ארכיון כתבות:

אובוי חוזרת! תשודר ביס ובהוט במקביל

או בוי חוזרת ובגדול!

אחרי מאבק ממושך והמתנה ארוכה במיוחד מצד הצופים ויוצרי הסדרה המודאגים, אנחנו גאים לבשר כי הסדרה הפופולארית "אובוי" חוזרת למסך והפעם לכל ילדי ישראל!


כזכור, ההחלטה של חברת הלווין "יס", להוריד את ערוץ הילדים, שנמצא בין ערוציה כבר יותר מ-15 שנים, גררה לא מעט השלכות – רובן רעות.

למרבית הפתעתה של חברת הלווין "יס", אשר הייתה סבורה כי סדרות המקור שהפיק עבורה הערוץ ("אובוי", "מריו", "סופשלי", "דאוס" ועוד רבות אחרות) ישארו בבעלותה, הופתעה לגלות כי בין חתימותיה לערוץ, סוכם כי סדרות המקור ישארו בבעלות הערוץ ואם בכל זאת חברת "יס" תרצה לשדרם, לא תוכל לעשות זאת בערוצי הילדים שלה – אלא בערוצים שאינם מיועדים כלל לילדים לבני נוער.

"אובוי" - יס, ערוץ הילדים

לאחר המתנה ארוכה של כמה חודשים, הודיעה היום באופן רשמי מועצת הכבלים והלווין כי לאחר ויכוחים רבים בין חברת יס ל- RGE הוחלט לבסוף לשדר את הסדרה גם ביס (ערוץ יס דרמה – אפיק 12) וגם בהוט (ערוץ הילדים). הסדרה תחל את שידוריה מההתחלה ותסתיים בפרק האחרון של העונה הראשונה (פרק 25)

יס כבר הספיקה להודיע על כך ללקוחותיה ואילו מצד ערוץ הילדים טרם התקבלה הודעה רשמית.

ההודעה הרשמית של חברת הלווין "יס"

מועד שידור הסדרה עוד לא נקבע, אך מוסרים כי השידור יחל בקרוב (מאוד) – כנראה לפני חג הפסח.

רוצים לקבל עוד עדכונים בזמן אמת? מוזמנים לתת לייק לעמוד הפייסבוק של scopt News

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

Comments are closed.

דילוג לתוכן