שבת, דצמבר 9

"תמונות מחיי נישואין" ו"אבק כוכבים": קטלוג הסדרות של "הוט" לספטמבר הקרוב

0

"תמונות מחיי נישואין" או "דרכים משונות"? "אבק כוכבים" או "הים שמעבר"? מדריך הסדרות של "Scopt" לתכני "HOT" לחודש ספטמבר 2021.


 • "תמונות מחיי נישואין" | סדרה חדשה

"תמונות מחיי נישואין" היא מיני-סדרה בת חמישה פרקים של רשת HBO, המבוססת על המיני-סדרה באותו שם של הבמאי האגדי אינגמר ברגמן. הסדרה בוחנת מחדש את הדיוקן שברגמן צייר בסדרת המקור של אהבה, שנאה, תשוקה מונוגמיה ונישואין – הפעם דרך עיניהם של זוג אמריקאי בין זמננו (אייזק וצ'סטיין). הסדרה תעקוב אחר העליות והמורדות של נישואיהם, מהתפרקות להשלמה וחזרה, לאורך עשור. הסדרה מגיעה לשידור שבועי החל מיום שני, 13.9 ב-HOT HBO והפרקים יהיו זמינים כבר משעות הבוקר ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

"תמונות מחיי נישואין" / צילום: HBO, באדיבות HOT
 • "אבק כוכבים" | סדרה חדשה

"אבק כוכבים" ("Starstruck") היא סדרה קומית רומנטית חדשה בת שישה פרקים בהפקה משותפת של הרשתות HBO max ו-BBC. העלילה סובבת סביב ג'סי (מטפאו), בחורה ניו-זילנדית בשנות ה-20 לחייה שגרה בלונדון ועובדת בבית קולנוע וכמטפלת לילדים קטנים. בערב השנה החדשה, ג'סי פוגשת בחור בשם טום ולאחר היכרות קצרה הם שוכבים. בבוקר, מה שנראה כמו סטוץ תמים מתחיל להסתבך כשג'סי מגלה שטום הוא "טום קאפור" – כוכב קולנוע ענק. ג'סי חשבה שהאירוע יהפוך לאנקדוטה מצחיקה ושלעולם לא תראה יותר את טום, אבל במהרה מתברר שהשניים לא מצליחים להתרחק זה מזו. הסדרה תעלה לשידור ביום חמישי, 2.9 ב-HOT HBO וכלל הפרקים זמינים ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

"אבק כוכבים" / צילום: BBC, HBO MAX ובאדיבות HOT
 • "תושב חוץ" | סדרה חדשה

"תושב חוץ" ("Resident Alien") היא דרמת מד"ב קומית חדשה של רשת Syfy המבוססת על סדרת חוברות הקומיקס באותו השם. לאחר שהתרסק על כדור הארץ, חייזר (טודיק) שנשלח כדי להשמיד את המין האנושי הורג רופא בחופשה וגונב את זהותו. הוא מתבקש לבצע נתיחה בגופתו של רופא העיירה, לאחר שמת בנסיבות מסתוריות, ונאבק בדילמה המוסרית שמציבה המשימה שלו, בעודו מתמודד עם ילד בן 9 שרואה אותו בדמותו החייזרית. הסדרה תעלה לשידור ביום ראשון, ה-5.9 ב-HOT HBO וכלל הפרקים זמינים ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

"תושב חוץ" / צילום: באדיבות HOT
 • "הסוכנות" | דרמת מתח פוליטית צרפתית חדשה

כל העונות של "הסוכנות" ("The Bureau"), דרמת המתח הפוליטית של הרשת הצרפתית Canal+, מגיעות רק ל-HOT.

הסדרה מתארת את חייהם של סוכנים מיוחדים בסוכנות הביון המרכזית של צרפת – המנהל הכללי לביטחון-חוץ (DGSE). היא מתמקדת ב"לשכת האגדות", האחראית לאימונם של סוכנים סמויים במשימות ארוכות-טווח בצפון אפריקה ובמרכז התיכון. משימתם של הסוכנים, שחיים במדינות אלו במשך שנים תחת זהות בדויה, היא לאתר ולגייס מקורות מודיעין מהימנים.

במרכז הסדרה עומד גיאום דביילי (קסוביץ'), שחוזר לפריז אחרי שש שנים כסוכן סמוי בדמשק ומתקשה לחזור לחייו הישנים ולהתחבר מחדש לבתו. כשהוא מגלה שנדיה, אהובתו מדמשק, נמצאת בפריז, הוא מפר את החוקים ומחדש את יחסיו איתה, כשהוא עוטה על עצמו שוב את זהותו הבדויה מדמשק. הסדרה עוקבת אחר ניסיונו של גיאום לנווט בין חייו כמרגל לבין זהותו הישנה ממנה הוא מתקשה לשחרר. כלל העונות ישודרו בשידור יומי בערוץ HOT HBO החל מה-19/9, ועונה תעלה מדי יום ראשון ל-HOT VOD ו-NEXT TV.

"הסוכנות" / צילום: Canal+ ובאדיבות "HOT"
 • "דרכים משונות" |סדרה חדשה

דרכים משונות" ("My Different Ways") היא דרמה קומית דנית חדשה המבוססת על הספר באותו השם מאת הסופרת סיגורד הארטקורן פלאטנר.

ויטוס בן ה-27 תקוע בשגרת חייו המשמימים. הוא חי בתחושה שהפסיד בחיים עד שפגש את אמה. אמה היא בחורה אופטימית, הרפתקנית ואימפולסיבית – או במילים אחרות, כל מה שויטוס לא. מתפתח ביניהם קשר, אבל ויטוס השמיט את הפרט הקטן שחברתו לשעבר נכנסה להיריון ולמורת רוחו החליטה לשמור את התינוק. מה שוויטוס לא יודע זה שלאמה יש סוד משלה – והוא אפילו יותר גדול מהסוד שלו. האם האהבה שלהם תוכל לשרוד כשהסודות שלהם יצאו לאור? החל מה-1.9, מדי יום רביעי ישודר פרק חדש בערוץ HOT HBO, וכלל הפרקים זמינים ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

"דרכים משונות" / צילום: באדיבות HOT
 • "הים שמעבר" | דרמת נוער איטלקית חדשה

העיר נאפולי נשלטת על-ידי המאפיה. עבור נערים רבים שמועסקים על-ידי משפחות הפשע, לשבת במתקני כליאה לבני נוער מהווה חלק בלתי נפרד מ"העבודה". עם זאת, פיליפו, שבא ממשפחה מבוססת וחולם להיות מוזיקאי, וקרמיין, שבא ממשפחת פשע ורוצה לעזוב את העסק המשפחתי ולהפוך למעצב שיער – מעולם לא חשבו שילכו בדרך הזו. לאחר ששניהם ביצעו פשעים חמורים, החלומות שלהם נגדעו באיבם והחופש שלהם נלקח מהם.

במתקן הכליאה הם נאלצים להדוף את מתקפותיו של סירו, עצור במתקן שנמצא בדרכו להפוך לראש משפחת פשע, ופיליפו מתאהב בעצורה בשם נדיצה. האם יש לאהבה שלהם סיכוי לשרוד במקום כזה? על אף ניסיונותיה של פאולה מנהלת המתקן "לתקן" את העצורים, הנערים והנערות לרוב נאלצים לדאוג לעצמם. הדבר היחיד שיש להם להיאחז בו זה הים שנמצא תחתיהם ומבטיח עתיד מזהיר בו חלומותיהם עוד עשויים להתגשם. הסדרה תעלה לשידור החל מה-23.9 בערוץ HOT HBO, וכלל הפרקים זמינים ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

"הים שמעבר" / צילום: באדיבות "HOT"
 • "הרופא הטוב" | עונה חדשה

"הרופא הטוב" היא דרמת בית חולים של "סוני" ורשת ABC, מהיוצר זוכה ה"אמי" דיוויד שור ("האוס").

את הסדרה מוביל כוכב "בייטס מוטל" ו"צ'ארלי בממלכת השוקולד" פרדי היימור, המגלם את ד"ר שון מרפי – מנתח צעיר ואוטיסט עם תסמונת סאוונט. התפקיד המאתגר זיכה את היימור במועמדות לפרס "גלובוס הזהב" ולשבחי המבקרים.

לאחר מאורעות סיום העונה הרביעית צוות הרופאים מנסה להתאושש מעזיבתה של קלייר. שון (היימור) וליאה (פייג' ספארה, "כולם חוזרים הביתה") מתכוננים לחתונתם לאחר האירוסין בסיום העונה הקודמת. הקשרים החדשים של אודרי (כריסטינה צ'אנג, "24") ומתאו (אוסוואלדו בנאבידן) ושל מורגן (פיונה גבלמן, "ווילפרד") ואלכס (וויל יון לי, "פחמן משודרג") צומחים ועומדים מול מכשולים ואתגרים. הסדרה תעלה לשידור החל מה-30.9 בערוץ HOT3, וכלל הפרקים יעלו ל-HOT VOD ול-NEXT TV.

"הרופא הטוב" / צילום: ABC ובאדיבות "HOT"
 • "בנות לנצח" | סדרה חדשה

"בנות לנצח" היא קומדיה מוזיקלית שהופקה עבור שירות הסטרימינג Peacock של רשת NBC.

בשנות ה-90, להקת הבנות "Girls5Eva" נהנו מ-15 דקות של תהילה כאשר אחד השירים שלהן הפך ללהיט. לאחר יותר מ-20 שנה דון (ברליס), אחת מחברות הלהקה לשעבר, גילתה שראפר מצליח סימפל קטע מתוך הלהיט היחיד שלהן ומאמינה שזו ההזדמנות שלהן לחזור. היא מנסה לאחד את חברות הלהקה, שכל אחת מהן מתמודדת עם בעיות אישיות, אך מגלה שבתעשיית מוזיקה שמדירה זמרות – איחוד הלהקה הוא רק הצעד הראשון בדרכן חזרה לפסגה. הסדרה תעלה לשידור החל מה-2.9 בערוץ HOT3, וכלל הפרקים יעלו ל-HOT VOD ול-NEXT TV.

צילום: Peacock ובאדיבות "HOT"
 • "רופא כלבבי" | עונה חדשה

"רופא כלבבי" היא דרמת בית חולים של רשת "Nine" האוסטרלית, שנוצרה על ידי טוני מקנמרה ("The Secret Life of Us"), איאן קולי ("רייק") ואלן האריס ("ציפורי אהבה").

ד"ר יו נייט (רודג'ר קורסר, "השקר היפה") הוא מנתח לב מצליח בסידני, כוכב עולה בתחומו. הוא מוכשר, כריזמטי, יהיר ונהנתן שמאמין שהחוקים אינם חלים עליו. אלא שאחרי מסיבה סוערת במיוחד, יו מתעורר בסוויטת מלון עם דוגמנית מחוסרת הכרה שנטלה מנת יתר ומכאן הכל מתחיל להתדרדר: הוא עומד לשימוע בפני ועדה רפואית, נאסר עליו לנתח והוא נאלץ לשמש כרופא במרפאה. יו נשלח חזרה לעיירת הולדתו, ווייהופ, שם הוא מקווה להימנע בפיתויים ולפתוח דף חדש. למציאות, לעומת זאת, יש תכניות אחרות עבורו.

בעונה הרביעית של הסדרה, יו חוגג לבתו יום הולדת שנה בעוד הוא נמצא על הסף של סגירת הסכם חסות גדול עבור מרפאת הלב שלו. עם זאת, דעתו מוסחת על-ידי טארה, רופאה חדשה ויפהפייה עם עבר מפוקפק, מה שמעמיד את המרפאה שלו והקריירה שלו בסכנה. העונה הרביעית של הסדרה תעלה ב-28.9 ותשודר ב"HOT3" וכלל הפרקים מן העונה הרביעית והעונות קודמות יעלו במלואן ל-HOT VOD ול-NEXT TV.

צילום: רשת "Nine" ובאדיבות "HOT"
 • "הכל יהיה בסדר" | סדרה ועונה חדשה

"הכל יהיה בסדר" היא קומדיה אמריקאית שנוצרה על-ידי ג'וש תומס, שגם מככב. תומס יצר, כתב, ביים וכיכב בסדרה עטורת השבחים והפרסים "קבלו אותי".

ניקולס, בחור אוסטרלי בשנות ה-20 לחייו, מבקר את אביו האמריקאי ואת שתי אחיותיו-למחצה בלוס אנג'לס. במהלך ביקורו, אביו האלמן של ניקולס מספר לו שהוא חולה סופני ושהוא רוצה שניקולס יהפוך לאפוטרופוס של בנותיו, ג'נביב (פרס) ומטילדה (קרומר). העונה הראשונה והשנייה תהיה זמינה החל מה-19.9 ב"HOT3" וכלל הפרקים יהיו זמינים ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

צילום: באדיבות "HOT"
 • "פשוט ג'ו" | סדרה חדשה

"פשוט ג'ו" היא דרמה של רשת NBC שנוצרה על-ידי צמד התסריטאים והמפיקים המועמדים לפרס ה"אמי" גארט לרנר וראסל פרינד ("האוס"), שגם מפיקים את הסדרה.

במרכז הסדרה עומד ג'ו קימבריו (וולק), שבטקס סיום הקולג' שלו קיבל החלטה גורלית. הסדרה עוקבת אחר שלושת צירי הזמן האפשריים שיתפתחו כתוצאה מכל אחת מהאפשרויות שניתנו לו, ובוחנת את השאלה כיצד חייו היו נראים אם היה מקבל החלטה המבוססת על אהבה, נאמנות או תשוקה?. הסדרה תעלה ב-29.9 לשידור שבועי ב"HOT3" והפרקים יעלו ל-HOT VOD ול-NEXT TV.

"פשוט ג'ו" | צילום: באדיבות "HOT"
 • "כמעט משפחה" | סדרה חדשה

"כמעט משפחה" היא דרמה של רשת FOX המבוססת על הסדרה האוסטרלית "Sisters".

ג'וליה בקלי (סנואו) גדלה כבת יחידה. אביה, לאון בקלי (טימות'י האטון, "מי מתגורר בבית היל"), הוא מומחה בעל שם עולמי לפוריות. יום אחד מגלה ג'וליה שאביה השתמש בזרע שלו כדי לעבר מאות נשים, ויש לה לפחות 100 אחים ואחיות למחצה ברחבי העולם – כולל חברת ילדותה של ג'וליה אידי (אצ'יקונווק). ג'וליה ואידי חוברות לרוקסי (אוסמנט) – אחות למחצה נוספת שלהן ומתעמלת אולימפית לשעבר, כדי להתמודד עם הגילויים החדשים על חייהן. הסדרה תהיה זמינה החל מה-5.9 ב-HOT VOD וב-NEXT TV ותעלה לשידור החל מה-10.9 ב"HOT3"

"כמעט משפחה" | צילום: FOX ובאדיבות "HOT"
 • "ויקטוריה" | סדרה חדשה

"ויקטוריה" היא דרמה תקופתית בריטית של רשת ITV מהיוצרת דייזי גודווין.

הסדרה, שלאורך עונותיה הייתה מועמדת לפרסי ה"אמי" והבאפט"א, עוקבת אחר עלייתה של המלכה ויקטוריה החל ממות אביה בגיל 18, שלאחריו הוכתרה כמלכת אנגליה. ויקטוריה הצעירה נכנסת לארמון וצריכה לרכוש את אמונם של נתיניה, אך לא פחות חשוב – של צוות עובדי הארמון שלא אוהבים את הרעיונות החדשים של המלכה הצעירה ומנסים להוביל אותה בתלם המסורת. הסדרה מגוללת את סיפור שלטונה ואהבתה של ויקטוריה במשך למעלה מעשור.

העונה הראשונה סובבת סביב ניסיונותיהם של בני משפחתה ושל בעלי תפקידים שונים בממלכה ובממשלה לרכוש את אמונה של ויקטוריה ולשלוט דרכה באנגליה, מתוך הנחה שבגילה הצעיר תהיה נוחה להשפעה. האם ויקטוריה תצליח לזהות מי רוצה את טובתה ומי מנסה לנצל אותה?. הסדרה תהיה זמינה החל מה-12.9 ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

צילום: ITV ובאדיבות "HOT"
 • "חוק וסדר: פשע מאורגן" | סדרה חדשה

"חוק וסדר: פשע מאורגן" היא דרמה משטרתית של רשת NBC שנוצרה על-ידי מפיק העל זוכה פרס "האמי" דיק וולף, התסריטאית זוכת פרסי ה"אמי" ו"גלובוס הזהב" אילנה צ'ייקן ("סיפורה של שפחה", "אימפריה") והתסריטאי מאט אולמסטד ("שיקגו Fire", "נמלטים") כספין-אוף של סדרת הלהיט "חוק וסדר".

הסדרה מתמקדת בדמותו של אליוט סטייבלר (מלוני) לאחר שעזב את ה"מדור המיוחד" של משטרת ניו יורק. לאחר מספר שנות פרישה, מגיע סטייבלר ליחידה לפשע מאורגן וביחד עם מפקדת היחידה איינה בל (מונה טרוט), הם אחראים על הפלת ארגונים וכנופיות שעוסקות בפשע מאורגן. הסדרה תעלה לשידור יומי החל מה-23.9 ב-"HOT ZONE", ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

חוק וסדר: פשע מאורגן | צילום: NBC ובאדיבות "HOT"
 • "מאנקיז" | סדרה חדשה

סדרת אקשן חדשה לנוער בכיכובם של לי בירן, תובל שפיר, רוני דלומי, עומר נודלמן, דין מרישניקוב, ועוד. בועז קוצ'יק עובד כשליח במסעדה יחד עם חברו הטוב אורי. השניים בטעות מוסרים טאקו בתוכו הטמין הבוס שלהם, העבריין הידוע שלמה ניצחון, טבעת יהלום יקרה שנגנבה משגרירות "שאנשי – יאן". כדי לפצות אותו הם נשלחים לבצע שוד גדול ולגנוב את הכתר היקר שמוצג במקדש "שאנשי-יאן". אליהם תצטרף רוני, אחותו של בועז וארבעת חבריה, וולוגרים מצליחים ומוכרים שתקועים יחד בבידוד. הם מתגייסים למבצע המגלומני שמתרחש בזמן הקורונה, כשהמשטרה בעקבותיהם. הסדרה תעלה במהלך חודש ספטמבר ל-HOT VOD YOUNG.

"מאנקיז" | צילום: באדיבות "HOT"
מצאתם טעות בכתבה?  כתבו לנו
הירשם
Notify of
guest

0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
דילוג לתוכן