ארכיון כתבות:

תתרגלו: החל מהשנה הבאה "אקס פקטור" של רשת תבחר את נציג ישראל לאירוויזיון

רשת זכתה במכרז אשר פתח תאגיד השידור הציבורי למציאת תכנית מוסיקלית שתבחר את נציג ישראל לאירוויזיון. התכנית שנבחרה על ידי הערוץ היא "אקס פקטור", שתחזור למסך אחרי תקופה. כל הפרטים

חמש שנים אחרי שזכתה קשת במכרז לבחירת נציג ישראל לאירוויזיון, עם 'הכוכב הבא' (ששניתה את שמה מאוחר יותר ל'הכוכב הבא לאירוויזיון') תאגיד השידור הציבורי כאן 11 הוציא מכרז אשר בסופו נבחרה התכנית הבריטית "אקס פקטור", המשודרת בישראל ברשת 13, לזו שתבחר, החל מהשנה הבאה, את נציג ישראל לאירוויזיון 2022.
הזכות לבחור את נציג ישראל לאירוויזיון היא גורם משפיע בטלוויזיה המסחרית, שבשנים האחרונות גרם לתכנית הריאליטי של קשת 'הכוכב הבא' להתפוצץ על המסך עם נתוני רייטינג גבוהים במיוחד. בנוסף לכך, כל תכניות המוסיקה אשר שודרו ממול ירדו מהאוויר בזו אחר זו, בשל חוסר עניין ורייטינג.
רשת בונה על התואר החדש כדי להביא צופים חדשים לעונה הבאה של "אקס פקטור", שתוכננה לעלות בקרוב. מלבד צופים, התואר גם עזר לקשת בשנים האחרונות לחזק את הסלוגן 'הטלוויזיה של ישראל' ולבסס עצמה כערוץ מרכזי- כאשר היא הייתה הערוץ היחיד בישראל שבחר את הנציג הישראלי לאירוויזיון.
המנחים החדשים שנבחרו לתכנית, שכאמור תעלה בקרוב למסכים, הם סיימון קאוול, אביב גפן ונטע ברזילי. הערוץ גם מחזר אחר מירי מסיקה ומשה פרץ. אם מסיקה תצטרף לתוכנית, היא תהיה הזמרת היחידה בישראל ששפטה בכל התוכניות.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן