ארכיון כתבות:

תאג"ד חוזרת למסך אחרי 4 שנים; קטלוג הסדרות והסרטים של yes לחודש יוני

בעונה החדשה חיילי התאג"ד עולים לגבול סוריה בזמן מלחמת האזרחים ופוגשים ברופא החדש (דניאל ליטמן) וחובשת הטנ"צ יסמין (דנה לב) שמובילים את החבורה להרפתקת מסתורין כשלא ברור אחרי מי הם רודפים ומה הם ימצאו. קטלוג הסדרות והסרטים של yes לחודש יוני 2020.

משבריסטית 2

משבריסטית 2

משבריסטית 2: מ-1/6 ימי שני ב- 21:15 ב-yes VOD, ב- yes DRAMA וב-STING TV
הדרמה הכיפית והשנונה, בכיכובה של זוכת האוסקר אנה פקווין ("דם אמיתי", "אקס-מן"), חוזרת בעונה חדשה. פקווין מגלמת את רובין, יועצת PR אמריקאית חסרת רחמים ומצליחה שחיה בלונדון. רובין עושה הכל כדי לתקן את חייהם המתוסבכים של הסלבס חסרי האונים והאנוכיים אותם היא מייצגת ולהוציא מתוק מעז, ולמרות שהיא שולטת בעבודתה במקצועיות, היא לא מצליחה לעשות זאת בחייה שלה, שיוצאים משליטה. העונה השניה מתחילה שישה שבועות לאחר אותו לילה במסיבה שבה הצליחה להרוס את יחסיה עם סאם, איב ורות. רובין עדיין עובדת כיועצת PR, אבל כעת היא טוענת שהיא עובדת על תיקון הבעיות שלה, רק שהיא הוכיחה כבר שהיא מומחית בהרס עצמי. ואז היא מגלה שבאופן אירוני, היא בהריון.
סיפורה של שפחה 3

סיפורה של שפחה 3

סיפורה של שפחה 3: מ-6/6 ב-yes VOD, וב-STING TV
הדרמה הדיסטופית הסוחפת והמדוברת שזכתה לשבחים מכל עבר, וזכתה בפרסי אמי ובגלובוס הזהב, חוזרת בעונה שלישית. בסיום העונה הקודמת ג'ון החליטה ברגע אחד לשלוח את ניקול התינוקת לחופשי בזרועותיה של אמילי בעודה נשארת מאחור בגילעד כדי להציל את האנה, ילדתה הבכורה. עם המעשה האמיץ והנמהר התקבלה בליבה החלטה לארגן התנגדות לממשל של גילעד, יחד עם שאר השפחות, והיא יוצאת למשימה שתוצאותיה אינן צפויות או ידועות. סרינה ופרד ווטרפורד מתמודדים על השלכות ההחלטה של סרינה לשלוח את ניקול. אמילי וניקול מגיעות לקנדה, פוגשות את מוירה ולוק שכעת נחושים מתמיד להציל את ג'ון ולשמור את ניקול שלא תוחזר לגילעד.
וידה 3

וידה 3

וידה 3: מ-24/6 ימי רביעי שני פרקים ברצף, ב- 22:00 וב- 22:30, ב yes DRAMA, ב- yes VOD וב- yes BINGE
עונה חדשה ואחרונה לדרמה מבית Starz על אמה ולין, האחיות האמריקאיות-מקסיקניות, שאימן מתה בפתאומיות, והשאירה להן את הבר המשפחתי. כבר בעונתה הראשונה הסדרה הקטנה והייחודית גרפה ביקורות נלהבות (עם ציון 100 באגרגטור הביקורות Rotten Tomatoes) וזכתה בפרס הקומדיה הטובה ביותר בטקס ה-GLAAD, לפרסי הצטיינות בתחום היצוג הלהט"בי. עונת הסיום ממשיכה לעקוב אחרי האחיות, כעת כבר מסודרות כל אחת במקומה- אמה יוצאת עם ניקו, שמחה ורגועה, כבר פחות קנאית ולחוצה. לין מצליחה מאוד כאשת עסקים ובעלת עסק ומתרחקת מג'וני. אך האם השקט הינו רק מעל פני השטח ומה צפוי לשתיים בעתיד?
פרי מייסון

פרי מייסון

פרי מייסון: מ-22/6 ב-yes VOD ומ- 28/6 ימי ראשון ב- 22:00 ב- yes ACTION וב-STING TV
מיני סדרה חדשה מבית HBO המבוססת על סדרת הספרים שכתב ארל סטנלי גרדנר בכיכובו של מת'יו ריס ("האמריקנים"). הסדרה מתרחשת בשנת 1932 בלוס אנג'לס. בעוד שאר המדינה מנסה להתאושש מהשפל הגדול, לוס אנג'לס משגשגת: המשחקים האולימפיים, נפט, סרטים מדברים, וחטיפה של ילד שמסתבכת עד מאוד. הסדרה עוקבת אחר דמותו האגדית של עורך הדין הפלילי פרי מייסון. כשמקרה של פעם בעשור מתדפק על דלתו, מרדפו חסר הפשרות של מייסון אחר האמת חושפת עיר מפורקת ואולי גם תביא לגאולה של נפשו שלו.
עקבות בשטח

עקבות בשטח

עקבות בשטח: מ-6/6 ב-yes VOD ומ- 14/6 ימי ראשון ב- 22:45 ב- yes ACTION וב-STING TV
מותחן פשע דרום אפריקאי חדש, עיבוד לרב המכר שכתב דיון מאייר, וקופרודוקציה ראשונה בין הערוץ הדרום אפריקאי M-NET לרשת סינמקס האמריקאית. הסדרה עוקבת אחר שלוש עלילות המתחברות למותחן עתיר אקשן שעובר לאורכה ולרוחבה של קייפ טאון ומכינות את הרקע לפיצוץ שיתרחש כשתיחשף קונספירציה המערבת פשע מאורגן, הברחת יהלומים, קרנף שחור, בטחון המדינה, ה- CIA ומזימת טרור בינלאומית.
להרוס אותך

להרוס אותך

להרוס אותך: מ-8/6 ב-yes VOD, וב-STING TV
דרמה חדשה מבית HBO בכיכובה של הכוכבת הבריטית העולה מיכאלה קול העוסקת בהסכמה מינית. הסדרה בוחנת את סוגיית ההסכמה המינית בימינו ואיך בנוף הדייטים ומערכות היחסים החדש, אנחנו מבחינים בין שחרור לניצול.
חדשים בשכונה 2

חדשים בשכונה 2

חדשים בשכונה 2: מ-27/6 ימי שבת ב- 19:55 ב-yes VOD, ב- yes DRAMA וב-STING TV
עונה שניה לקומדיה בכיכובם של מקס גרינפילד ("הבחורה החדשה") וסדריק דה אינטרטיינר, על מה שקורה כשהבחור הכי חברותי עובר לגור עם משפחתו בשכונה בלוס אנג'לס שבה לא כולם נראים כמוהו או מעריכים את החברותיות שלו. בעונה החדשה דייב להוט לקחת חלק גדול יותר בפעילות הקהילתית כדי להוכיח את עצמו לקלווין. את קלווין זה פחות מעניין.
תאג"ד, עונה 2

תאג"ד, עונה 2

תאג"ד עונה 2: מ-15/6 ימי שני – רביעי ב- 21:00 ב-yes VOD, ב- yes ACTION וב-STING TV
העונה השניה מתחילה כחודש לאחר סיום העונה הראשונה. התאג"ד פצוע ומפורק אחרי האירוע בו נפגעה רותם והנטישה של הרופא שלהם דניאל, ובכל זאת- באנרגיות מחודשות וציפייה למקום החדש הם עולים לתפוס קו ראשון ברמת הגולן. הימים הם שיאה של מלחמת האזרחים בסוריה ופצועים סורים רבים מגיעים לגדר הגבול ומטופלים ע"י כוחות רפואה של צה"ל, אליהם מצטרפים חובשי תאג"ד 33. אבל מיד עם הנחיתה בבסיס החדש, החובשים זוכים לקבלת פנים קשוחה ומהר מאוד מבינים שמי ששולט בגזרה החדשה הם הטנ"צ (טיפול נמרץ צבאי) היהירים, שמתנהגים כבעלי בית על הגבול, אחראיים על כשירות התאג"ד בשטח ועל הדרך אוהבים גם קצת להתעלל בהם, בעיקר בועז (דור הררי), מפקד הטנ"צ ששונא את עומר (דניאל ליטמן), הרופא של התאג"ד ונכנס בו איפה שרק אפשר. עומר הוא רופא גדודי כריזמטי שמתכנן לעזוב את הגדוד ביום שתאג"ד 33 מגיעים, אך מחליט להישאר ברגע האחרון כשהוא מוצא קצה חוט שלדעתו קשור לאח הנעדר שלו שנעלם ברמת הגולן לפני שנים. הוא מוביל את החבורה של התאג"ד להרפתקת מיסתורין, לא ברור אחרי מי הם רודפים ומה הם ימצאו אבל הם איתו באש ובמים. עומר מתחיל את העונה כצמוד של יסמין (דנה לב) חובשת הטנ"צ- יש להם זוגיות חזקה ששומרת עליו, אך משבר אמון ביניהם מצליח לערער את האהבה שלהם ולשבור אותו. בן לולו מנסה לצאת מהכינוי שנדבק בו ומטריף אותו- זמר של שיר אחד- מנסה לכתוב להיט נוסף ולהרשים שוב את אגם.
איבון אורג'י: פיישל סטנד אפ

איבון אורג'י: פיישל סטנד אפ

איבון אורג'י: פיישל סטנד אפ: מ-8/6 ב-yes VOD, וב-STING TV
כוכבת "לא בטוחה" איבון אורג'י עולה לבמה של HBO למופע סטנד אפ ראשון שבו תציג מבט אינטימי ומצחיק על איך זה להיות אמריקאית-ניגרית באמריקה: מהמנהג האהוב להתמקח על כל דבר, על שההורים שלה עוקבים אחרי הטלפון שלה כאילו היתה ילדה, ועל ההבדל הדק שבין לקלל אנשים ולהטיל עליהם קללות.
המרוץ לדראג של רו פול: אולסטארס

המרוץ לדראג של רו פול: אולסטארס

המרוץ לדראג של רו פול: אולסטארס עונה 5 + הכל בחוץ: מ-6/6 ב-yes VOD, וב-STING TV
יש מרוץ לדראג… ויש אולסטארס! בעונה החמישית לאולסטארז, המלכות הטובות ביותר יתייצבו לקרב על כתר הטובה מכולן. הן אמנם לא זכו אבל כבשו את הצופים ומקבלות הזדמנות שניה לכתר ולהיכנס ל"היכל התהילה של הדראג" ואת הסדרה מנחה כמובן זוכה האמי רו פול, לצד צוות השופטים הקבוע מישל ויסאז', רוס מת'יוס וקרסון קרסלי. אליהם יצטרפו שופטים אורחים מיוחדים בכל פרק. המשתתפות בעונה החדשה הן אלכסיס מתאו, בלייר סנט קלייר, דריק ברי, אינדיה פרה, ג'וג'ובי, מריה פריס בלנסיאג'ה, מייהם מילר, מיז קראקר, אונג'ינה ושיה קולי.
סרטים:
שבוע 1/6-3/6
פסטיבל הקולנוע של yes
ערוץ yes3 | מועד שידור: כל יום שלישי בשעה 22:00
בואו לחגוג אתנו 9 שנים לפסטיבל הקולנוע של yes, סרטים חדשים ומצוינים שלא תראו בשום מקור אחר, מחכים לכם בכל יום שלישי ב-22:00 ב-yes 3. האקשן הכי מסעיר, הקומדיות הכי מצחיקות, הדרמות הכי מרגשות והמותחנים הכי מרתקים שדילגו על מסכי הקולנוע בארץ ומגיעים ישר ל-yes. החודש ישודרו "לאלף מוסטנג" דרמה מרגשת על אסיר המשתתף בתוכנית שיקום ייחודית; "מותו וחייו של ג'ון פ' דונובן", דרמה עוצמתית של הבימוי קסבייה דולאן על הקשר בין שחקן מפורסם לילד המעריץ אותו; "סוף המאה", דרמה רומנטית מסוגננת העוקבת אחרי סיפור אהבה בין שני גברים בברצלונה; "להציל את הנדריקס", דרמה קומית זוכת בפרס הסרט הבינלאומי הטוב ביותר בפסטיבל טרייבקה, על מוזיקאי היוצא לחלץ את כלבו האהוב ודרמת המסתורין הסינית המרהיבה "מסע ארוך אל תוך הלילה".
לאלף מוסטנג | Mustang The
החל מ-29/5 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 2/6, 22:00, ערוץ yes 3, במסגרת פסטיבל הקולנוע
דרמה מרגשת. אסיר אלים וחם מזג מסרב לשתף פעולה עם המאמצים לשלבו בקהילה. תכנית שיקום ייחודית, הכוללת אימון סוסי פרא, גורמת לו לשנות את דעתו. עם: מתיאס שונארטס, ג'ייסון מיטשל. במאית: לורי די קלרמון. צרפת/בלגיה, 2019.
ספיידרמן: רחוק מהבית | Spider-Man: Far From Home
בכורה רק ב-yes!
החל מ-1/6 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 5/6, 22:00, ערוץ yes2
גם ב-STINGTV
שובר קופות מרהיב מבית MARVEL. לאחר אירועי "הנוקמים: סוף המשחק", פיטר פארקר וחבריו רוצים רק חופשת בטן-גב באירופה, אך לדאבונם, לניק פיורי יש תכניות אחרות עבור ספיידרמן ושות'. עם: טום הולנד, סמואל ל. ג'קסון, זנדאיה, ג'ייק ג'ילנהול. בימוי: ג'ון וואטס. 2019.
המתים אינם מתים | The Dead Don't Die
בכורה!
החל מ-3/6 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 6/6, 22:00, ערוץ yes3
קומדיית אימה מאת ג'ים ג'ארמוש עם מיטב כוכבי הקולנוע העצמאי. כאשר העיירה המנומנמת סנטרוויל מותקפת על ידי זומבים, השריף האדיש (ביל מאריי) צריך להוביל את קרב ההשרדות. עם: אדם דרייבר, טילדה סווינטון, קלואי סביני; ארה"ב, 2019
עונת החתונות | Plus One
בכורה!
החל מ-3/6 בספריית yesVOD24/7 | חמישי, 4/6, 21:30, ערוץ yes1
גם ב-STINGTV
קומדיה רומנטית בהפקתו של בן סטילר. בכדי לשרוד את עונת החתונות הבלתי נסבלת, מחליטים אליס ובן, שני חברי ילדות רווקים, להגיע ביחד לכל חתונה קיטשית אליה יוזמנו. עם: מאיה ארסקין, ג'ק קווייד. בימוי: ג'ף צ'אן, אנדרו רימר. ארה"ב, 2019.
שבוע 4/6-10/6
קילרמן | Killerman
בכורה!
החל מ-4/6 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 6/6, 22:00, ערוץ yes4
גם ב-STINGTV
מותחן פשע מסחרר. שני עבריינים זוטרים מחליטים לבצע עסקת סמים, אך זו משתבשת. העניינים מסתבכים אפילו יותר לאחר תאונת דרכים הרת גורל שמבצעים השניים במהלך מנוסתם… עם: ליאם המסוורת', אמורי כהן. בימוי: מאליק באדר. 2019.
השיר של רוז | Wild Rose
בכורה רק ב-yes!
החל מ-5/6 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 12/6, 21:30, ערוץ yes1
גם ב-STINGTV
דרמה מוזיקלית מרגשת. אם חד-הורית עובדת כאם בית אבל חולמת להיות זמרת קאנטרי גדולה בארה"ב. חייה משתנים לאחר שבעלת הבית האמידה שומעת אותה שרה בזמן שהיא מנקה. עם: ג'סי באקלי, סופי אוקנדו, ג'ולי וולטרס. בימוי: טום הרפר. 2018.
ספיידרמן: רחוק מהבית | Spider-Man: Far From Home
בכורה!
שישי, 5/6, בשעה 22:00, ערוץ yes2
פירוט ב-1/6
שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד
ערוץ 5yes | כל יום שישי בשעה 17:00
גם ב-STINGTV
בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד.
החודש נהנה במסגרת הרצועה עם סרטים אהובים מכל הזמנים. נראה את העולם מנקודת מבטו של תינוק ב"תראו מי שמדבר", נחליף תפקידים ב"שישי הפוך", נצא להרפתקה בעולם הוירטואלי עם "ראלף שובר את האינטרנט" ונסיים עם הקלאסיקה האהובה "הנסיכה הקסומה".
תראו מי שמדבר | Look Who's Talking
שישי, 5/6, 17:00, ערוץ yes5, במסגרת שישי משפחתי
גם ב-STINGTV
קומדיה רומנטית מנקודת מבטו של תינוק תכול עיניים. אם חד-הורית, הנחושה למצוא את האב המושלם לבנה, מקבלת הזדמנות לאהבה בדמותו של נהג מונית. עם: קירסטי אלי, ג'ון טרבולטה. במאית: איימי הקרלינג. ארה"ב, 1989.
מראות שבורות
בכורה רק ב-yes!
שבת, 6/6, ב-22:30, yes קולנוע ישראלי | החל מ-7/6 בספריית yes VOD 24/7
דרמה בכיכובה של השחקנית המדוברת שירה האס. נערה שגדלה כל חייה תחת עונשיו החינוכיים והחריפים של אביה קצין מעוטר בקבע. בוקר אחד היא עושה מאחורי גבו טעות שמובילה לאסון. הפעם אביה לא מוכן להענישה והיא בורחת כדי לחפש בעצמה עונש שיקל על תחושת האשמה. עם: יפתח קליין. בימוי: אמרי מטלון
אביעד גבעון. ישראל, 2019
הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות
ערוץ yes 3 ובספריית yes VOD 24/7 | בכל יום ראשון, בשעה 22:00
יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ.
החודש במשבצת הבלתי נשכחים נשדר את המלודרמה המרגשת עד דמעות "חופים", המותחן הווירטואוזי של אלפרד היצ'קוק "החבל" (וגם שידור מיוחד של "פסיכו" לרגל 60 שנה ליציאתו, הדרמה הרומנטית העדינה "לב בחורף" ואת אחד מסרטי האסונות המצליחים בכל הזמנים "הרפתקה בפוסידון"
חופים | Beaches
ראשון, 7/6, 22:00, ערוץ yes 3, במסגרת הבלתי נשכחים
דרמה סוחטת דמעות בכיכובה של בט מידלר. סיסי והילרי נפגשו בילדותן וכנגד כל הסיכויים שמרו על קשר הדוק במשך שנים. הן חלקו אהבות, אכזבות, כשלונות והצלחות, עד שהגיע המבחן האמיתי. עם: ברברה הרשי. בימוי: גארי מרשל. ארה"ב, 1988.
מותו וחייו של ג'ון פ' דונובן | Death and Life of John F. Donovan
בכורה ארצית רק ב-yes!
החל מ-2/6 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 9/6, 22:00, ערוץ yes 3, במסגרת פסטיבל הקולנוע
דרמה עוצמתית ומרגשת. עשור לאחר מותו של כוכב הטלוויזיה הנערץ ג'ון פ' דונובן, שחקן צעיר נזכר בחליפת המכתבים שנרקמה ביניהם בילדותו, ומחליט לחשוף את התכתובת. עם: קית' הרינגטון, נטלי פורטמן. בימוי: קסבייה דולן. קנדה, 2018.
שבוע 11/6-17/6
סיפורים מפחידים שמספרים בחשיכה | Scary Stories To Tell in the Dark
בכורה!
החל מ-11/6 בספריית yesVOD24/7 | חמישי, 11/6, 22:00, ערוץ yes2
גם ב-STINGTV
אימה שתדביק אתכם לכיסא. נערה סקרנית ושני חבריה מוצאים ספר מסתורי ובו מקבץ סיפורי אימה מבעיתים. הסיוט של חייהם מתחיל כשהסיפורים יוצאים מדפי הספר אל המציאות… עם: זואי קולטי, מייקל גארזה. בימוי: אנדרה אוברדל. 2019.
סוף שבוע גאווה
החל מ-11/6 בספריית yesVOD24/7 | שישי ושבת, 12-13/6, ערוץ yes3
מצעד הגאווה אולי נדחה, אבל ב-yes לא מתכוונים להפסיק את החגיגה עם סוף שבוע כולל "כאב ותהילה", סרטו זוכה הפרסים של פדרו אלמודובר עם אנטוניו בנדרס ופנלופה קרוז, "רפסודיה בוהמית", "רוקטמן", סרט הפסטיבלים המדובר "רפיקי", "באהבה, סיימון" וזוכה פסטיבל סאנדאנס "החינוך הרע של קמרון פוסט".
כאב ותהילה | Pain & Glory (Dolor Y Gloria)
בכורה רק ב-yes!
החל מ-11/6 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 13/6, 22:00, ערוץ yes3
דרמה מרגשת בבימויו של פדרו אלמודובר ובכיכובם של אנטוניו בנדרס (מועמד לאוסקר השחקן הטוב) ופנלופה קרוז. סאלבדור מאיו הוא בימוי קולנוע ששיאו מאחוריו. רצף של מפגשים עם דמויות מעברו מעוררים אצלו זכרונות ומחשבות על ההווה. ספרד, 2019.
המטרה: שומר הראש | Angel Has Fallen
בכורה!
החל מ-11/6 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 13/6, 22:00, ערוץ yes4
גם ב-STINGTV
מותחן אקשן בכיכובם של ג'רארד באטלר ומורגן פרימן. הסוכן החשאי מייק באנינג מופלל ומואשם בניסיון התנקשות בנשיא. כעת הוא נאלץ לברוח על נפשו מפני מרשויות החוק, ובמקביל לתפוס את המתנקשים האמיתיים. בימוי: ריק רומן וו. ארה"ב, 2019.
שאר סרטי "המטרה…" ישודרו לפני בכורת הסרט ויהיו זמינים בספריית yesVOD24/7
האוטו של השכן | Driven
בכורה!
החל מ-11/6 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 27/6, 22:00, ערוץ yes4
דרמת מתח. סיפורו האמיתי של ג'ון דלוריאן, שחלם לייצר את המכונית המושלמת וייסד את חברת 'דלוריאן' בשנות ה-80, עד הרגע בו הסתבך עם עבריין לשעבר שעובד בסתר עבור ה-FBI. עם: ג'ייסון סודקיס, לי פייס. בימוי: ניק האם. ארה"ב, 2018.
שישי הפוך | Freaky Friday
שישי, 12/6, 17:00, ערוץ yes5, במסגרת שישי משפחתי
גם ב-STINGTV
קומדיה משעשעת. אם ובתה המתבגרת שאינן מסתדרות נאלצות ללמוד אחת על עולמה של השנייה, כאשר כישוף גורם להן להחליף גוף ומשנה את חייהן מקצה לקצה. עם: ג'יימי לי קרטיס, לינדזי לוהאן. בימוי: מארק ווטרס. ארה"ב, 2003.
השיר של רוז | Wild Rose
בכורה!
שישי, 12/6, בשעה 21:30, ערוץ yes1
פירוט ב-05/6
החבל | Rope
ראשון, 14/6, 22:00, ערוץ yes 3, במסגרת הבלתי נשכחים
עם חגיגות הגאווה, נשדר את סרטו הנועז של אלפרד היצ'קוק, שהרבה לפני "1917" ו"בירדמן" צולם בשוט רציף אחד ארוך (שהורכב ממספר שוטים שונים שחוברו יחד בטריקים שונים). מבוסס על מקרה אמיתי, שבו שני גברים צעירים שביקשו להוכיח את תיאורית האדם העליון, על ידי ביצוע רצח. עם: ג'יימס סטיוארט. ארה"ב, 1948.
לפני הסרט תשודר יצירת המופת של היצ'קוק "פסיכו" וזאת לרגל 60 שנה ליציאתה
סוף המאה | End of the Century
בכורה ארצית רק ב-yes!
החל מ-11/6 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 16/6, 22:00, ערוץ yes 3, במסגרת פסטיבל הקולנוע
דרמה רומנטית מסוגננת, שהוגדרה על ידי מגזין IndieWire כסרט הגאה הטוב ביותר לשנת 2019. משורר ארגנטינאי בחופשה בברצלונה רואה מהמרפסת של דירת ה-AirBnB שלו בחור ספרדי מברלין, ומציע לו לעלות אליו לדירה. מה שנראה תחילה כמפגש מיני מזדמן בין שני זרים מתארך ליום שלם, במהלכו הם מבינים שכבר נפגשו בעבר. עם: חואן ברבריני, רמון פוחול. בימוי: לוצ'ו קסטרו. ארגנטינה, 2019.
מהיר ועצבני: הובס ושואו | Fast And Furious Presents: Hobbs & Shaw
בכורה!
החל מ-17/6 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 20/6, 22:00, ערוץ yes4
גם ב-STINGTV
אקשן חסר מעצורים בכיכובם של דוויין 'דה רוק' ג'ונסון וג'ייסון סטאת'ם. שני האויבים לשעבר, לוק הובס ודקארד שואו, נאלצים לשתף פעולה מול נבל-על המאיים על עתיד האנושות. עם: אידריס אלבה, ונסה קירבי. בימוי: דייויד ליץ'. 2019.
שבוע 18/6-24/6
ראלף שובר את האינטרנט | Wreck-It Ralph 2: Ralph Breaks The Internet
שישי, 19/6, 17:00, ערוץ yes5, במסגרת שישי משפחתי
גם ב-STINGTV
אנימציה שוברת קופות. לאחר שראלף הנבל הוכיח כי הוא טוב לב, הוא יוצא עם חברתו החדשה ונלופי להרפתקה מסוכנת ברחבי האינטרנט, כדי להציל את עולם הוידאו שלה. דיבוב עברית: ניר רון. בימוי: ריץ' מור, פיל ג'ונסון. 2018.
נוכלות בלי חשבון | Hustlers
בכורה!
החל מ-18/6 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 26/6, 21:30, ערוץ yes1
גם ב-STINGTV
דרמת פשע סקסית בהשראת סיפור אמיתי. חבורת חשפניות, שמאסו בשכר הזעום שלהן, מחליטות לעשות קופה על חשבון לקוחותיהן העשירים מוול סטריט הפוקדים את המועדון שלהן. עם: ג'ניפר לופז, קונסטנס וו, קארדי בי. במאית: לורן סקפריה. 2019.
לולה ואחיה | Lola & Her Brothers (Lola Et Ses Freres)
בכורה רק ב-yes!
החל מ-18/6 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 19/6, 22:00, ערוץ yes3
דרמה משפחתית מקסימה. סיפורו של קשר מיוחד בין לולה, הנמצאת בתהליכי גירושין, לשני אחיה. לכל אחד מהם צרות משלו אך למרות חילוקי הדעות מוכיחים האחים כי ערך המשפחה חזק יותר מהכל. עם:לודווין סנייה. בימוי:ז'אן פול רוב. צרפת, 2018
מליפיסנט: אדונית הרשע | Maleficent: Mistress of Evil
בכורה!
החל מ-19/6 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 20/6, 17:00, ערוץ yes5
גם ב-STINGTV
פנטזיה מרהיבה בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי. הסדר שהושג בממלכת הפיות מתחיל להתערער לאחר שאורורה נעתרת להצעת נישואין מהנסיך פיליפ, למרות התנגדותה של מליפיסנט. עם: אל פנינג. בימוי: יואכים רונינג. 2019.
הגרסה המדובבת תשודר בשבת בשעות הבוקר
תל אביב על האש
בכורה רק ב-yes!
שבת, 20/6, ב-22:30, yes קולנוע ישראלי | החל מ-21/6 בספריית yes VOD 24/7
קומדיה זוכת פרסים בתמיכת yes. צעיר ממזרח ירושלים עובד בתפקיד זוטר בסט של טלנובלה פלסטינית. באופן מפתיע הוא מקודם לעמדת התסריטאי, הודות לטיפים שהוא מקבל ממפקד המחסום בו הוא עובר. עם: קאיס נאשף, יניב ביטון. בימוי: סאמח זועבי. 2018.
דאבל פיצ'ר נישואין במשבר
לב בחורף | Un Cour En Hiver
החתול | Le Chat
ראשון, 21/6, מ-22:00, ערוץ yes 3, במסגרת הבלתי נשכחים
שני סרטים צרפתיים גב אל גב על משבר בחיי הנישואין.
קודם ישודר סרטו של קלוד סוטה, זוכת חמישה פרסים בפסטיבל ונציה. בעל עסק לתיקון כינורות מתאהב בכנרית מבטיחה ומחליט לעזוב למענה את רעייתו, אך היא מתאהבת בשותפו לעסק. עם: דניאל אוטיי, עמנואל ביאר, אנדרה דוסולייה. בימוי: קלוד סוטה. צרפת, 1991.
ואחריו הדרמה זוכת שני פרסים בפסטיבל ברלין עם שניים מהשחקנים הצרפתיים הגדולים בכל הזמנים, ז'אן גאבן וסימון סניורה, שמגלמים זוג נשוי שאינו מדבר זה עם זו. חתול רחוב שמאמץ הבעל מגדיל את המתח והכעס ביניהם. במאי: פייר גרנייה דהפאר. 1971.
להציל את הנדריקס | Smuggling Hendrix
בכורה ארצית רק ב-yes!
החל מ-16/6 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 23/6, 22:00, במסגרת פסטיבל הקולנוע
דרמה קומית, זוכת פרס הסרט הבינלאומי הטוב ביותר בפסטיבל טרייבקה. מוזיקאי קפריסאי מנסה להחזיר את כלבו, ג'ימי הנדריקס, שברח מהצד היווני של האי לצד הטורקי, אך מגלה שהמשימה לא פשוטה. עם: אדם בוסדוקס. בימוי: מריוס פיפרידס. קפריסין, 2018.
מי שעומד מאחורי…| Ready or Not
בכורה רק ב-yes!
החל מ-24/6 בספריית yesVOD24/7 | חמישי, 25/6, 22:00, ערוץ yes2
גם ב-STINGTV
קומדיית אימה מוערכת. ליל הכלולות של אישה צעירה הופך מערב מאושר לסיוט מתמשך, וזאת לאחר שהיא משתתפת במשחק מחבואים מצמרר במיוחד עם משפחת בעלה לעתיד. עם: סמרה וויבינג, אנדי מקדואל. בימוי: מאט בטינלי-אולפין, טיילר גילט. 2019.
שבוע 25/6-30/6
מישהו, איפשהו | Someone, Somewhere (Deux Moi)
בכורה!
החל מ-25/6 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 26/6, 22:00, ערוץ yes3
דרמה קומית רומנטית. צעיר צעירה פריזאים רווקים גרים בסמיכות זה לזו, אך זרים לגמרי זה לזו. מפגש מקרי ביניהם גורם להם להבין שאי אפשר להתאהב מבלי לאהוב קודם את עצמך. עם: פרנסואה סיביל, בימוי: סדריק קלאפיש. צרפת, 2019.
הורים תחת השפעה | Drunk Parents
בכורה!
החל מ-25/6 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 27/6, 22:00, ערוץ yes2
גם ב-STINGTV
קומדיה חריפה בכיכובם של סלמה הייק ואלק בולדווין. זוג הורים חובבי אלכוהול מנסים להסתיר מבתם את העובדה כי הם ירדו מנכסיהם. כעת, כשהם נואשים לכסף מחליטים השניים למכור כל מה שברשותם, וגם את מה שלא… בימוי: פרד וולף. 2019.
מי שעומד מאחורי…| Ready or Not
בכורה רק ב-yes!
חמישי, 25/6, בשעה 22:00, ערוץ yes2
פירוט ב-24/6
הנסיכה הקסומה | The Princess Bride
שישי, 26/6, 17:00, ערוץ yes5, במסגרת שישי משפחתי
גם ב-STINGTV
סרט פנטזיה רומנטי וקסום שהפך לקלאסיקה מודרנית ואהובה אודות סב המספר לנכדו סיפור אגדה ישן על מלך רשע, נסיכה יפיפייה ואהובה האמיץ אשר מוכנים לעשות הכל בשם אהבת אמת. עם: רובין רייט, מנדי פטינקין. בימוי: רוב ריינר. 1987.
האוטו של השכן | Driven
בכורה!
שבת, 27/6, 22:00, ערוץ yes4
פירוט ב-11/6
הרפתקה בפוסידון | Poseidon Adventure
ראשון, 28/6, 22:00, ערוץ yes 3, במסגרת הבלתי נשכחים
אחד מסרטי ההרפתקאות המפורסמים ביותר, מועמד ל-8 פרסי אוסקר. במסעה האחרון מתהפכת ספינת פאר באמצע האוקיינוס. משלחת של נוסעים יורדת לבטן האנייה, בתקווה למצוא דרך מילוט. עם: ג'ין הקמן, שלי וינטרס. בימוי: רונלד נים. 1972.
מסע ארוך אל תוך הלילה | Long Day's Journey Into Night
בכורה ארצית רק ב-yes!
החל מ-23/6 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 30/6, 22:00, ערוץ yes 3, במסגרת פסטיבל הקולנוע
דרמה מרהיבה ועטורת שבחים. גבר חוזר לאחר שנים לעיר הולדתו כדי להשתתף בלוויית אביו. בהגיעו לעיר נזכר הגבר במי שהייתה אהבתו הישנה, והוא יוצא למסע אפוף מסתורין בחיפוש אחריה. עם: הואנג ג'ו, טאנג ויי. בימוי: בי גאן. סין, 2018.
ילדים טובים | Good Boys
בכורה!
החל מ-30/6 בספריית yesVOD24/7
גם ב-STINGTV
קומדיה מופרעת מאת סת' רוגן. תלמיד כיתה ו' מוזמן למסיבה בה יזכה להתנשק עם מלכת הכיתה. כדי ללמוד לנשק כראוי, מחליטים הילד וחבריו לבלוש אחרי נערה מתבגרת ומשם העניינים מסתבכים. עם: ג’ייקוב טרמבליי. בימוי: ג'ין סטופינסקי. 2019
VOD STORE
שחקי אותה בוסית | Like a Boss
החל מ- 3/6
קומדיה. שתי חברות טובות גרות יחד, מנהלות עסק משותף לקוסמטיקה ועושות הכל ביחד. אך כאשר העסק נקלע לקשיים, החברות האמיצה בין השתיים עומדת בפני מבחן. עם: טיפאני האדיש, רוז ביירן, סלמה הייק. בימוי: מיגל ארטרה. 2019.
מסלול נקמה | Rhythm Section
החל מ-3/6
מותחן פעולה מהמפיקים של סרטי ג'ימס בונד. אשה צעירה מחפשת נקמה באחראים למות משפחתה בתאונת מטוס מסתורית. עם בלייק לייבלי ("מים לא שקטים"), ג'וד לאו ("שרלוק הולמס"), סטרלינג ק. בראון. בימוי: ריד מורנו. 2019.
נשים קטנות | Little Women
החל מ- 4/6
העיבוד עטור השבחים של גרטה גרוויג לקלאסיקה של לואיזה מיי אלקוט, שהיה מועמד לשישה פרסי אוסקר. סיפורן ארבע הבנות לבית משפחת מארץ' – מג, איימי, בת' וג'ו – שחולמות למצוא את מקומן בעולם, באמצע המאה ה-19. עם: סירשה רונן ("ברוקלין"), אמה ווטסון ("הארי פוטר", "היפה והחיה"), פלורנס פיו, אליזה סקנלן, מריל סטריפ. בימוי: גרטה גרוויג. 2019.
גרטל & הנזל | Gretel & Hansel
החל מ-4/6
מותחן אימה. בכפר מרוחק, מובילה נערה את אחיה הצעיר אל תוך יער אפל בחיפוש אחר אוכל ועבודה. במהרה, השניים נתקלים באישה מסתורית שמושכת אותם עמוק אל רשת סבוכה של רוע מבעית. עם: סופיה ליליס, אליס קריג. בימוי: אוז פרקינס. 2020.
15 שנה | 15 Years
החל מ-4/6
דרמה ישראלית. גבר מצליח מנהל מערכת יחסים ארוכת שנים עם בן זוגו. כשחברתם הקרובה מודיעה שהיא בהיריון, שדים רדומים מתעוררים וחייו המהודקים מתחילים להיפרם במהירות. עם: עודד לאופולד, אודי פרסי. בימוי: יובל הדדי. ישראל, 2019.
אופליה | Ophelia
החל מ- 4/6
עיבוד חדש ופורץ מוסכמות ל"המלט" של שייקספיר. אופליה היפה והאינטליגנטית מתאהבת בנסיך המלט, אך בעת מלחמה מזימות ותככים מאיימים על הממלכה ועל אהבתם. עם: דייזי רידלי, נעמי ווטס, קלייב אוון. בימאית: קלייר מקארתי. אנגליה, 2018.
ברהאמס: הילד 2 | Brahms: The Boy 2
החל מ- 11/6
אימה בכיכובה של קייטי הולמס. ילד צעיר, שעובר לגור עם הוריו באחוזה עתיקה, מוצא בובה מסתורית בשם ברהאמס. לאחר שמספר אירועים מוזרים פוקדים את הבית מבינים בני המשפחה כי ברהאמס אינו בובה רגילה… בימוי: ויליאם ברנט בל. 2019.
הארייט: הדרך לחופש | Harriet
החל מ-14/6
דרמה היסטורית מוערכת שהייתה מועמדת לשני פרסי אוסקר. סיפורה האמיתי ומעורר ההשראה של הארייט טאבמן, שהצליחה לברוח מחיי העבדות והפכה לגיבורה אמריקאית לאחר ששחררה מאות עבדים לחירות. עם: סינתיה אריבו. בימוי: קאסי למונס. 2019.
הדרך חזרה | The Way Back
החל מ-15/6
דרמת ספורט מרגשת בכיכובו של בן אפלק. ג'ק קאנינגהם היה בנעוריו אגדת כדורסל עם עתיד מבטיח, אך הוא סטה מדרך הישר והפך לאלכוהוליסט. עכשיו הוא מקבל הזדמנות פז לחזור למוטב כשהוא נקרא לדגל לאמן את קבוצת התיכונים בה כיכב בעבר. עם: בן אפלק, אל מדריגל. בימוי: גאווין או'קונור. 2020.
סודות מדינה | Official Secrets
החל מ- 18/6
דרמה סוחפת בכיכובה של קירה נייטלי ('אנה קארנינה'). סיפורה האמיתי ועוצר הנשימה של סוכנת הביון הבריטית קתרין גאן, שבצעד אמיץ ומסכן חיים הדליפה לתקשורת מסמך החושף מזימה חשאית של הסוכנות לביטחון לאומי. בימוי: גאווין הוד. 2019
הסאונד של קליפורניה | Echo in the Canyon
החל מ- 24/6
דוקו מיוזיק עטור שבחים. מבט לאחור על צמיחתה של סצנת המוזיקה בקליפורניה בשנות ה-60, שהובילה להקמתן של להקות שהפכו לשם דבר במוזיקה העולמית כמו הביץ' בויז, באפלו ספרינגפילד, הבירדס ועוד. במאי: אנדרו סלייטר. ארה"ב, 2018.

About Author

הפרופיל הרשמי שלנו! אנחנו נעלה עבורכם את כל מה שמעניין בתקשורת הישראלית: רייטינג, מידע על חברות הטלוויזיה הגדולות בישראל וחשיפות לפני כולם💜

דילוג לתוכן