדלים להבטיח שילדיהם לא יצאו כמו חבריהם, משימה לא פשוטה בכלל. הסדרה נוגעת בתכנים סטראוטיפיים הנוגעים לאמהות ועקרות בית. נושאים הקשורים במשפחתיות, עבודה, בית ספר, חברה ומעמד כלכלי ועוד. משודר צמוד לשידור בארה"ב
אמא אמריקאית 5: מ- 28/11 ימי שבת ב- 19:55 ב-yes TV COMEDY וב- yes VOD וב-STINGTV – רק בyes
עונה חדשה לסדרת האקשן והמתח העוקבת אחרי רד רדינגטון (ג'יימס ספיידר) אסיר נמלט ומבריק שהסגיר את עצמו לידי המשטרה, ומציע לעזור ל-FBI לתפוס נבלים אחרים בתנאי שאליזבת קין, מאפיינת הפרופילים החדשה, תהיה השותפה שלו.
העונה הקודמת, שבשל מגפת הקורונה הפסיקה את הצילומים הסתיימה בפרק שהושלם בעזרת אנימציה ובסופו קין מצדדת באמה קתרינה על פני רד, המסתיר מחלה מסתורית.
בעונה החדשה, שהטאג ליין שלה הוא "בלי שקרים, בלי סודות" צפויים להיחשף המניעים של קתרינה ורד וקין תצטרך לחשוב טוב באיזה צד היא. משודר צמוד לשידור בארה"ב
הרשימה השחורה עונה 8: החל מה- 14/11ב- yes VOD וב-19/11 ב-22:00 ב- yes TV ACTION וב-STING TV
סדרת הפנטזיה המופלאה מבית BBC ו-HBO חוזרת לעונה שנייה. הסדרה מבוססת על הטרילוגיה זוכת הפרסים של פיליפ פולמן שנחשבת יצירת מופת מודרנית של סיפורת דמיונית . העונה השנייה עומדת להיפתח בדיוק במקום בו הסתיימה העונה הראשונה ותראה לנו מה נמצא מן העבר השני לשער שנפתח בפניה של ליירה בעונה הקודמת. שני העולמות ייחשפו בצורה נרחבת יותר והסוד שניסתה הכנסייה להסתיר מתושבי העולם ייחשף כאשר כולם יהיו מודעים לעולם הנוסף שקיים ממש מעל הראש שלהם.
בעולם החדש תפגוש ליירה את וויל, ילד צעיר שגם מנסה לפענח את עברו. בוויל נתקלנו בכמה הזדמנויות עוד בעונה הראשונה, אז גילה שער נסתר שמאפשר לו לעבור לעולם השני. יחד ינסו השניים לפענח את המסתורין שבעברם ואיך הם קשורים זה לזו, כשברקע מרחפת לה סכנה המגיעה מצידה של גברת קולטר, שרוצה להחזיר את ליירה בחזרה הביתה בכל דרך אפשרית. אל צוות השחקנים יצטרפו העונה טרנס סטאמפ, ג'ייד אנוקה וסימון קירבי. משודר צמוד לשידור בארה"ב
חומריו האפלים 2: מה-17/11 ב-yes VOD וב-STINGTV. וב-24/11 ב-22:00 ב- yes TV ACTION
דרמה חדשה, מבטיחה ומסקרנת מבית HBO. בנקאים וסוחרים צעירים, עושים את דרכם בעולם הפיננסי בזמן מפולת הבורסות בעולם בשנת 2008. הסדרה תוארה כ"שילוב של מיליארדים עם אופוריה" ומכניסה את הצופה לעולם מנקודת מבטה של הארפר, צעירה העושה את צעדיה הראשונים בעולם הפיננסי של לונדון, בו חבורת צעירים רעבים ואמביציוזיים מתחרים על מספר מקומות מצומצם בחברת הפיננסים פייפוינט.
לינה דנהאם ("בנות") חתומה על בימוי הפרק הראשון של הסדרה ובנוסף לקחה חלק בהפקת הסדרה. משודר צמוד לשידור בארה"ב
התעשייה: מה-10/11 ב-yes VOD וב-STINGTV. ב-20/12 ב-21:00 ב- yes TV DRAMA
הסדרה האהובה והמצליחה NCIS, בכיכובו של מארק הרמון ("שיקאגו הופ", "הבית הלבן") חוזרת בעונה מספר 15! העונה ה-15 כוללת כמה שינויים בקאסט הקבוע: ג'ניפר אספוזיטו ("ספין סיטי") שהצטרפה בעונה שעברה, עזבה את הסדרה ובמקומה מצטרפת העונה המועמדת ל"גלובוס הזהב" מריה בלו ("היסטוריה של אלימות", "חופשיות על הבר") שתגלם את ג'קי סלואן, פסיכולוגית מבצעית. זאת עומדת להיות העונה האחרונה של פולי פרט ("הצלצול"), שגילמה את אבי. לתפקידי אורח מיוחדים יגיעו העונה גבריאל קרטריס (אנדריאה זאקרמן "בוורלי הילס 90210"), קווין פולאק ("החשוד המיידי") ודרו קארי ("המופע של דרו קארי"). כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'
NCIS 15: החל מה- 1/11 ב- yes VOD וב-8/11 ב-22:00 וב-22:45 ב- yes TV ACTIONוב-STING TV
מיני סדרה חדשה מבית HBO, בכיכובם של ניקול קידמן, יו גרנט ודונלד סת'רלנד, המבוססת על רומן שכתבה ג'ין האנף קורליץ ועיבד והפיק דיוויד אי. קלי.
הסדרה עוקבת אחר גרייס פרסר (קידמן) שחיה את החיים שתמיד רצתה: היא תרפיסטית מצליחה שעומדת לפרסם את ספרה הראשון, נשואה לבעל אוהב (גרנט) ואם לבן צעיר שלומד בבית ספר יוקרתי. מספר שבועות לפני פרסום הספר שלה, נפער סדק בחייה: מוות אכזרי מוביל לשרשרת גילויים איומים. גרייס נשארת מאחור להתמודד עם אסון פומבי ענק, עם שאלות קשות לגבי יכולותיה המקצועיות ותחושה רעה שלא מרפה: היא היתה צריכה לדעת. כעת עליה לעזוב את חייה הקודמים ולהתחיל חיים חדשים עבור בנה ועבור עצמה.
משודר צמוד לשידור בארה"ב
היית צריכה לדעת: מה-26/10 ב-yes VOD, וב-1/11 ב-21:00 ב- yes TV DRAMAוב-STING TV
לילי סיירוס, האופר הטובה ביותר במזרח התיכון, חוזרת לעונה חדשה ומטורפת במיוחד שעונה סוף סוף על כל השאלות:
האם אייל יצליח להשיג את הכסף לטיול שהבטיח לשקד? האם שקד ואורי יהיו חברים? ומתי כבר תיגמר הקורונה? (טוב, אולי על זה העונה החדשה לא תענה..)
אבא מטפלת היא סדרה קומית לבני הנעורים מבית היוצר של יואב גרוס, רז יובן, אלעד חן ויובל סמו (המגלם בה גם את התפקיד הראשי) את הסדרה ביים יוגב יפת.
העונה החדשה שהופקה על ידי "יואב גרוס הפקות" תעלה לשידור בקרוב ותכלול בין שחקניה את יובל סמו, דאנה איבגי, רבקה מיכאלי, גיה באר גורביץ', מור עזריה, בן יוסיפוביץ', דין הפנר, יפית אסולין, לצד אלה יצטרפו שורה של אורחים מפתיעים: מיה דגן ובתה אמליה, תיקי דיין, ליאת הר-לב, סטפן, מייקל הרפז, ליטל שוורץ ועוד.
אבא מטפלת 2: החל מ- 29.11 , ב- yes VOD Kids , STINGTV ובערוץ Teennick
תכניות שמסתיימות בחודש נובמבר:
 • yes TV ACTION
  17/11/2020
  מוקד – טקסס 911
 • yes TV ACTION
  17/11/2020
  חוק וסדר 21
 • yes TV ACTION
  25/11/2020
  ארץ לאבקרפט
 • yes TV ACTION
  12/11/2020
  סוכני שילד 7
 • yes TV ACTION
  01/11/2020
  נפרדנו כך 2
 • yes TV DRAMA
  01/11/2020
  שקרן/ית 2
 • yes TV DRAMA
  18/11/2020
  סיפור אהבה
 • yes TV DRAMA
  19/11/2020
  עושות כותרות 2
 • yes TV DRAMA
  24/11/2020
  ניו אמסטרדם
 • yes TV DRAMA
  14/11/2020
  ראמי

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן